SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Necu ti pametovat..
Svatko ima svoj stav, ukus, itd...

S obzirom da ponuda u Splitu i nije neka..
Dva puta sam bio kod maserke i opet cu ic.
Cura, zena, ima svoj stav, principe.. Posalje ti sve detalje.. To ti ispadne.. Il se druzi ili produzi.

Pogledaj Zagreb.. Ima zena koje vride svaku kunu.. A ima di zazalis sta si zva.

Tako da mozemo bit sritni da ista imamo doli.
 
Prvo i osnovno cura je vrhunska normalna je pristojna uredna. Dalje ti se doma trebas oprat i sredit. Cura je uvik sredena otusirana. Cura radi sa jos jednom curom pa mozda ta koja je bila nije iza sebe sredila. A ti decko moj koji si glavni na svin forumima za pitaj se kakav si i nemoj blatit zene i bit seljacina. Ne vridi niti jednoj curi uzimat jadnike i jazavce poput tebe koji jebat ne znate a bitno je sta klapa te jezikom srica cura odlično radi ima posla dosta i ne vara ljude a ti nemas pravo govorit o cijenama icijim a pogotovo govorit lokacije jer se hvala bogu zna sta je diskrecija.
Tea, jesi to ti?
 
neka maserka ili neka nasa cura da je dobrog izgleda,ovo sve sta sam dosad vidia i bia jedino valja matea ovo sve drugo odroni teski,seljankuse niti se znaju ponasat niti lice na nesto,naboostali im ego ovi pickopacenici pa misle da su neke nedostizne picke,a sve same kamenjarke i odroni,realno nebi ni jednu pogleda da je vidis na ulici
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh