SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Eto jos mucenja sa č č cc..jbg maserka fulala si profesiju...
Haha mislim da nisam ,evo vidis da sistem eleminacije radi srecom i prije dolaska ,neka njih radije drugima prepustam,ima salona po Splitu siroko im polje ovakvima
7000 stalni



Koliku si mi poruku narisala moga sam do frankfurta s biciklom
I moga si,mozda se sudaris negdi s nekim biserom ko i ti pa mozete skupa ,pa nazad za " Imacki "😉
 
Prvo i osnovno cura je vrhunska normalna je pristojna uredna. Dalje ti se doma trebas oprat i sredit. Cura je uvik sredena otusirana. Cura radi sa jos jednom curom pa mozda ta koja je bila nije iza sebe sredila. A ti decko moj koji si glavni na svin forumima za pitaj se kakav si i nemoj blatit zene i bit seljacina. Ne vridi niti jednoj curi uzimat jadnike i jazavce poput tebe koji jebat ne znate a bitno je sta klapa te jezikom srica cura odlično radi ima posla dosta i ne vara ljude a ti nemas pravo govorit o cijenama icijim a pogotovo govorit lokacije jer se hvala bogu zna sta je diskrecija.
UndertakerS
Ako si bio stavi recenziju .
Bio , vidio , nikad više !!!
Ovo u rangu prijevara "bonovi"
Stoga broj mob i lokacija , koja diskrecija , za to platiti 600 kn realno 150 kn
 
Recenzija : Maserka split.
Uspostava kontakta putem email . (Ovdje na forumu vrti joj se oglas s slikom.)
Posalje stranicu A4 nekakva uputstva bla bla . ( ebig mene zanima cijena lokacija mob kontakt).
Konacno napokon dobio termin.
( nekoliko puta doslo mi da joj kazem ajde stara lovi rake žmarke )
Lokacija podrum u privatnoj zgradi. 4/10. Cistoca 8/10
Ona godine cca 40 malo se udebljala . Tilo 4/10
Cijena dogovorena 800 sat.
Sex pusenje bio bi prasac kad bi napisao nesto lose.
9/10. Stvarno se trudi i vidi se da uziva . Nakon pola sata svrsio otusirao se te ponovno jos jedna tura.
Nemam zamjerke (vrlo kvalitetno sve odrađeno).
Mogu reci iz svog iskustva da je jedna od boljih ako ne i najboljih sto sam do sad imao.
Sad o nekim stvarima sto nisam zadovoljan.
Previse komplicira za uspostavu kontakta. Ako nesto u zezanciji kazes odmah bi ti oci iskopala.(to vidljivo iz njezinih postova ovdje na forumu). Tanka je na okidacu . Non stop se kaci s neistomisljenicima.
Zlopamtilo . Rekao sam joj da je stranka uvijek u pravu i da bi se toga trebala drzati .
Sveukupno ocijena 8/10
Vridilo bi posjetiti
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh