SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ja san isto Bija u dvi nase cure meni su se strasno svidile proba san obe pojedinacno i u troje. To je bilo kod te teje u prvome stanu znaci pre zadovoljan san Bija a ta druga se zove lutalica.
 
Kolega koliko si ti puta Bija kod te cure? Sigurno nisi vise nego ja jer sam ja kod nje stalno prema tome stani malo.
Koliko puta sam bio je nebitno, nemam ništa protiv cure, ali kao što sam već rekao, treba poraditi na sebi.
Osobno nisam prezahtjevan, ali kad ti netko već dođe, ipak je ljepše kad ode zadovoljan.
Ne bih ulazio u detalje, sto ljudi, sto ćudi, ali higijena i profesionalna usluga bi ipak trebali biti nešto što se podrazumijeva.
 
Ja osobno neman dojam kao ti kao sta san vec rekao ja bi dosa i otisa zadovoljan bez prica dalje. Ona je profesionalna i normalna i nemam zasto dalje trazit.
 
Hahahah bas me zanima dice kad ne bude bilo brazilki sta ce jebat ja in nebi kune da prije nasim curama nego tin glipacama. 😂😂😂😂
 
Jebat ce desanku sakic 😉 kako i prije ... A vidis da se covik posvetio svemu i svakome objasnit u pp da svi odu u latina.. al i da oce ja cu se potrudit da svaka maserka u splitu zna s kim ima posla. Bit ce mu zatvorena vrata cekat ce sezonu i nadrkavati sjecanja na silikone
Ajme ajme nebi mu Bija u kozi Al vama curama koje radite treba skinuti kapu sta vi svasta gledate i trpite pa jos nakon toga svega 3 4 majmuna van jebu posa dno dna.
 
Ajme ajme nebi mu Bija u kozi Al vama curama koje radite treba skinuti kapu sta vi svasta gledate i trpite pa jos nakon toga svega 3 4 majmuna van jebu posa dno dna.
Da
Jebat ce desanku sakic 😉 kako i prije ... A vidis da se covik posvetio svemu i svakome objasnit u pp da svi odu u latina.. al i da oce ja cu se potrudit da svaka maserka u splitu zna s kim ima posla. Bit ce mu zatvorena vrata cekat ce sezonu i nadrkavati sjecanja na silikone
Da ovo ne je neki mini makro od ovih Latina🥳🤣ono u pokušaju..
 
Njoki nije mi sjeba koliko je mislija.. al da se trudio je cak je javno imao potrebu rec da sam inace zadranka sto pokazuje da je recenzija osobna a posla ima i bit ce ga al jadno i dno dna. Ako ga je veselilo meni je drago jer svaka budala ima svoje veselje aaaa gusta spamati temu split a bez straha jer zeliiim block ne privremeno nego trajnooo 🙂
Dovoljno je malo da se posao sjebe nema smisla da se tebe bloka nego te jadnike.
 
Znam .. al viruj mi postoji balans u zivotu on ne gleda da je napakostija osobi nego " nekoj tamo kurvetini ko je jebe sama je birala posa " tako ti je njihov mentalni sklop( svaka cast iznimkama)
Bitno da je on veliki jebac😜😜😜
Ja nisan nikad nikome reka jednu ruznu riječ a pogotovo o vama sa oglasa smatram da je uredu doc Al ako si faca onda reci sta imas curi u glavu a ne ih blatit javno to je dno dna.
 
Njoki nije mi sjeba koliko je mislija.. al da se trudio je cak je javno imao potrebu rec da sam inace zadranka sto pokazuje da je recenzija osobna a posla ima i bit ce ga al jadno i dno dna. Ako ga je veselilo meni je drago jer svaka budala ima svoje veselje aaaa gusta spamati temu split a bez straha jer zeliiim block ne privremeno nego trajnooo 🙂
Sorry , upravu si za to ovo ZD
Nije mi bila namjera u komunikaciji s SIG. Cisto nabacio prija zd da zna o kome se radi da ne pisem MS jer bi onda ovi lokalni hajteri tipa NJOKI odmah reagirali ( da je i sam kur..... nebi ovako reagirala)
Ti se odmah uhvatila na ješku i odmah razglasila sve u 16.
To su mi u pp javili za ZD nije mi bila namjera.
Smeta ti kad se iznosi neka tzv diskrecija kad se radi o tebi.
A spominjanje Mateje i malodobne njezine djece to nema veze.
( btw matea je druga liga za tebe u svemu) iako bio nekoliko puta kod nje ti si u svemu bolja. ( pls SIG nemoj ono da sam lignja)
Btw ovo je tema iskustva i recenzije pa se toga drzite ti i tvoj kompanjon njokica. Idite u birtiju .
Vidis da sam ti dignuo promet s recenzijom (hvalis se s 20 tis i jos slikas pa saljes svima da vide keš)
Da se razumimo nisam to pisao za korist (postotak) vec je to tema.
Btw ne zahvaljuj mi ali ni ne kudi.
Ne skrivaj se , to si sto si .
Koji lopov priznaje da je lopov
Oni pošteni.
Btw u pp su me zatrpali s pitanjima u vezi tebe i tvog rada .
Pa daj se malo cooliraj i uzivaj.
Nemoj da mi se obije o glavu moje da si br.1 u splitu (koje latine)
MS bila si , jesi , i biti ces uvik prava
Nemoj razocarati i pls ostani na forumu eto ja te molim pusa
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh