SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel itko bio kod ove dvije obe nude analno tia bi bar probat jedaput a sad neznam koja je bolja od ove dvije pa ako neko ima iskustva pomazi


Te šta im u oglasu piše da nude analno po mome iskustvu u 100 posto slučajeva ne nude..
Oglase im stavljaju agencije, označe razne usluge da privuku klijente a kad dođeš na lice mjesta od anala ni a.
Odjednom cura ne razumije engleski pa ne zna šta želiš ili kaže da ne može ili...
S njih nekoliko sam i razgovarao o tome, kažu da agencija napiše iako one to ne rade.

Za ove dvije konkretno ne znam, jer nisam bio.
Al jučer sam npr. bio kod jedne za koju je pisalo da radi anal i u poruci mi je napisala da može, a kad sam tražio tijekom akcije, zaboravila je engleski i nije znala o čemu ja to sad pričam.
 
Te šta im u oglasu piše da nude analno po mome iskustvu u 100 posto slučajeva ne nude..
Oglase im stavljaju agencije, označe razne usluge da privuku klijente a kad dođeš na lice mjesta od anala ni a.
Odjednom cura ne razumije engleski pa ne zna šta želiš ili kaže da ne može ili...
S njih nekoliko sam i razgovarao o tome, kažu da agencija napiše iako one to ne rade.

Za ove dvije konkretno ne znam, jer nisam bio.
Al jučer sam npr. bio kod jedne za koju je pisalo da radi anal i u poruci mi je napisala da može, a kad sam tražio tijekom akcije, zaboravila je engleski i nije znala o čemu ja to sad pričam.
Provaj ovako.. Eu posso colocar na sua bunda? ;)
 
Provaj ovako.. Eu posso colocar na sua bunda? ;)
Hocu hvala valjda će te carobne rijeci upalit eto kad sam vec ovdje mogu i rec
kako mi je dogovor jučer prosa znaci ovako in prvo sta morate shvatit ja nisam
iz Splita kazes mi ajde na bačvice u jokera
Mail of split na rivu znam di je sve to kazimi ulicu neku e sad vec gps krece u akciju sad da ne rastezem bezveze ovako
početak price pocinje ovako:
Petak dosla placa cak i neki bonus aj super cekam da posa svrsi zovnem ja
Brunu preko WhatsApp je slobodna a to
je jos bilo dok sam se vozi do Splita a triba mi 1.5 dotamo usput puka jednu kalmagra tabletu prije da bude bolje i čekam ja ona se ne javljaj a aj dobro kad dodem u Split poslat cu ponovno ako se ne javi icemo na nešto
drugo dodem ja u Split i javi se ona super
samo me zivciralo sto joj je između svake poruke treba 15 min da odgovori i dobijem njenu lokaciju i odem ja tamo ali se izgubim s gps kartom 20 min trazim lokaciju nadem zgradu posaljem poruku tu sam i vidi vraga cekam 20 min da dobijem odgovor i odgovori mi nakon great bayby kaze broj kata 12 dobro udem ja odem na 12 kat kad tamo susjedi pričaju jedni s drugima i gledaju mene ko je ova budala a ja sta cu sad izvucem mob i koda zovem i uzmem najkorištenije dalmatisko ime duje disi ja sam ovdje di di ti i nakon 2-3 min kokodakanja vratu se oni u apartman zovem nju di koji broj sobe ona kaze 63 ja super anal idemoo kalmagel vec djeluje gledam tamo 65 64 63 nadem i kad gledam broj kad ono dok sam ceka da ljudi odu ca dok sam ceka i ko pricam na mobitel vidia čovjeka od 100kg usa u taj apartman mislim se jebi se ti to tija sam probat anal ali ne na sebi i usa u lif i otisa i sta sad jebiga idemo neku drugu saljem florena nejavlja se probam sweet lili javi se kazem moze po sata jer dok sam se brunom zajebava vec 7:30 ona kaze 100e ja moze koja lokacija i stopp poruke prestale nejavlja se vise ja saljem jesi free ili ona neodgovara mislim se sta je danas jesam uklet ili sta jsta cu zovnem drugu Bianca kad ona meni 1h-250 40min-1350 30min-900kn
Ja joj kazem 30 min ona super lokacija
Mažuranićevo šetalište, 21000 ja sad karta Google kad ono 8 min autom ja super evo me za 10 min ona ok ja u auto odem tamo i sad ja trazim mislija ulica se tako zove ili nesto neznam ja po splitu gps mi pokaza neku lokaciju ja dodem tamo vidim vrtim se u krug pitam nekoga on kad mi govori ovo ti je sve ulica odavde sve do semafora pa jebote pas vrtim se ko ludak okolo bezveze zovnem ja nju i kazem nisimi kazala broj ulice kad ona sorry baby reka si za 10 min ja nemam vremena vise za tebe posla je u tri pizde matreine i vise mi dopizdilo otisa ja ko linde ovo mi je vec treći put po sata samo da spraznim jaja ako nitko nije bija kod nje mala je stvarno super iz Estonije i stoji u splitu trudi se dobro ga cak pusi i razumi hrvatski dobro
9/10
I tako mi dan prosa nista novo prosa
 
Hocu hvala valjda će te carobne rijeci upalit eto kad sam vec ovdje mogu i rec
kako mi je dogovor jučer prosa znaci ovako in prvo sta morate shvatit ja nisam
iz Splita kazes mi ajde na bačvice u jokera
Mail of split na rivu znam di je sve to kazimi ulicu neku e sad vec gps krece u akciju sad da ne rastezem bezveze ovako
početak price pocinje ovako:
Petak dosla placa cak i neki bonus aj super cekam da posa svrsi zovnem ja
Brunu preko WhatsApp je slobodna a to
je jos bilo dok sam se vozi do Splita a triba mi 1.5 dotamo usput puka jednu kalmagra tabletu prije da bude bolje i čekam ja ona se ne javljaj a aj dobro kad dodem u Split poslat cu ponovno ako se ne javi icemo na nešto
drugo dodem ja u Split i javi se ona super
samo me zivciralo sto joj je između svake poruke treba 15 min da odgovori i dobijem njenu lokaciju i odem ja tamo ali se izgubim s gps kartom 20 min trazim lokaciju nadem zgradu posaljem poruku tu sam i vidi vraga cekam 20 min da dobijem odgovor i odgovori mi nakon great bayby kaze broj kata 12 dobro udem ja odem na 12 kat kad tamo susjedi pričaju jedni s drugima i gledaju mene ko je ova budala a ja sta cu sad izvucem mob i koda zovem i uzmem najkorištenije dalmatisko ime duje disi ja sam ovdje di di ti i nakon 2-3 min kokodakanja vratu se oni u apartman zovem nju di koji broj sobe ona kaze 63 ja super anal idemoo kalmagel vec djeluje gledam tamo 65 64 63 nadem i kad gledam broj kad ono dok sam ceka da ljudi odu ca dok sam ceka i ko pricam na mobitel vidia čovjeka od 100kg usa u taj apartman mislim se jebi se ti to tija sam probat anal ali ne na sebi i usa u lif i otisa i sta sad jebiga idemo neku drugu saljem florena nejavlja se probam sweet lili javi se kazem moze po sata jer dok sam se brunom zajebava vec 7:30 ona kaze 100e ja moze koja lokacija i stopp poruke prestale nejavlja se vise ja saljem jesi free ili ona neodgovara mislim se sta je danas jesam uklet ili sta jsta cu zovnem drugu Bianca kad ona meni 1h-250 40min-1350 30min-900kn
Ja joj kazem 30 min ona super lokacija
Mažuranićevo šetalište, 21000 ja sad karta Google kad ono 8 min autom ja super evo me za 10 min ona ok ja u auto odem tamo i sad ja trazim mislija ulica se tako zove ili nesto neznam ja po splitu gps mi pokaza neku lokaciju ja dodem tamo vidim vrtim se u krug pitam nekoga on kad mi govori ovo ti je sve ulica odavde sve do semafora pa jebote pas vrtim se ko ludak okolo bezveze zovnem ja nju i kazem nisimi kazala broj ulice kad ona sorry baby reka si za 10 min ja nemam vremena vise za tebe posla je u tri pizde matreine i vise mi dopizdilo otisa ja ko linde ovo mi je vec treći put po sata samo da spraznim jaja ako nitko nije bija kod nje mala je stvarno super iz Estonije i stoji u splitu trudi se dobro ga cak pusi i razumi hrvatski dobro
9/10
I tako mi dan prosa nista novo prosa
Kakva je ta linda kakva je
 
Dogovor je isao preko WhatsApp sve lipo odgovorila u 2-3 minute rekla adresu cak sam i xaksnija 10 min zeska nista nije rekla docekala u crnom topicu i tangicam ima supak nije ko brazilke ali opet dobar voli da ti ga pusi oko 10 minuta i gleda te u oci jebeno dok to radi voli se i ljubit ali nije ti to bas za mene kada sam je prvi put jeba svrsija sam kad sam ga stavija u picku nakon 2-3 min onda smo sili i pricali oko pet minuta mozes se i otisirat u nje i onda ponovo akcija e sad kad sam je drugi put jeba from ga se ali nikako da svrsim ali ona cak kad je završila 1h sta sam platia opet je pokušala da svrsim i ako je sat zavrsio dobra to je stvarno se nemogu pozalit govori i hrvatski normalno nije savršeno ali mozes se sporazumit zato bi ti je svima i porucija
 
Recenzija: Tea Split. 091-zadnji brojevi 5465 kod pomorske skole.
Bio proslu sedmicu. Cijena 600/900
27 165/55/2.
Ocjena 2/10 , kaze ne trebas se prati (ne pere se ni ona). Plahta katastrofa rupa cca 20 cm .Jos mokra od stranke prije. Soba prljava. Nezna stavit prezervativ. 2 min pusenje bez veze.
Nezna ga ni drkati. Drka 2min kaze da se umorila. Pocela jahati opet 2 min opet da se umorila.
Kaze kad ti dođe za svrsiti nemoj unutra kao prezervativ zna puknuti.
Stalno pozuruje a nije proslo ni 10 min .
Sise nikakve . Tilo 2/10 . Pusenje 3/10 cijena 600 kn pola sata , prema prikazanom realno 150 kn.
Savjet nije vrijedno spomena.
Zaobici u sto vecem luku.
 
jel ovo marina ili neka druga?jel bia ko?
 
Lijep pozdrav ekipa, nije me bilo odavno na forumu. No dolazim na godisnji u HR i falu mi domace cure, ne kolumbijke, brazilke, azijke.
Procitao sam zadnjih 10 stranica i prolistao ponudu, idalje pari katastrofa ko kad sam i osao.
Jeli itko bio kod ove Nikoline iz kastela? Trazi 100 eura, jeli zenska rupa teska ili je dobra za zabavit se?
Mogu vam rec razmazio me Frankfurt, crveni distrikt bio zatvoren pa digle se cijene, no odnedavno sve otvoreno, hodaj od sobe do sobe i biraj, 30-50 eura svaka na licu mjesta dogovor.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh