SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jesam, ma ina je konstanta tu vec godinama, malo mehanicka, al dobro izgleda, koliko vidim na plavom su jos par realnih oglasa, al nisu bas zgodne
 
Onda ti evo ova


28 godina, doduse to je govorila i 2013-te kad sam bio kod nje, a i onda je lagala 🤣
Hahaha ima ova bliže 40+ haha a piše samo za starije ja sebe ne smatram toliko starijim mada bi joj se i moga javit 🤣
 
Aj zvijerko reci sta bi ti? Koliko godina? Obrijana ili dlakava pizda? Sise velike ili male? Silikone ili natural? Plavusa? Crnka? Crvena? Smedja?

Visoka? Patuljak? Izmedju? Lipo sve navedi pa cemo ti dat kontakt. Ljudi smo
 
Aj zvijerko reci sta bi ti? Koliko godina? Obrijana ili dlakava pizda? Sise velike ili male? Silikone ili natural? Plavusa? Crnka? Crvena? Smedja?

Visoka? Patuljak? Izmedju? Lipo sve navedi pa cemo ti dat kontakt. Ljudi smo
Hahaha kralju nezz ko je zvijerko ali jbg kad već plaćam onda mogu da i tražim... ne treba bit ljepotica samo da nije preko 35+ i da zna posao 😉
 
Covik ti da uputu kako i šta,a ti da je pimp..svašta će covik dozivit

moran malo drzat balans foruma da nema zajebancije haha zezam se
Planiram sutra otić kod nje
Koja Matea daj broj brate šta ste se svi stisli haha šaljite privatno ako ne ovako samo šaljite neštoo

A druže šta je tebi tako pripelo jebat nešto?
Pa odu u Vanille vcrs nac ces nesto uvik ima...izdrkaj ga

Neznan kakve domace pricas pa da ima domaci ko bi iša na EGE
 

Ne znam šta da kažem, ovakav miks pozitive, smijeha, ugode i energije u zivotu nisam dozivio. Platio sam za uru, a ostao na kraju dvije, ukupno tri pucnja, izmedu svake runde prica i zajebancija, engleski jako dobar obzirom da se radi o latini, sve ju razumijes kao i ona tebe, cura je odusevljena hrvatskom i sigurno se vraca, ovde je do petka ujutro kad odlazi iz Hrvatske

Kolegama iz Splita apsolutna preporuka, ovo nemojte propustit
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh