SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ja kad vidim ove komentare, i kad čitam šta ljudi pišu po forumu ja nemogu doć sebi jeli ljudska inteligencija toliko niska jer ja sam živio u uvjerenju da ne postoje glupi ljudi, samo da postoje ljeni ljudi.

Ekvivalent su vam pitanja ko kad neko napiše, ima li koja u Dugom Selu, ili Požegi ili tako po tim selendrema ... isto pitanje kad ljudi pišu ode po forumu "Ima li sad koja za po ure da mi ga popuši Našice i okolica"....pa sinko šta je Vama s glavom ?

Jel vi mislite da stvarno postoji opcija u kojoj će ti neko sad napisat je evo ima evo ti broj javi se to je moja susjeda/prijateljica/jebaljka/sponzorusa/kurvetina ???

Pa zivimo u državi od 3,5 mil stanovnika koliko ima prosječni europski grad ja neznan šta je vama s glavom majkemi mile eto... šta ti Lover88 očekuješ sad od te svoje poruke evo ti meni rec ?
Da ti mi ode napišemo 10 brojeva kurvetina iz Splita koje se jebu ? Pa odakle sinko one da postoje u gradu koji prešetaš za 45 minuta cijeli ????????????

Ja neznan jeste toliko nesposobni i ljeni da nemožete ući na EGe i nać sebi neku kurvetinu i isprazni jaja....stvarno mi nije jasno šta je ljudima s glavom i koliko postoji ljudi koji su toliko željni jebačine pogotovo po ovim selendrama...ono tip pise nekidan po cilom forumu tu večer na 10 tema je napisa ima li koja da mi ga sad popuši u autu ? ono zamisljam si nekog lika koji se voza po gradu i spama forum....

Uša san u temu Dubrovnik, pa šta ljudi tamo pišu to je nerealno da postoji takva percepcija kurvi/žena ljudima u glavi.
Druze nije problem naci kurvetinu na ege i otici izjebati je ali problem je platiti losu uslugu kad vec imam gdje provjeriti kakva je a da se ne pisu ovakvi romani kakve ti pises mogao bi lakse naci recenziju pa ne bi morao ni pitati…
 
Druze nije problem naci kurvetinu na ege i otici izjebati je ali problem je platiti losu uslugu kad vec imam gdje provjeriti kakva je a da se ne pisu ovakvi romani kakve ti pises mogao bi lakse naci recenziju pa ne bi morao ni pitati…
U tome je problem sveti fran22. Ti cekas dok drugi idu i nesto napisu.
 
Ekipa, vas mi je forum najjaci, i zato vas moram upozoriti da vam je stigla
Super zenska, od pristupa, izgleda, akcije i top zajebancije i smijeha.
Nemojte propustiti, za one koji znaju meni je ona tip Roxane, za one koji znaju doticnu legendu.
Mislim da trenutno kod vas je jedan od najboljih izbora. Odmah cu upozoriti da nema agenta pa budite strpljivi sa odgovorom na poruke. Bijelo vino pozeljno...
 
Ekipa, vas mi je forum najjaci, i zato vas moram upozoriti da vam je stigla
Super zenska, od pristupa, izgleda, akcije i top zajebancije i smijeha.
Nemojte propustiti, za one koji znaju meni je ona tip Roxane, za one koji znaju doticnu legendu.
Mislim da trenutno kod vas je jedan od najboljih izbora. Odmah cu upozoriti da nema agenta pa budite strpljivi sa odgovorom na poruke. Bijelo vino pozeljno...

Pa izgleda dobro, samo mi tvoj post malo onako pimpovski no dobro, možda je cura stvarno ok, ja volim ovaj profil cure moga bi čak i otić :)
 
Pa izgleda dobro, samo mi tvoj post malo onako pimpovski no dobro, možda je cura stvarno ok, ja volim ovaj profil cure moga bi čak i otić :)
di si me nasao sa pimpanjem, neki me tu znaju i po privatnim prepiskama tako da cesto bacim preporuku u PP. Cura je super, rijetka pojava po mom gustu, ocijeni sam ali mislim da se neces razocarati.
 
Pozdrav ekipa,

Moram ovo objavit jer je cura tolko jebeno dobra, tek je dosla tako da navalite jer ce te tit dolazit svaki dan.
Apartman prva klasa cist i uredan, cisti rucnici i wc.
Kad prvi put dodete ona odmah ponudi tusiranje skupa i odmah je vesela kad otvori vrata.
Ukrajinka je ali englesko prica perfektno, jer inace Ukrajinke kurca engleskog ne znaju.
Sta se posla tice, 9/10, jedino sta mi ne odgovara je to sta nema svrsavanja po njoj. Ali je profesionalka teska od bj do akcije.
Isto tako ne gleda na sat i otisao sam 15 minuta kasnije nego sta sam treba.
Preporuka 10/10.
Evo je tu pa izvolite ;)


Pozz
Jel ko drugi iso sa ovom curom?
 
Ekipa, vas mi je forum najjaci, i zato vas moram upozoriti da vam je stigla
Super zenska, od pristupa, izgleda, akcije i top zajebancije i smijeha.
Nemojte propustiti, za one koji znaju meni je ona tip Roxane, za one koji znaju doticnu legendu.
Mislim da trenutno kod vas je jedan od najboljih izbora. Odmah cu upozoriti da nema agenta pa budite strpljivi sa odgovorom na poruke. Bijelo vino pozeljno...
Visoka, jako lijepo lice.... Stalno nasmijana... Engleski dobar.....

Soba ima klimu.....

Jako aktivna u svakom trenu.... Kakva pauza između.... Daj stani malo puknit ću....
 
Pozdrav ekipa...Ima neka domaća tu Split i okolica da ne traži nikakve j... bonove i da je ok
Tia bi nešto naše tu dosadile su mi ove ESC...želim nešto domaće 😅☺️
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh