SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

SA danielom najgore iskustvo ikad znaci oziljci po sisama debele guzice katastrofa u stanu je sa onom plavuson iris..... i svima vama koji ste mi je preporucili jeba vam pas mater majmuni jedini i blokajte me sad pizde sugave
Mislim da cura ne zaslužuje to definitivno, predobro je svi znamo moga si se okrenit i otić ako ti ne paše jbg
 
Ima li u Splitu nekakva normalna maserka da radi happy end sa zenama?Ako ima molila bi da mi se javi u inbox,ako nema,odustajem od svega i zahvaljujem se svima.
 
SA danielom najgore iskustvo ikad znaci oziljci po sisama debele guzice katastrofa u stanu je sa onom plavuson iris..... i svima vama koji ste mi je preporucili jeba vam pas mater majmuni jedini i blokajte me sad pizde sugave


Na slikama izgleda jako dobro... Još traži 250 u rangu Sabrine... Svak ima svoj ukus i standard....
 
Išla Sabrina doma u Brazil, profil offline...kad s njima već u kontaktu moga si riješiti forumski popust...
 

Ova Danijela se udomacila odi.. već je tu 3 tjedna ...zanimljivo da nitko nije ni riči napisa o njoj...

300 ura...
 

Ova Danijela se udomacila odi.. već je tu 3 tjedna ...zanimljivo da nitko nije ni riči napisa o njoj...

300 ura...
Bas san danas pita za nju, jer kako svi spominjete Danielu mislija san da je to ova a ne ona crna. Kad o ovoj nesto slabo ili nista...ali meni trenutno br1 na listi zelja
 
A i ne virujem bas da ova Danijela od 400 eura ura izgleda ko na fotkama, a eto nitko nije ocito bia pa da znamo. Sta kazu kad si ih kontaktira?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh