SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Izgledom odlican, mislia san da je dobra na slikama, ali uzivo je jos bolja, guzice i sise su joj ajme. Sta god san trazia moze, izmjenili vise poza, bome je dobra, pogotovo kad jase.

Ako se ko predomislja, nema razloga, neka se slobodno zaleti do nje
Svi već znaju da je Daniela top. Prava jebaljka. Kod nje može sve. Ako želiš da ti bude poslušna bit će, ako želiš da ona bude glavna može i to. Da je češće u Splitu ne bi mi ništa ostalo od plaće.
 
Vidim da hvališ Bellu i da ti je bolja od Daniele. Nisam bio kod Belle. Nekako mi djeluje previše umjetno, al navodno je tu do kraja godine pa se stignem predomisliti.
Umjetna je u smislu usana i sisa,al je topla osoba osjeća se ko da je znan cili život ,toliko se prepusti doslovno mi je ža da je ne probate a cijena top.Da ne govorin kako žena izgleda još u štiklama ....bolje nisan vidia u Splitu
 
Umjetna je u smislu usana i sisa,al je topla osoba osjeća se ko da je znan cili život ,toliko se prepusti doslovno mi je ža da je ne probate a cijena top.Da ne govorin kako žena izgleda još u štiklama ....bolje nisan vidia u Splitu
Nezz sve to imaš i sa Danielom, sad jedino ako ti je ova fizički atraktivnija onda ok svak ima svoj ukus. Daniela prirodna podcjeca me malo čak na Georginu Rodriguez, sise guzice Ko iz raja, čak je i bolja sad nego šta je bila kad je tek počela dolazit u st ima 3/4 godine a i tad je bila jebena, Al sad se još utegla trenira, Al opet kazen razumin ako je tebi bella bas atraktivnija neću govorit nisan bia u cure pa ni neznan
 
Nezz sve to imaš i sa Danielom, sad jedino ako ti je ova fizički atraktivnija onda ok svak ima svoj ukus. Daniela prirodna podcjeca me malo čak na Georginu Rodriguez, sise guzice Ko iz raja, čak je i bolja sad nego šta je bila kad je tek počela dolazit u st ima 3/4 godine a i tad je bila jebena, Al sad se još utegla trenira, Al opet kazen razumin ako je tebi bella bas atraktivnija neću govorit nisan bia u cure pa ni neznan
Je slažem se,nemoj sa Georginom uspoređivati ta je ličila na ništa dok nije došla kod cr7
 
Stari ti najbolje znaš koja će te vise usrećit, Al isto mislin da bi ipak bia red javit se Danieli dok je tu da ti olakšan odluku. Ja san u 9 dns kod nje
 
Stari ti najbolje znaš koja će te vise usrećit, Al isto mislin da bi ipak bia red javit se Danieli dok je tu da ti olakšan odluku. Ja san u 9 dns kod nje
Haha to to,inače sam izbirljiv lik kad već plačam volim da je top ili ništa.Al opet tu su ukusi jbg nismo svi isti.Ja tražin baš ono izazovne jebežljive provjerene cure i koje slušaju i ispune zahtjeve.Kažem Bella me oborila s nogu nehumano zgodna cura,neznan šta je rekla da trenira neki voditelj navodno neman pojma , uglavnom kad san je vidia u štiklama i crnom rublju jezik mi je bia na podu😀
 
Haha to to,inače sam izbirljiv lik kad već plačam volim da je top ili ništa.Al opet tu su ukusi jbg nismo svi isti.Ja tražin baš ono izazovne jebežljive provjerene cure i koje slušaju i ispune zahtjeve.Kažem Bella me oborila s nogu nehumano zgodna cura,neznan šta je rekla da trenira neki voditelj navodno neman pojma , uglavnom kad san je vidia u štiklama i crnom rublju jezik mi je bia na podu😀
Neka nego sta i triba bit izbirljiv kad se placa, a ne bacit pare na namrgođenu stracu šta se buni šta si uopće Dosa a daješ joj 100€. Ti vidi ako ti je bella bas bas a moraš pripazit na budžet otiđi u nje, sa Danielom i sam znaš da nećeš falit, u Belle osobno nisan bia pa nmg ni govorit Al ako je tebi ona toliko dobra onda Iskoristi dok je vamo i idi u nje
 
Priča sa Daniellom taman,pohvalia je reka kako je pratimo i navijamo za nju,bilo joj drago,cilj je da je zadržimo sve češče ode,kaže da nema pojma da se uopče piše o njoj
 
Priča sa Daniellom taman,pohvalia je reka kako je pratimo i navijamo za nju,bilo joj drago,cilj je da je zadržimo sve češče ode,kaže da nema pojma da se uopče piše o njoj
Hahaha... Zna ona jako dobro sve. Ja sam joj zadnji put rekao, al vidio sam da je dobro upućena 😊
Inače, Daniella je tu do kraja tjedna, a Bella do kraja mjeseca tako da treba odraditi Daniellu dok je još tu, a Bellu ćemo za 15-ak dana.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh