SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kontaktirao večeras ovu bahatu i preskupu. Tražila isprva 400€ pa kao spustila na 300€ pa ispalo da malo išta radi osnovno nego opet sve doplaćivat i plus Hotel Palace. Osjećao sam se kao da naručivam Mercedes sa dodatnom opremom. Uz to nije niti ukrajinka nego neka šiptarka Albulena Gashi. Avoid!!!!!
 
ja vcrs ima trojac sa Danielom i Irinom, nikad bolje iskustvo. Plava i crna istovremeno, na danielinu kvalitetu san navika, al Irina me oduševila, isto ponašanje i trud ulaze ka Daniela i njih dvi istovremeno su zadovoljstvo na steroidima. Idući put ću probat Irinu solo
 
Cisti da znate da Beli nije radila klima u sobi u stana na đardinu.... A znate tko je popravia....

Nisam nikad bija kod Daniele jer mi je ona profilna slika grozna pa nisam nikad ni otvarao profil....

Koja je Iris
 
Cisti da znate da Beli nije radila klima u sobi u stana na đardinu.... A znate tko je popravia....

Nisam nikad bija kod Daniele jer mi je ona profilna slika grozna pa nisam nikad ni otvarao profil....

Koja je Iris
Irina, radi sa Danielom u stanu vrhunska ženska. Između nje i Daniele u akciji i pristupu dolsovce nikakve razlike, samo šta je jedna plava druga crna tako da su obje za svačiji ukus po na osob. Sutra iden 1 na 1 sa Irinom oduševila me
 
Cisti da znate da Beli nije radila klima u sobi u stana na đardinu.... A znate tko je popravia....

Nisam nikad bija kod Daniele jer mi je ona profilna slika grozna pa nisam nikad ni otvarao profil....

Koja je Iris
A Daniela da je vidiš uživo bi ti skroz prominila mišljenje zena odlično izgleda. Lipa crna spanjolka, čvrste guze velike sise o akciji da ne govorim
 
Meni upala u oko ona Daniela brazilka, plavkaste kose. Ali ima slabije poznatih Eva, Daphne, Elise...bar nisam vidija da se o njima pise. Jel ima ko iskustva s njima? Imaju po vise oglasa isto ka Daniela
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh