SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kakva je ovo navala na egg za Split a mene nema do ponedjeljka... U dva dana došlo 10 dobrih......

Ako je tko bio kod tete Juliane neka javi iskustvo...

 

Je li neko ima iskustva sa njom?
Ma piši kući propalo. Ja joj se javio i kao odgovorila mi i onda kao javi mi se na neku stranicu sex oglasnik koja se vjerovatno plaća. Ustvari to je sve navlakuša da se izvuće novac od nas. Pitanje je da li če ikad i doći do susreta. I pitanje je da li se uopče dopisuješ sa osobom sa slika.
 

Jel bio tko kod tete
Jesan ja, vrhunska usluga bar je za mene bila!

Malo je jaca nego na slikama al meni nesmeta, pusenje vjerovatno najbolje ikad guta ga bali ma vrh, sex isto odlican daje da udaras jako do kraja moze sve poze sta god oces anal ukljucen u cijenu ma vrh vrh sa menon se ljubila i dala mi je da joj svrsin u usta to nema nigdi na stranici sad jel to samo meni dala neznan. Uglavnon odlicno iskustvo nisan pozalia ni sekunde manje san platia nego sta trazi dogovorili smo se ekstra malo san je bia ceka ispred al nema veze, olaksanje je kad mozes nekome rec sta da ti radi a druga osoba te razumije haha uglavnom sve preporuke rekla mi je da danas ide ca jer se razocarala u Split.
 
Jesan ja, vrhunska usluga bar je za mene bila!

Malo je jaca nego na slikama al meni nesmeta, pusenje vjerovatno najbolje ikad guta ga bali ma vrh, sex isto odlican daje da udaras jako do kraja moze sve poze sta god oces anal ukljucen u cijenu ma vrh vrh sa menon se ljubila i dala mi je da joj svrsin u usta to nema nigdi na stranici sad jel to samo meni dala neznan. Uglavnon odlicno iskustvo nisan pozalia ni sekunde manje san platia nego sta trazi dogovorili smo se ekstra malo san je bia ceka ispred al nema veze, olaksanje je kad mozes nekome rec sta da ti radi a druga osoba te razumije haha uglavnom sve preporuke rekla mi je da danas ide ca jer se razocarala u Split.
Samo da se ispravin stoji do 05.12 krivo san je razumia
 
Kakva je ovo navala na egg za Split a mene nema do ponedjeljka... U dva dana došlo 10 dobrih......

Ako je tko bio kod tete Juliane neka javi iskustvo...

Ja cu probati u srijedu pa javim dojmove, uglavnom prosle srijede ostado suve k.... 2 x se okrenuo a ovo ostalo nije moglo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh