SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jednom sam je zvao dok su još kune bile i tražila mi 1500 kn za pola sata a 2500 kn za 1 sat druženja. A koliko sad vidim na oglasu traži i još više novaca. Da joj je pička od zlata i tad bi razmislija dal bi joj toliko dao novaca.
Bas tako. I mene je trazila nerealne cifre. Kod cifri sam odmah odustao, pa i moje pare nesto vrijede
 
Ma sve pet, zato i pitam... Poslao joj poruku bez veze da vidim kako dise... 500 eura trazim..je da je bomba ali ne radim samo za nju:p
 

koja je svrha oglasa koji nije na whatsupu,ne može te ni zajebat,a vjerojatno je prevara😉
 
Jesan ja, vrhunska usluga bar je za mene bila!

Malo je jaca nego na slikama al meni nesmeta, pusenje vjerovatno najbolje ikad guta ga bali ma vrh, sex isto odlican daje da udaras jako do kraja moze sve poze sta god oces anal ukljucen u cijenu ma vrh vrh sa menon se ljubila i dala mi je da joj svrsin u usta to nema nigdi na stranici sad jel to samo meni dala neznan. Uglavnon odlicno iskustvo nisan pozalia ni sekunde manje san platia nego sta trazi dogovorili smo se ekstra malo san je bia ceka ispred al nema veze, olaksanje je kad mozes nekome rec sta da ti radi a druga osoba te razumije haha uglavnom sve preporuke rekla mi je da danas ide ca jer se razocarala u Split.
Ma skupa je,brazilke za 100 idu i Španjolke
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh