SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ma ajde šta oni kradu, nego ša lik stavlja vamo na forum i navlači ljude, srića smo iskusni po tom pitanju 🙃
Na oglasu imaju cca1500 pregleda da zajebu svakog desetog ....
Lipa parica eurica.
Odmah skuzis cim vidis New member .....
Nije mi jasno koliko puta otvara profil i novi gmail......
Nesto tu smrdi ...........
Lopine .... šljam ....dno drustva
 
Prije se zvala Enna. Ukucaj pa ces vidit i sam odluci. Ima dosta prosjecni komentara ali najnoviji je ovaj


Ja sam trazijo videocall, i izgleda kao na slikama. Tko voli plastiku (kao ja) onda idi. Ne malo bahata preko wap, ali ja to mogu i razumiti jer dobiva sigurno, kao ostale, samo drkacije
 
Bok ekipa, zna li netko da li u Splitu postoji neka šta radi BTB masažu, masažu prostate?
Unaprijed hvala! Mogu poruke ovdje, mogu privatno samo dajte nešto. 😂😂
Teška za dogovor ako si laki živaca, dobiješ i pušenje za 70 EUR, meni nije za ponoviti
 
Prije se zvala Enna. Ukucaj pa ces vidit i sam odluci. Ima dosta prosjecni komentara ali najnoviji je ovaj


Ne malo bahata preko wap, ali ja to mogu i razumiti jer dobiva sigurno, kao ostale, samo drkacije
Pa to joj je u opisu posla , biti na usluzi stranci ne bahatost.
Zbog kojeg seronje i nas ostale drzati za budale no way !!!
 
Prije se zvala Enna. Ukucaj pa ces vidit i sam odluci. Ima dosta prosjecni komentara ali najnoviji je ovaj


Ja sam trazijo videocall, i izgleda kao na slikama. Tko voli plastiku (kao ja) onda idi. Ne malo bahata preko wap, ali ja to mogu i razumiti jer dobiva sigurno, kao ostale, samo drkacije
Hvala na informaciji, ja ću je posjetit, samo nisam iz Splita pa moran isplanirat posjet.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh