SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


bio sinoc, cura prva liga. Docekala sa osmjehom. Lipa, zgodna, zabavna, ekstremno cista i uredna. Moze se o svemu otvoreno pricat. Imali dvi akcije, izmedu pauza i chill, ponudila mi spize za gricnut nesto. Definitivno bi ponovio, jako lijepo iskustvo.
Akcija isto odlicna, pita sto volis pa se na to i fokusira. Sve u svemu, preporuka. Tu je jos danas i sutra pa da imate na umu :).
 

bio sinoc, cura prva liga. Docekala sa osmjehom. Lipa, zgodna, zabavna, ekstremno cista i uredna. Moze se o svemu otvoreno pricat. Imali dvi akcije, izmedu pauza i chill, ponudila mi spize za gricnut nesto. Definitivno bi ponovio, jako lijepo iskustvo.
Akcija isto odlicna, pita sto volis pa se na to i fokusira. Sve u svemu, preporuka. Tu je jos danas i sutra pa da imate na umu :).
Koliko love?
 
Kolike su sanse za spolnu bolest seksom s kondomom i oralni seks bez?
Kondom je dosta dosta dobra zastita. Oralni je manje rizican , može se pokupiti kakva bakterija i oralnim putem bez kondoma.
Što se tiče virusnih infekcija, hiv se teško prenosi oralnim putem.
Ali vaginalni i analni seks bez kondoma su visokorizicni . Pogotovo analni.
Tako da ako ideš jebati kurvu bez kondoma je kao ruski rulet.
Kapicu na glavu i mirniji si.
Bolje spriječit nego liječit svakako.
 
Jel bio netko prije koji dan kod Mile, meni se ne javlja na Whatsapp, a prije tog sam ju normalno kontaktirao pa reko da joj se nije sta dogodilo? Nedaj boze
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh