SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

+385 99 844 3436 cura dolazi sutra u split ima 24god. Pokusavan dogovorit termin za sutra. Nije spominjala nikakve bonove
 
+385 99 844 3436 cura dolazi sutra u split ima 24god. Pokusavan dogovorit termin za sutra. Nije spominjala nikakve bonove

 

Prosli tjedan sam bio kod ove cure u Splitu.
Za pocetak me nista ne pecka kao sto su neki rekli.
Cura domaca Estonka, govori smijesan hrvatski.
Faca 7-8/10
Tijelo 10/10
Seks 10/10
Pusenje 7/10 jer ga stavi malo vise od pola
Prostor 10/10
Malo je skupa za domacu curu, ali mi ovo nemamo u Zagrebu.
Full gfe, tko to voli nece pozaliti, meni je ipak malo falilo zestine, ono bas kurvarluka, ali zato...
Za cijenu od 150/200 stranaca imas komplet uslugu sa slikanjem i snimanjem, svrsavanjem u usta ili po faci.
Sljeseci put furam selfie stap jer je ovako nezgodno snimati, trazi samo da se ne vidi glava.
Sve pohvale za curu, samo iduci put uzimam pol cuke jer mi koji smo u godinama ne mozemo 2x u sat vremena ako nije bas kurvanjski tip. Kad sam se krenuo oblaciti nakon tusiranja, kaze di ides, izmasirat cu te pa platio si cijeli sat. Ostao sam u soku
Gotov si zaljubila se 🤣🤣🤣.
 

Evo jedne recenzije za ovu djevojku iz Splita. Uredno odradi sve što zahtjevaš od nje. Oral solidan, bez gumice, cice silikoni, dobri, poze koje hoćeš, svršavanje u usta ili po faci, kako god želiš, ne gleda na sat, uredna, pristojna, ne požuruje. Izgled 7/10, oral 7/10, higijena 10/10, ukupna ocjena 8/10.
Preporuka svima, nemam nikakve zamjerke!
 

Evo jedne recenzije za ovu djevojku iz Splita. Uredno odradi sve što zahtjevaš od nje. Oral solidan, bez gumice, cice silikoni, dobri, poze koje hoćeš, svršavanje u usta ili po faci, kako god želiš, ne gleda na sat, uredna, pristojna, ne požuruje. Izgled 7/10, oral 7/10, higijena 10/10, ukupna ocjena 8/10.
Preporuka svima, nemam nikakve zamjerke!
ja nikako da naletim na takve tzv. odlikasice.
Je li ides opet ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh