SPLIT - Recenzije masaža

A di je nestala ona Maserka st....ako je se ko sića, oko 35-40 god.... crna jača...znam ime al ne zelim pisat javno, možda netko poveže na koju mislim.
Radila je masaže sa happy end ( ako se sjećam čak bi ga i popušila i to dobro )...ali stvarno je dobro masirala isto je žena znala šta radi nije bezveze trackala...svaku kost bi prodrmala i znala je lipo napalit...
 
A di je nestala ona Maserka st....ako je se ko sića, oko 35-40 god.... crna jača...znam ime al ne zelim pisat javno, možda netko poveže na koju mislim.
Radila je masaže sa happy end ( ako se sjećam čak bi ga i popušila i to dobro )...ali stvarno je dobro masirala isto je žena znala šta radi nije bezveze trackala...svaku kost bi prodrmala i znala je lipo napalit...
Bila ti je dala oglas ima 2 dana,ali ga je ocito izbrisala.I ja bi rado kod nje da masira zene kao i vas muske,ali ocito ne masira pa onda nemam sta pitati.
 
Bila ti je dala oglas ima 2 dana,ali ga je ocito izbrisala.I ja bi rado kod nje da masira zene kao i vas muske,ali ocito ne masira pa onda nemam sta pitati.

Nisam vidio oglas, di ?
A da, ona nije za ženske samo muške obradi, ali žena stvarno dobor masira prije svega, drkanje i pušenje ajde svaka to više manje će odradit ali žena baš dobro masira.
 
To je Maserka Split. Pisalo se o njoj. Malo. Uredna i čista MILF. Pošalje fotografiju. I neku listu pravila, dugačku ko Ustav. Favorizira stalne klijente. Ide na sigurno. Korektno odrađuje s HE. Pušenje kad postaneš stalni.
Jeli bio ko kod nje. Kakvo je iskustvo. Jeli se isplati otići. Da napiše bibliju od ponude. Prem slici je plave kose. Čini mi se da je pristojna i da odradi masažu vrhunski bilo sa HE ili bez. Kaže da radi samo s mlađima.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh