Smokva.com

Evo ja se nekih pet dana dopisivao,čuo samjednom ženom..Jučer bio u Varaždinu, jebali se baš kvalitetno..Imam novu muzu na duže staze. Ima još nade za Smokvu samo treba imati sreće uz pravi pristup..Većina profila je lažna ali da se naći ...
 
Evo ja se nekih pet dana dopisivao,čuo samjednom ženom..Jučer bio u Varaždinu, jebali se baš kvalitetno..Imam novu muzu na duže staze. Ima još nade za Smokvu samo treba imati sreće uz pravi pristup..Većina profila je lažna ali da se naći ...
Nije da se ne moze naci ,ali puno puno je teže i kompliciranije nego prije i ljudi su drugačiji .
A ti bi mogao nama svima biti mentor po pitanju Smokve i mnogih drugih stvari .
Vladonja 1982 vidim da si na Olimpijadi bio i ostao zlatni ,moj naklon 👍👍🙂🙂
 
Nije da se ne moze naci ,ali puno puno je teže i kompliciranije nego prije i ljudi su drugačiji .
A ti bi mogao nama svima biti mentor po pitanju Smokve i mnogih drugih stvari .
Vladonja 1982 vidim da si na Olimpijadi bio i ostao zlatni ,moj naklon 👍👍🙂🙂
Ljudi su definitivno drugačiji,kompliciraniji,misli da je većina iskusnije ekipe otišla sa Smokve..Došli su novi ljudi, nemaju baš iskustva,mislim da većina ni ne zna što želi..Tak da,nije lako..
 
ako vam je do jebanja po st imate lizy123 ona je slavonka ali radi ode ona vam se jebe za prijevoz do posla...a navecer da je pitas u bilo koju uru spremna je nije top ali je ok kada zafali picke
 
Pa ako imate namjeru platiti ponudite u inbox lovu na smokvi i vec ce se neka upecati. Ja sam bio sa njih par ali su obrisala profile.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh