Sisata i guzata

Zasto napadate covjeka koji je apsolutno u pravu,zena se uzdise u nebesa i nahvaljuje i onda se kurci s time kako je nedostupna nama smrtnicima a vas dva tri koja ste ,,stari" klijenti ju branite,valjda morate jer bi vam spustila rampu ili odgrizla ćunu,dobro razumljivo,ali ovaj forum bi trebao biti jednostavan upit,recenzija,hvala otici cu dovidenja. A ne da se visi od 0-24 i zajebava napaćeni narod za to napravite vas 3-4 grupu na whatsapp-u s njom ili nesto. Tolko od mene,nadam se da se nitko neće uvrijediti.
možda je SiG muško... pa se zato dtuže 😁😁
 
Ocekujem fiskalizaciju i otvaranje jdoo-a kod svake pruzateljice seksualnih usluga
 
možda je SiG muško... pa se zato dtuže 😁😁
Ih d samo znas kakvu masivnu kitu ima od 30
Cm i još debelu k tome. Pa kad te jebe u dupe boli te. Misliš si oci će ti ispast eto i mene zaboli guza kad pričamo o tome. I ima velike brkove i bradu , pa te sve pika kad se ljubite . Pa ti svrsi po faci dlake ti se sve slijepe obrve i trepavice se spoje u jedno pa moraš žmirećki kući
 
Ih d samo znas kakvu masivnu kitu ima od 30
Cm i još debelu k tome. Pa kad te jebe u dupe boli te. Misliš si oci će ti ispast eto i mene zaboli guza kad pričamo o tome. I ima velike brkove i bradu , pa te sve pika kad se ljubite . Pa ti svrsi po faci dlake ti se sve slijepe obrve i trepavice se spoje u jedno pa moraš žmirećki kući
A kad pusi te brkovima bocka po mjehuru
 
I ja bi ista tako volija da smo svi ko vesela dica, samo da se još sexamo🙋
e pa to lipi moj ,ja da mogu to bi stavia ,kako se to kaze ajme mog uma ,znas tamo stavia bi tu tvoju u naslovnu foruma ka vodic za glave ,da svi citaju to, vesela dica i sexa i jos dobre vibre u zraku i to sve stavia to je bit legendo :cool:
 
e pa to lipi moj ,ja da mogu to bi stavia ,kako se to kaze ajme mog uma ,znas tamo stavia bi tu tvoju u naslovnu foruma ka vodic za glave ,da svi citaju to, vesela dica i sexa i jos dobre vibre u zraku i to sve stavia to je bit legendo :cool:
Da ali kako je napisat, samo toliko je nezadovoljstva i frustracije 🤪🥴
 
Da ali kako je napisat, samo toliko je nezadovoljstva i frustracije 🤪🥴
nezna ja ,a ja zna u glavi al me vrti stalno ,Sime u ritmu uvik pa me sjeba fokus :) ja naucia lipi moj kad najmanje trazim uvik dojde ono pravo :) ima ovo sve tu potencijal ideja vam super ,samo zavrtit pozitivu i poslozit ce se dobra vibra .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh