SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Bio tko?


Ima dobre reviewove samo što su svi dosta stari, možda odem do nje krajem tjedna pogotovo ako netko da preporuku.
 
Premisljam se između ove dvije.
Ako moze preporuka, sto su aktivnije to bolje
 
Premisljam se između ove dvije.
Ako moze preporuka, sto su aktivnije to bolje
Piše da ostaje samo jos danas.last chance:)
 

Znaci, radi ovakvih bi trebao postojati ovaj ovakav forum. Osim zenstvene glave, drugo teska nula. Od ponasanja do toga da nemam zapravo pojma s cime se mozes onako depilirat a da ispadnes onako na fleke, oral s kondomom, kurac malo manje od pola onoliko koliko pise. Istina nakon sto sam brzo svrsio pasivno, samo se digla i rekla nesto. I to je to. Jedino misto gdje nisam osjetio maricu u zraku, vjerojatno je to razlog. Ugl. od jedno 20 trans posjeta ovo je naj gore.
 

Znaci, radi ovakvih bi trebao postojati ovaj ovakav forum. Osim zenstvene glave, drugo teska nula. Od ponasanja do toga da nemam zapravo pojma s cime se mozes onako depilirat a da ispadnes onako na fleke, oral s kondomom, kurac malo manje od pola onoliko koliko pise. Istina nakon sto sam brzo svrsio pasivno, samo se digla i rekla nesto. I to je to. Jedino misto gdje nisam osjetio maricu u zraku, vjerojatno je to razlog. Ugl. od jedno 20 trans posjeta ovo je naj gore.
Steta jer na slikama izgleda odlicno. Si isao na sat ili pola? Neke znaju dati losiju uslugu kad se dode samo na pola.
 

Znaci, radi ovakvih bi trebao postojati ovaj ovakav forum. Osim zenstvene glave, drugo teska nula. Od ponasanja do toga da nemam zapravo pojma s cime se mozes onako depilirat a da ispadnes onako na fleke, oral s kondomom, kurac malo manje od pola onoliko koliko pise. Istina nakon sto sam brzo svrsio pasivno, samo se digla i rekla nesto. I to je to. Jedino misto gdje nisam osjetio maricu u zraku, vjerojatno je to razlog. Ugl. od jedno 20 trans posjeta ovo je naj gore.
Hočeš reći da joj kurac nije veći od 10 cm čak da je i manji? Jesam dobro razumio?
 

Bio tko kod ove ili Lee Kawasaki?
Jel bio tko kod crnkinje meni ne odgovara na poruke? Jel dobra kurcina?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh