SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Nešto nije u redu, u Firefoxu se moj komentar vidi, a u Edgeu se ne vidi.
Mislim da to više ima do toga da ti taj komentar vidiš dok si ulogiran u distintas, a ako nisi ulogiran onda ne vidiš. Jer znam da kad postaš tamo komentar da ti to nije instant, ti ga vidiš, ali svi drugi i ovi koji dođu kao gost će vidjeti tek kad ti admini tamo dopuste. A čini mi se da jako paze da nema negativnih komentara, nije ko EGE i TS Dating da ti daju da pišeš negativno.
 
Kao što sam i napisao sve imaju po 2-3 oglasa sa različita broja.Barbi ima-prava Ts curica za diskretnu avanturu i vrhunska transsex uzivo u Zagrebu.Sada sam je kontaktirao i dobio sa dva broja istu adresu.Tko je već bio kod njega zna da su sve slike u oglasu lažne,kao i godine (26 i 28).A tko je bio,neka se testira.Moja preporuka.
 
ž
Kao što sam i napisao sve imaju po 2-3 oglasa sa različita broja.Barbi ima-prava Ts curica za diskretnu avanturu i vrhunska transsex uzivo u Zagrebu.Sada sam je kontaktirao i dobio sa dva broja istu adresu.Tko je već bio kod njega zna da su sve slike u oglasu lažne,kao i godine (26 i 28).A tko je bio,neka se testira.Moja preporuka.
Mislim ak te ove amaterske transice zanimaju što nije bolje ići na smokvu, grindr i te dating stranice. Slike te traže i ovak i onak, a ako ih tamo nađeš bar te neće tražit novce.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh