SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Bio prošle godine. Zadovoljan. Ponavljam recenziju od tad. Sitni dečko iz Amazone. Fotografije minimalno dorađene. Realne su one s plaže. Feminiziran maksimalno, silikoni u sisama i dupetu, tipični samba bokovi, ravan trbuh. Higijena na visini, udoban apartman, veliki krevet. Odličan engleski, dirty talk. Pušenje sa, guta cijelog, slini. U seksu sudjeluje, mijenja poze, nabija se, navija. Ne znam kakav je aktivan. Preporuka!
 
Bio prošle godine. Zadovoljan. Ponavljam recenziju od tad. Sitni dečko iz Amazone. Fotografije minimalno dorađene. Realne su one s plaže. Feminiziran maksimalno, silikoni u sisama i dupetu, tipični samba bokovi, ravan trbuh. Higijena na visini, udoban apartman, veliki krevet. Odličan engleski, dirty talk. Pušenje sa, guta cijelog, slini. U seksu sudjeluje, mijenja poze, nabija se, navija. Ne znam kakav je aktivan. Preporuka!
Cekamo je u Splitu
 
Bio prošle godine. Zadovoljan. Ponavljam recenziju od tad. Sitni dečko iz Amazone. Fotografije minimalno dorađene. Realne su one s plaže. Feminiziran maksimalno, silikoni u sisama i dupetu, tipični samba bokovi, ravan trbuh. Higijena na visini, udoban apartman, veliki krevet. Odličan engleski, dirty talk. Pušenje sa, guta cijelog, slini. U seksu sudjeluje, mijenja poze, nabija se, navija. Ne znam kakav je aktivan. Preporuka!

A da tebi neko kaže da si žensko? To je valjda ok jel?
 
Imaš pravo, ja ću odsad svaku žensku osobu oslovljavati kao muško dok ne skine gaćice i dokaže da je žensko,ono prvo pokaži pičku pa onda možmo razgovarati
Reći će ti da si napaljeni manijak koji sam oce jebat i koji nije romantičan :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:. Moraš lijepo zamolit pusti onu ne jebe lijep nego uporan to vrijedilo možda tamo davne 1950-2005 sada vrijedi za odrđene cure ona ako voziš bmw imaš višak kila onda ce ti cure ugl govorit joj medo slatki,a ak vozis nes drugo reći će gle onog krmka debelog . Samo nemoj ko moj frend jedan e de si mala . Samo mu fali da kaže e de si mala bil mi dala
 
Bio prošle godine. Zadovoljan. Ponavljam recenziju od tad. Sitni dečko iz Amazone. Fotografije minimalno dorađene. Realne su one s plaže. Feminiziran maksimalno, silikoni u sisama i dupetu, tipični samba bokovi, ravan trbuh. Higijena na visini, udoban apartman, veliki krevet. Odličan engleski, dirty talk. Pušenje sa, guta cijelog, slini. U seksu sudjeluje, mijenja poze, nabija se, navija. Ne znam kakav je aktivan. Preporuka!
Aj odlučite se vise. Malo govorite da su ženske sad kazes ds je muško. Ja bio kod jednog davno Sharon neki i katastrofa iskustvo sve s kondomom s prek poruka reko ds pusi bez . Odjavljujem se laku noc
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh