SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Kako to bude kad se ode po prvi puta u transice, jel joj to kažete ili se prešuti. Skužit će vjv svakako. Pišite, iskustva.
 
Koju ste transicu s najvećom kitom probali? Meni zasad Pamela topp kita
Kelly Wilde. Nije najveća kita možda ( oko 22 cm) ali ta žestina jebačine je nemjerljiva. Bio kod nje na 1h. Nakon pola sata uzela 5-10 min pauze i onda još 45 minuta. Kad je završila bio sam propisno razvaljen. Bio sam miran do sutradan kad sam ponovio seansu. Uglavnom jedna od onih koja ne odrađuje već te propisno rasturi.
 
Kelly Wilde. Nije najveća kita možda ( oko 22 cm) ali ta žestina jebačine je nemjerljiva. Bio kod nje na 1h. Nakon pola sata uzela 5-10 min pauze i onda još 45 minuta. Kad je završila bio sam propisno razvaljen. Bio sam miran do sutradan kad sam ponovio seansu. Uglavnom jedna od onih koja ne odrađuje već te propisno rasturi.
Jako zanimljiva tema nastavi molim te🥹
 
Kelly Wilde. Nije najveća kita možda ( oko 22 cm) ali ta žestina jebačine je nemjerljiva. Bio kod nje na 1h. Nakon pola sata uzela 5-10 min pauze i onda još 45 minuta. Kad je završila bio sam propisno razvaljen. Bio sam miran do sutradan kad sam ponovio seansu. Uglavnom jedna od onih koja ne odrađuje već te propisno rasturi.
Jel ima negdje profil?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh