SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije


Šta mislite da ili ne jel bio tko 🍆☠️
Imaš tu neke recenzije pa ak odeš jav dojmobe
 

Šta mislite da ili ne jel bio tko 🍆☠️
Bio ja katastrofa nezainteresirana laze sve preko kurca radi snervo se i poso ca popusio 150e
 
Ja sam bio jednom s frednom kod Jaruna, dvije rade, i dobre baš..ali prije godinu dana...baš otegnute..čvrsto sve... ;-)
 
Bio ja danas. Top iskustvo, dovela u neke druge svijetove koje nisam znao da postoje. U početku neki small talk, jako je opuštena i ubrzo kreće masaža. Zna točno di dotaknut, kako, ja sam se doslovno trzao na momente od užitka. BJ i handjob bez. Šteta je 100 € sat, ako svršiš 110€. Da se dirat, može joj se drkat, ljubit, popušit (ja jedino to nisam). Još je večeras tu pa ide nazad za Poljsku. Rekla je da se neće vraćat.
 
Bio ja danas. Top iskustvo, dovela u neke druge svijetove koje nisam znao da postoje. U početku neki small talk, jako je opuštena i ubrzo kreće masaža. Zna točno di dotaknut, kako, ja sam se doslovno trzao na momente od užitka. BJ i handjob bez. Šteta je 100 € sat, ako svršiš 110€. Da se dirat, može joj se drkat, ljubit, popušit (ja jedino to nisam). Još je večeras tu pa ide nazad za Poljsku. Rekla je da se neće vraćat.
Ehh da smo prije znali..ja sam tek prije dva dana ubrao njen oglas, i još si razmišljam, hoću neću. Šteta što se više ne vraća
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh