SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Mene ne pale stare babe, samo sam dao primjer u šta se trans pretvori na kraju.
A vi, poremećeni još dozvoljavate da vas takve babe na kraju guze.
Poremećen si ti kada takve podržavaš.
Pa eto probaj neku . Ako si u Splitu eto imaš sashu cindi. Kolko sam vidio bili su zadovoljni ljudi s njih dvije mene nazalost vrijeme pregazilo pa nisam stigao posjetit al kad se vrate u zg nadam se da ocu. Pa eto ako ti se ni svidi onda melji o kromosomima
 
Znaš šta, odjavljivam se sa ove bolesne teme.

Reći ću vam samo jedno:
I bez rata za 15-20 godina će u EU najčešće muško ime koje se djeci daje biti Muhamed (u nekim zemljama već jeste, kao GB), a onda će prve osobe čija će glava završiti na panj upravo biti - trans i ostali koji to podržavaju. Živi bili, pa vidjeli.
Ćaos.
 
Znaš šta, odjavljivam se sa ove bolesne teme.

Reći ću vam samo jedno:
I bez rata za 15-20 godina će u EU najčešće muško ime koje se djeci daje biti Muhamed (u nekim zemljama već jeste, kao GB), a onda će prve osobe čija će glava završiti na panj upravo biti - trans i ostali koji to podržavaju. Živi bili, pa vidjeli.
Ćaos.
Frende tko te jebeno zvao tu, možeš se i s planete odjavit što se nas tiče boli će nas kurac koliko nas boli za panjeve i muhamede, a nećeš ni ti s dildom u šupku od njih dobro proći tako da se krivom veseliš.
 
Frende tko te jebeno zvao tu, možeš se i s planete odjavit što se nas tiče boli će nas kurac koliko nas boli za panjeve i muhamede, a nećeš ni ti s dildom u šupku od njih dobro proći tako da se krivom veseliš.
Smij se ti koliko hoćeš, ali širenje trans ideologije je djelo đavla i takva ideologija se mora zaustaviti:
Ovaj sa videa je umjereni, ne priča o glavi na panju, ali jasno ukazuje gdje to vodi i kako su ljudi zavedeni.
 
Po mom misljenju mislim da danas nije lako biti trans,,bisex,lezba ili gay jer dosta ljudi osuđuje takve osobe.Ja osobno sam spremna i ugostit takve ljude kod sebe jer mislim da su to dobri ljudi.Isto tako postivam i hetero osobe i dinamovce i hajdukovce jer smo mi svi ljudi i mislim da bi svi trebali uzivati i zivjeti jer jedan je zivot.Saljem vam svima pozdrave iz grada Solina i okolice.Svim transicama koji su u hrvatskoj zelim da uzivaju u lijepoj nasoj i za mene su uvijek dobrodosli.
 
Tzv. 3. spol je djelo đavla da učini muške duhovnim eunusima (uškopljenima). Mnogi koji idu na trans su s vremenom postali impotentni zbog toga. Tako da se okanite toga dok je na vrijeme.

 
Jel tko bio alooo niko me ne doživljava želim ovih 24cm u guzi
Eto, ti si friški primjer šta se dešava kada te obuzme đavo. Tih 24 cm je odavno postalo impotentno, jer mu se tijela pumpa sa ženskim hormonima, pa mu se ne diže, a i ti s vremenom postaješ uškopljen također, samo na drugi perfidniji način, jer žudiš samo za sexom da ti neki trans zabije otpozadi.
I svi skupa kukakate o kurčevima, a i jedni i drugi postali i fizički i duhovni eunusi. Oba videa o tome pričaju.
 
Eto, ti si friški primjer šta se dešava kada te obuzme đavo. Tih 24 cm je odavno postalo impotentno, jer mu se tijela pumpa sa ženskim hormonima, pa mu se ne diže, a i ti s vremenom postaješ uškopljen također, samo na drugi perfidniji način, jer žudiš samo za sexom da ti neki trans zabije otpozadi.
I svi skupa kukakate o kurčevima, a i jedni i drugi postali i fizički i duhovni eunusi. Oba videa o tome pričaju.
Decko jesi ti zdrav? Ti si dosao nama na forumu za razmjenu seksualnih iskustava sa pojedinim osobama iz oglasa sirit propagandu o nekoj duhovnoj obnovi.

Jel moze broj tvog dilera molim te? Ti moras bit na nekim gljivama to je jedino objasnjenje :ROFLMAO:
 
XY kromoson ostaje i dalje XY kromosom. Takve osobe se moraju pumpati redovito sa ženskim hormonima, a pod starost na kraju izgledaju kao frankeštajni, jer se kromosom koji su dobili rođenjem ne može pobijediti. Uostalom kakvo je to žensko sa kurcem i koje ne može roditi.
Frankeštajn, ništa drugo.
Pa na njih se ni ne gleda kao osobe …nego je ta nakaradnost samo sex fetiš..za pojebat i odjebat, pa tko se s njima reklamira u javnosti?!!
imao frajer kakve god silikon sise i frizure on je samo fetiš atrakcija i ćao!😎( to oni ne vole čuti) nego da je brija da ti od njih tražiš ženu i to.
Svi znamo kad hoćemo ženu da drugi oglas zovemo.😄
Tu je problem jedino što masa ne prihvaća sebe kao bisex osobu a puši kurac.
Hetero frajer ne puši kurac bilo od pamtivijeka😆, šta ne.
 
Pa na njih se ni ne gleda kao osobe …nego je ta nakaradnost samo sex fetiš..za pojebat i odjebat, pa tko se s njima reklamira u javnosti?!!
imao frajer kakve god silikon sise i frizure on je samo fetiš atrakcija i ćao!😎( to oni ne vole čuti) nego da je brija da ti od njih tražiš ženu i to.
Svi znamo kad hoćemo ženu da drugi oglas zovemo.😄
Tu je problem jedino što masa ne prihvaća sebe kao bisex osobu a puši kurac.
Hetero frajer ne puši kurac bilo od pamtivijeka😆, šta ne.
I što vas sve kopka toliko kakve ko brije ima. Ako mi njih oćemo zvat ženama i tak ih doživljavat ćemo ih doživljat i sigurno nećemo mijenjat mišljenje zato što neki seksualno frustrirani tipovi govore drukčije.

Realno svi koji tu dolaze plakat o tome samo svim silama žele ić transicama, ali su prevelike pičkice da odu pa onda sami sebi lažu i mažu oči jer se tak lakše nose s vlastitim nesigurnostima, a najveća ironija je što onda takvi frustrirani tipovi krenu tebi pričat o nekakvim prihvaćanjima sebe.
Realno samo ste ljubomorni jer se mi imamo muda zabavljat, a vi doma drkate i plačete :p
 
Pa na njih se ni ne gleda kao osobe …nego je ta nakaradnost samo sex fetiš..za pojebat i odjebat, pa tko se s njima reklamira u javnosti?!!
imao frajer kakve god silikon sise i frizure on je samo fetiš atrakcija i ćao!😎( to oni ne vole čuti) nego da je brija da ti od njih tražiš ženu i to.
Svi znamo kad hoćemo ženu da drugi oglas zovemo.😄
Tu je problem jedino što masa ne prihvaća sebe kao bisex osobu a puši kurac.
Hetero frajer ne puši kurac bilo od pamtivijeka😆, šta ne.
Mene zanima jesi bio kad kod neke transice? Jesi probao to uživo? Tebe to vjerojatno rajca al neces si priznat pa tu meljes ko ona mjesalica na bausteli. Al dobro ona bar samelje nekad cement pa možeš radit zgradu . Samo odgovori na jednostvano pitanje jesi ikad bio uživo sa transicom jesi probao? Ako jesi nije ti se svidjelo okej nije problem, al ako nisi a samo palamudis odi probaj, pa me bas zanima jel ces promjenit mišljenje ili ces se i dalje istog drzat
 
Čak 14.1% trans kurvi je zaraženo sa sidom (tj. cca svako sedmi trans peder).

Laboratory-confirmed HIV prevalence was 14.1% for transgender women, 3.2% for transgender men, and 9.2% for transgender people overall. By comparison, estimated HIV prevalence for U.S. adults overall is less than 0.5%

Izvor:
Čak 86% nije 😌
Navuci joj kondom i primi kurac frende osjećat ćeš se bolje.
 
Podaci iz Latinske Amerike su još alarmantniji.
Čak svako 4. trans kurvetina ima sidu:

HIV prevalence among transgender women is estimated to be 28.4% in Eastern and Southern Africa; 13.5% in Western and Central Africa; 22.2% in Latin America; and 23.7% in the Caribbean (UNAIDS, 2020)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh