SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije


Jel je tko uspio dobit 333 puta sam zvao poruke slao i ništa a došla u split mi jebenti život kurčina 24cm to se ne propušta😍😍😍
Daj neka netko pokuša zovem šaljem por sa dva broja ništa ne odgovara pomagajte šupkoljupci 😘😘
 
Ej, to su žene s kurcem, to triba platiti...meni je nenormalno što ove žene s vaginom traže isto toliko para, a većina transica izgleda bolje i ženstvenije a imaju i ekstra dodatak, na kraju krajeva dosta su uložile da bi ovako izgledale, nije baš da su se rodile kao slatke curice sa pimpekom umjesto vagine...tako da, po meni cijene su još i niske kolike bi mogle biti ako uzmemo ovo u obzir
Nisu to žene s kurcem, nego su to (poremećeni) muški sa sisama, a Mengele doktori još poremećeniji kada izvode operacije da udovolje takvim poremećenima da sebi iznakaze tijelo. Bljak, kud ovaj svijet ide.
 
XY kromoson ostaje i dalje XY kromosom. Takve osobe se moraju pumpati redovito sa ženskim hormonima, a pod starost na kraju izgledaju kao frankeštajni, jer se kromosom koji su dobili rođenjem ne može pobijediti. Uostalom kakvo je to žensko sa kurcem i koje ne može roditi.
Frankeštajn, ništa drugo.
 
XY kromoson ostaje i dalje XY kromosom. Takve osobe se moraju pumpati redovito sa ženskim hormonima, a pod starost na kraju izgledaju kao frankeštajni, jer se kromosom koji su dobili rođenjem ne može pobijediti. Uostalom kakvo je to žensko sa kurcem i koje ne može roditi.
Frankeštajn, ništa drugo.
Kog boli kurac za kromosome, ako ih želim zvat ženama zvat ću ih ženama.
Ne znam za tebe, ali nitko nejde na EGE praviti djecu niti svi zapravo želimo radit djecu.
Što tebe točno pali kod žene, kromosomi, dnk, gustoća kostiju jel možda krvnu grupu pitaš kad zoveš EGE?

Realno poremećeni klaun si i možeš odjebat od teme ako nemaš kaj korisnog za reć.
 
Tbh ne izgledaju mi ništa gore od prosječnih starčeka. Jbg ak tebe pale stare babe frajeru samo naprijed, prči im brusni papir od pizde do mile volje, možda ti se posreći pa baba i zatrudni:LOL:
 
Mene ne pale stare babe, samo sam dao primjer u šta se trans pretvori na kraju.
A vi, poremećeni još dozvoljavate da vas takve babe na kraju guze.
Poremećen si ti kada takve podržavaš.
 
Mene ne pale stare babe, samo sam dao primjer u šta se trans pretvori na kraju.
A vi, poremećeni još dozvoljavate da vas takve babe na kraju guze.
Poremećen si ti kada takve podržavaš.
A kako te ne pale, pa što se ne pretvore obične ženske u nešto lijepo kasnije? Svi se poružnimo kad ostarimo to nas sve čeka kakvi god da su nam hormoni i kromosomi, da nije tako onda bi mi se pohvalio kako prčiš babe sa XX kromosomima jer su ipak kromosomi jedino kaj je bitno kad ideš nešto jebat:LOL:
 
Mene ne pale stare babe, samo sam dao primjer u šta se trans pretvori na kraju.
A vi, poremećeni još dozvoljavate da vas takve babe na kraju guze.
Poremećen si ti kada takve podržavaš.
Svi koji smo ovdje smo poremećeni, neki više, neki manje. Svaka budala ima svoje veselje kao i ti što si naveo sve svoje fetiše koje se nekom ne sviđaju, ali tebi su ok.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh