SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije


Bio sinoc. Tj ona je dosla do mene u stan, outcall. Super ugodna cura, prica nesto engleski, odlično tijelo, alatka tvrda, svrsava nakon 5 minuta prvi put. Nije bas za bit aktivna, pali se da bude pasivna i izdominirana. Cak sam tio neku drugu ali bilo je kasno, oko 3 ujutro, ona se javila jedina.
Ugl ko voli bit aktivan, mogu preporučiti.


Bio i s tom, tijelo ok, sise male, kita manja ali tvrda. Radi sve sto zelis, i stvarno se trudi masu i ne gleda na sat niti malo, uziva u tom sta radi. Inace tesko svrsavam, tako da se stvarno morala potrudit. Jedini red flag mali je sto je tila sve bez kondoma.
Ova druga ima uopće nekakve cice ili ravna muška prsa (tako mi se na slikama barem čini)?
 

Bio sinoc. Tj ona je dosla do mene u stan, outcall. Super ugodna cura, prica nesto engleski, odlično tijelo, alatka tvrda, svrsava nakon 5 minuta prvi put. Nije bas za bit aktivna, pali se da bude pasivna i izdominirana. Cak sam tio neku drugu ali bilo je kasno, oko 3 ujutro, ona se javila jedina.
Ugl ko voli bit aktivan, mogu preporučiti.


Bio i s tom, tijelo ok, sise male, kita manja ali tvrda. Radi sve sto zelis, i stvarno se trudi masu i ne gleda na sat niti malo, uziva u tom sta radi. Inace tesko svrsavam, tako da se stvarno morala potrudit. Jedini red flag mali je sto je tila sve bez kondoma.
Pozdrav, a jel to ona na slici?
I zaista ima 180cm na tako malo kila?
 
Filipinka. U Novom sadu je. Ide za par dana u BG. Preporucio sam joj HR al treba joj viza.
Bio maloprije kod nje. Vrh izgled. Engleski zna super. 200 eura dal. Odma krece u akciju strastveno se ljubi. Htijela je da joj pusim al ne mogu to, nisam gay a ovo mi je kao neki fetish kojeg sam morao probat. Prvi put s trans. Odbil sam da joj pusim, bila je razocarana malo al ide akcija dalje. Ljubi, mazi, grize, okrecem me na trbuh, navlaci kabanicu i pocinje.
Poato mi je prvi put ne mogu dat neku dostojnu ocijenu. Bilo je dobro al daleko od razvaljivanja. Vise kao strastveno. Svrsila je i zatim je htjela da ja svrsim. Pocela mi ga drkat, al nije islo, pilusit nije htjela jer nisam ni ja njoj. Htjel sam da mi ga ponovo stavi al je rekla da mora cuvat malo i za ostale... Onda je sjela na mene, na kratko, pa sam ju u dogiju rijesil i tu sam svrsil. Velicanstveno tijelo...
Nakon toga smo pricali jedno 20 minuta pa me pristojno potjerala jer je gladna i zeli do grada.
Puno mi je 200 sad dok vratim film, nije bilo dovoljno dugo, al djelomicno sam si sam kriv za to. 😅
sve u svemu, mozda i ponovim ako mi nebude zao para, a mozda i probam za manje dog.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh