SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Da ostavim recenziju na dotiču, ljudi moji sto je ovo. Nikad nista napaljenije nisam u životu vidia. Tijelo top, kita 22cm tvrda ko kamen. Doslovno se guši dok ti puši kurac al ne staje. Voli lizati i dupe. Sto je najbitnije ne gleda na sat, čak sam ostao i duže od plaćenog. Voli kad joj se svrsi po faci. Vrijedi svakog eura
Znam😎
 

Evo da i ja ostavim svoj prvi osvrt tu na dotičnu "damu" s obzirom da vas pratim neko vrime a ne idem često kod transica a i kad odem ne pišem o tome. Sad sam došao od nje, znači za dotičnu berusku je jedina sreća što nije skupa (150 € sat). Da odma informiran pasivan sam i prvo što ću komentirati i svi bottomi žele je kita... Ljudi slike ne drže vodu kita na većini slika nije njezina, navučenih 14.5 centimetara. Znam jer je moj 16 i vidno veći od njezinog. Engleski kao po običaju južnoamerikanaca na nivou diteta od 3 god. Kita se digne ali je erekcija jako kratkog vijeka, jebe samo s guza i to bez iti malo simpatije i nježnosti ulazi u tebe ko penzioneri na glasanje, požurivala da svršim i izrazbijala mi jaja svojom rukom... znači kastriranje, jer mi se nije ni moga dignuti sa njezinim pristupom i surovosti koju je primjenila, lubrikant ni na vidiku, nakon toga uzima dildo i neću niti komentirati tu razinu grubosti i požurivanja (još me jaja bole). Toliko sam čeka da dođe u Zadar i onda ovo, znači za mene nula bodova i preporučam zaobići u širokom luku.
 
E sad, ko je ovdi lud? Jedan lik misecima hvali berusku i njenu epsku kitu, da bi ovi sad s lica mista javija da nema ni 15 cm? Meni se vec duze vremena cini da na ovoj temi pisu i pimpovi nekih nasih dragih gosci i guraju marketing na najjace...
 
Ma ovaj igrač st boy prodaje maglu, i meni se činilo predobro da bi bilo istinito 150 € za onakav materijal, ali eto neko je mora probati a da prati ovaj forum. Vjerojatno su ljudi imali isto iskustvo ko ja samo nisu tu na forumu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh