SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Jel bio tko ajmo pišite na nijednoj slici se ne vidi kita kaže da ima 21cm
 
Jel bia tko da ne bacam pare na mlohavu ćunu
Ja sam već napomenuo da je bolje izbjeć u širokom luku. Bio kod nje jednom prošle godine, bačeni novci. Dogovorio sam jebanje njenih sisa bez kondoma. Tad sam imao problem sa potencijom, pa sam računao bez kondoma da ću bolje svršit. Nije mi se išlo na moje guženje radi hemoroida. Tako da je jebanje sisa ostala zadnja opcija. Nije bila kooperativna u seksu, još se namjerno namazala sa nekim losionom po sisama koji mi je spalio qurac. Doslovno nakon para minuta sam morao prekinut jer me qurac pekao zbog losiona, otišao sam ljut neobavljenog posla, a novci bačeni. Bolje da sam potrošio na dobar šnicel i skupi viski. Također ćunu joj nisam vidio jer je držala gačice obučene. Tijelo je solidno građeno, međutim u faci se vidi da nije više mlada. Sad znate razlog zašto je ne preporučam. Moj savjet - traži drugu.
 
Jel bio tko ajmo pišite na nijednoj slici se ne vidi kita kaže da ima 21cm
Radije probaj ovu. Nisam je probao, a izašao sam iz biznisa i nisam više u Zg. Da sam u prilici dao bi ovoj da me razguzi do jaja.
 
Ja sam već napomenuo da je bolje izbjeć u širokom luku. Bio kod nje jednom prošle godine, bačeni novci. Dogovorio sam jebanje njenih sisa bez kondoma. Tad sam imao problem sa potencijom, pa sam računao bez kondoma da ću bolje svršit. Nije mi se išlo na moje guženje radi hemoroida. Tako da je jebanje sisa ostala zadnja opcija. Nije bila kooperativna u seksu, još se namjerno namazala sa nekim losionom po sisama koji mi je spalio qurac. Doslovno nakon para minuta sam morao prekinut jer me qurac pekao zbog losiona, otišao sam ljut neobavljenog posla, a novci bačeni. Bolje da sam potrošio na dobar šnicel i skupi viski. Također ćunu joj nisam vidio jer je držala gačice obučene. Tijelo je solidno građeno, međutim u faci se vidi da nije više mlada. Sad znate razlog zašto je ne preporučam. Moj savjet - traži drugu.
E jbg ti baš nemaš sriće ja sam bio do sad sa njih 17 nikad problema napale se kad me vide jer imam 25god depiliran komplet 186 i 80kg od njih 17 15 mi hoće lizat šupak jer je savršen
 
E jbg ti baš nemaš sriće ja sam bio do sad sa njih 17 nikad problema napale se kad me vide jer imam 25god depiliran komplet 186 i 80kg od njih 17 15 mi hoće lizat šupak jer je savršen
Jebiga, kad dođeš u moje godine, ostario i impotentan, a tu su i drugi problemi (hemoroidi) onda ćeš imat prilike doživljavat ovo što ja sad doživljavam. Iskreno, meni se ovo sve ogadilo, nema više smisla, ja uzimam ogromnu pauzu ako se uopće više vratim u biznis.
 
Zar nije ta Barbi nesto starija? Pod tim tel brojem se ova reklamira (29g?) https://ljubavni-oglasnik.net/oglas...olju-zabavu-zagreb-/oglas.php?id=203740&cid=4
Nisam bio, ali sam je pratio dugo. Na starim slikama ta Barbi vjerojatno ima 40+ godina, dosta je deblja od ove, da se ja stari prdonja od skoro 50 godina sredim kurvanjski izgledao bi bolje od nje. Riječ je o CD a ne o stvarnom TS, plus izgled nije nešto, konačni zaključak sam izvedi.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh