SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Bio kod Marilyn... odlicno izgleda uzivo... al dozivio incident da mi se kondom svukak na pola kurca valjda kako je uska pa me sad starh da nisam pokupio nesto...
Ima jos netko iskustva sa njom?
 
Bio sinoc prvi puta. Mislio se između pamele andrade i sabrine valence. Odlucio se za sabrinu. Bio sam ful nervozan. 200e 1 sat. Netko je napisao ovdje da tko ide prvi put da je dovoljno pola sata. I u pravu je. Znaci izgleda brutalno dobro.sise velike.guza silikonska. Veličina taman. Puno bolje neg na slikama, koža glatka. Miriše. Komunikativna je, pristojna. Nije požurivala. Stan uredan cist mirišljiv. mislim da vanka nebi nitko skuzio da je shemale i da bi ju htjelo jebat pola grada hehe. Pusi s kondomom, nece bez mada pise u oglasu bez(nebi ni pristao bez) pored svih tih silikona nisam joj ni obraca paznju na kitu. Jebe se solidno.puši također. ne volim seks s kondomom Al jbga moraš. ne pali me to niti zanima da mene netko jebe niti da pušim nekom.jedino sto sam joj ga drkao.kita pise u oglas 18cm, nije ni blizu. Jedino ako ga je mjerila od šupka. Isao sam cisto da probam i vidim kako je. Imao želju dugo.malo mi smetalo sto sve poze kako ona oce. Al aj prvi put pa necu svaku sitnicu gledat. Nezna beknut engleski pa svako malo prevodi na mobitel. Rekla je da ide iduci tjedan u zg. Ako jednom odem opet necu biti nervozan pa bi trebalo biti puno bolje. Imam želju onu Raphaela Ramalho. Al u brazil je jbga.
 
Bio kod Marilyn... odlicno izgleda uzivo... al dozivio incident da mi se kondom svukak na pola kurca valjda kako je uska pa me sad starh da nisam pokupio nesto...
Ima jos netko iskustva sa njom?
uh ovo se meni jednom desilo, imao sam paranoju 6 meseci dok nisam isao da se pregledam
nista ne mozes da uradis, cekaj pola god pa se testiraj
 
A nisi im reko detalje. Da moraju kod doktora na pregled . Sad ovisi jel im doktor obiteljske okej pa napise uputnicu bez pitanja ili će gnjavit neugodnim pitanjima
Može se i preko neta kupiti (što je i jeftinije od Truvade). Za početak treba otići na testiranje i vidjeti nalaz (smije se koristiti samo ako si HIV negativan)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh