SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Jel bio tko kod ove nove transice sta je dosla u Hr Barbie Nuka
Izgleda prejebeno zvao ju i slao ooruke na app ali nisam dobio odgovor
 
Nekada sam jebao u Rijeci transicu malo starija ima više guze neku tetovazu na leđima ali sam izgubio njen kontakt ne sjećam se kako se zvala na badoo sam je našao, pa ako neko prepozna po tetovazi toj da mi javi njen kontakt sada
 
Pozdrav,

Evo jedno nedavno iskustvo sa shemale.
Cura savrsenog tijela, jako pristojna, pristupačna...prava 100%, rodom iz Brazila, dolazi povremeno u Zagreb i Split, pa ju treba ulovit 😊.
Inace sto se tiće druženja, za 150€/h stvarno daje puno... a/p druzenje, 69 obostrani.
Preporuka velika 😊
 

Prilozi

  • Screenshot_20230213_121556.jpg
    Screenshot_20230213_121556.jpg
    625,2 KB · Pregleda: 280
Misliš s frajerom koji iz druge sobe to vodi?📲
rijetko koja strankinja sama s koferom sjedi u stanu ne budi naivan.
Skoro svaka je sama, ili dvije u istom stanu. Nikada nisam imao problema s dopisivanjem/organizacijom ili sastancima ni u Italiji a ni u Hrvatskoj. Jedina razlika je što u Hrvatskoj traže puno više eura nego u Italiji, za istu stvar ili manje. I također sam od više njih dobio ponudu da ostanem tamo cijelu noć (Čak sam s nekima otišao na večeru vani), to ako joj se sviđaš.
 
Eto stavit cu ti facebook profil pa da vidis prave njezine slike, fotografije su stare najmanje 10-15 godina i pune su filtera.
Luana Henriques Facebook 1
Luana Henriques Facebook 2

Zivi izmedju Trsta i Udina, cesto na podrucju hrvatske obale. Realna je, ljubazna i jako dostupna, ali moras znati da to sa oglasa nisu prave fotografije, barem ne sada.
 
pozdrav
jel bio netko sa thai malom blizu radnicke? neznam ime, naso je na grindru da se reklamira

da se nadovezem na ovu, evo broj pa ako neko oce testirat i javit kako je proslo....doduse moja preporuka bi bila da ju se nade preko grinda(available now se zove sa slikom dupeta) jer mi je rekla da je tamo kontaktiram.

098 9138 752
 
Evo jedan savjet od mene.Ne zelim pametovati,ako vas zanimaju transice kao i mene,uclanite se u lgbt zajednicu kao i ja i velike su sanse da upoznate nekoga i da se zabavite i to besplatno.Ja sam upoznao lezbe,gay i trans osobe i za mene su extra,svi su me prihvatili kao i ja njih i super se slazemo.
Imaš br.tel.od tih transica koje si upoznao,vrlo rado bi se neformalno podružio sa njima.Pošalji mi poruku u dm.
 
Eto stavit cu ti facebook profil pa da vidis prave njezine slike, fotografije su stare najmanje 10-15 godina i pune su filtera.
Luana Henriques Facebook 1
Luana Henriques Facebook 2

Zivi izmedju Trsta i Udina, cesto na podrucju hrvatske obale. Realna je, ljubazna i jako dostupna, ali moras znati da to sa oglasa nisu prave fotografije, barem ne sada.
Pozdrav,
Zašto to radite?
Nije istina da je to ona na facebooku.
Ja bio prije 20 dana s njom.
Lijepa i odlična.


Bolja u živo nego na slikama i ovom videu.

Lp
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh