SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Hahaha toliko o frustracijama.
Kao što se vidi ja nikoga tu ne prozivam imenom ili nickom, za razliku od tebe. 😉
A što se tiče tvojih prijetnji, priča se da mnogima koji su bili i koji nisu bili kod tebe prijetiš imenom i prezimenom zahvaljujući vezama u jednom telekomu.
Tako da ništa novo....
I tebi prijatim pederu !
 
Mali savjet, nemojte uopće pokušavati naći u Hr ikakvu transicu na Smokvi, Romeu i slično, jer ili je lažni profil ili je muška maškara koja u živo ne liči na ništa, život ti se gadi kad je vidiš ili ako donekle podsijeća na ženu, onda naplačuje, ne štiti se od bolesti itd... Zaobilaziti u širokom luku, uštedio sam vam mjesece pretraživanja
Ima laznih profila naravno, ali lagano ih je otkriti odmah na pocetku. Osobno preko Smokvi, Romeu, Badoo i slicno sam upoznao dosta CD, u Hr i vani, i Transica (pogotovo 2 filipinke u ZG 😋i par odlicnih komada Cd/Trans u Istri preko ljeta). Nikada nisam placao putem ovih stranica, ako bi to trazile jednostavno bi odbio. A sto se tice bolesti mislim da svi imamo 18+ godina pa eto trebalo bi samo upotrijebi svoj mozak, ako ne umjesto da platite transicu bilo bi bolje ulozit u tecaj spolnog odgoja.
 
Bio nedavno ponovno kod Linde (nije vise kod mioca)
Po meni i dalje najbolja sa oglasa od svih tih dečkića sa perikama
Odma joj se digo kurac fino pusenje i onda me nebala dobrih 10min pa svršila po meni
Htjela je sve bez kondoma ali naravno nisam lud,tako da ko ide kod nje pazite da vas ne navuče na to bez kondoma jer nije bas sto posto higijena:) inače sex odličan nema prevelik kurac pa i kad nabija ne boli
 
Jel bio ko sa elektrasexy sa Smokve? Ima i 4-5 oglasa na lj. oglasniku
Fake
Bio nedavno ponovno kod Linde (nije vise kod mioca)
Po meni i dalje najbolja sa oglasa od svih tih dečkića sa perikama
Odma joj se digo kurac fino pusenje i onda me nebala dobrih 10min pa svršila po meni
Htjela je sve bez kondoma ali naravno nisam lud,tako da ko ide kod nje pazite da vas ne navuče na to bez kondoma jer nije bas sto posto higijena:) inače sex odličan nema prevelik kurac pa i kad nabija ne boli
Linda je odlicna, i po meni i dalje najbolja ako mislimo na CD u Zg. Jedino ima tu glupu naviku da nudi i zeli bez kondoma ( nije jedina ). Bas zbog toga nisam je vise kontaktirao, bio jedanput i to je bio mozda najbolji susret sa CD aktivna, pasivna bas sve. Steta jer je odlicna, nije skupa, al kad meni to nudis ides na blacklist.
 
Bio nedavno ponovno kod Linde (nije vise kod mioca)
Po meni i dalje najbolja sa oglasa od svih tih dečkića sa perikama
Odma joj se digo kurac fino pusenje i onda me nebala dobrih 10min pa svršila po meni
Htjela je sve bez kondoma ali naravno nisam lud,tako da ko ide kod nje pazite da vas ne navuče na to bez kondoma jer nije bas sto posto higijena:) inače sex odličan nema prevelik kurac pa i kad nabija ne boli
😂 Konkurencija iza fake profila komentira i izmišlja za sve ostale tranny.klasika na ovom forumu.


Nego jel tko jebo te famozne strankinje u zg? 😄😎 Koja je najbolja i badave
 
Ma daj, nemoj svakom vjerovat, to ti je muško u krpicama
Smo mozda napisali drugacije? Ne kuzim, ali Antonio je napisao "najbolja sa oglasa od svih tih dečkića sa perikama" znaci da i ona/on pripada u toj kategoriji. A ja sam napisao da je mozda, kad gledamo iskljucivo CD znaci transvestit, i dalje najbolja. Barem nema 50 oglasa, nema fake slike itd...al ima tu glupu i opasnu naviku koju smo ja i on naveli, i nazalost nije jedina u Zg.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh