SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Tocno, ali posto smo mi drzava zapravo velika vecina drzavljani u nekim stvarima zapravo u puno stvarima jedno 50 godina iza to tako izgleda.

Recimo kad trazis djelatnika MORA sad pisat m/w/d. M= männlich (muško), w=weiblich (zensko) i d=divers.

To je samo postenje prema "njima". Vecina nasi to smatraju bolest, ili neki drugi poremecaj. Ali budite jedan put samo LJUDSKI i popricajte sjednom transicom i nek vam odgovori zasto su to sto jesu. Onda bi bar imali jedan posto respekt. I svakomu zelim da brat ili sin nebude jer da nemas tih "problema" kao sto imas ovdje u Hrvatskoj.

Lako je pljuvati a pojma nemati.

Ali eto, je shemale je bioloski musko. Ali musko koji se oblaci u zensko to su transvestiti. Shemale/transice su opet
Miješaš spol, rod, rodni identitet i spolnu orijentaciju..
Shemale je muškarac koji je uložio novac u plastične operacije da bi se više feminizirao i bio privlačan fetišistima, dakle umjetne sise, operacije lica, silikoni, hijaluron itd.
S time da se te pare brzo vrate ako naplaćujes pol sata druženja 100 ili više eura 😁
 
Miješaš spol, rod, rodni identitet i spolnu orijentaciju..
Shemale je muškarac koji je uložio novac u plastične operacije da bi se više feminizirao i bio privlačan fetišistima, dakle umjetne sise, operacije lica, silikoni, hijaluron itd.
S time da se te pare brzo vrate ako naplaćujes pol sata druženja 100 ili više eura 😁
Ako ti mislis da "one" ovako mislu: ja sam musko, sad cu staviti malo silikona tu i tamo da mogu zaraditi pare. Onda je to za mene ok da tako mislis
 
Mali savjet, nemojte uopće pokušavati naći u Hr ikakvu transicu na Smokvi, Romeu i slično, jer ili je lažni profil ili je muška maškara koja u živo ne liči na ništa, život ti se gadi kad je vidiš ili ako donekle podsijeća na ženu, onda naplačuje, ne štiti se od bolesti itd... Zaobilaziti u širokom luku, uštedio sam vam mjesece pretraživanja
 
Mali savjet, nemojte uopće pokušavati naći u Hr ikakvu transicu na Smokvi, Romeu i slično, jer ili je lažni profil ili je muška maškara koja u živo ne liči na ništa, život ti se gadi kad je vidiš ili ako donekle podsijeća na ženu, onda naplačuje, ne štiti se od bolesti itd... Zaobilaziti u širokom luku, uštedio sam vam mjesece pretraživanja
Super ti je savjet, a gdje da ih onda tražimo?
Kod babe vračare 😁
Slažem se da je puno lažnih profila, ali vidim da ti smeta ako podsjeća na ženu pa naplaćuje?
Sumnjam da ijedna tranđža ima fetiš i zadovoljstvo primati fetišiste besplatno koji se dođu istresti na par minuta.
Stan, oblekica, šminka, tuš, kondomi, lubrikant, sve to košta.
A ovo što ti prozivaš nekoga da se ne štiti od bolesti je već milijun puta prožvakana tema, nitko tebe puškom ne tjera da se jebeš bez zaštite, odrastao si i punoljetan pa valjda znaš uzeti kondom i navući ga na kitu, a spolne bolesti se ionako ne prenose zrakom kao gripa ili covid pa nemaš brige.
 
A što ti tek širiš?
Dovoljno je kliknuti na tvoje poruke pa se dobro vidi da opasno pljuješ po svim transicama, samo hvališ onu jednu crnu i preporučaš nekoliko lažnih oglasa koji se dopisuju samo preko wapa, a nije ih moguće čuti preko poziva

.
Pazi sta pises za pojedine ,to sto se tu skrivas iza laznih nickova ne znaci da ti se ne moze saznati ime i prezime .
 
A što ti tek širiš?
Dovoljno je kliknuti na tvoje poruke pa se dobro vidi da opasno pljuješ po svim transicama, samo hvališ onu jednu crnu i preporučaš nekoliko lažnih oglasa koji se dopisuju samo preko wapa, a nije ih moguće čuti preko poziva

.
U nedjelju si napravio racun tu, mora da si neki isfrustrirani derpe
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh