SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

To je sad moderni nacin placanja, cash je zastarjela metoda, to vise niko me koristi.
Uzmi slobodno bon, ako ti bude slucajno trazila i da joj uslikas bon prije nego sto dodjes, slobodno uslikaj i posalji nemoj nista da brines, to se sad tako radi. Niko vise ne placa cashom, svi placamo bonovima i jebemo.
Ljudi, shvacam da su moja pitanja vama smjesna medutim ovo mi je prvi put da se upustam u ovako nesto i bili bi mi korisnk vasi savjeti. Ne zelim nikom nista lose, samo zelim jebat transicu i to neku dobru, a ne cd i neke škartove od transa... hvala svima
 

Jeli bio tko??
mislim da je tu većina profila fake, kao npr ovaj
Nastavno ;
 

Prilozi

  • DCAA6E48-8A8D-4BA7-9913-18FA7690AD87.jpeg
    DCAA6E48-8A8D-4BA7-9913-18FA7690AD87.jpeg
    230,9 KB · Pregleda: 182
Ljudi, shvacam da su moja pitanja vama smjesna medutim ovo mi je prvi put da se upustam u ovako nesto i bili bi mi korisnk vasi savjeti. Ne zelim nikom nista lose, samo zelim jebat transicu i to neku dobru, a ne cd i neke škartove od transa... hvala svima
Pouzdaniji web sajt. Barem prva stranica CRO ponude. Prave profesinalke, napucane silikonke. Uglavnom OK i bolje. Ali "neku dobru" ti niko ne garantira. Može se naći na photoshop ili je loš dan. Znači, metoda pokušavanja. Dobra ti zabava.
 
To je sad moderni nacin placanja, cash je zastarjela metoda, to vise niko me koristi.
Uzmi slobodno bon, ako ti bude slucajno trazila i da joj uslikas bon prije nego sto dodjes, slobodno uslikaj i posalji nemoj nista da brines, to se sad tako radi. Niko vise ne placa cashom, svi placamo bonovima i jebemo.
Admine makni ovog ušljivca prevaranta koji sam koristi tu metodu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh