SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Sve je ovdje više - manje jasno. Molim samo odgovor. Da li ima neka od ovih stranica gdje je barem 40% stvarnih profila. Ne mislim samo na shemale, već na dominaciju, BDSM igre ili milfice 50+
 
Na romeo je isto hrpa fake profila. Ne znam da li to sve radi ta ista osoba yasminats ili ih je više koji se time bave.
Bila je laurahot na romeu, a još uvijek je curkaplamen na smokvi, poznati fake profil u Zagrebu koji je kao ponekad i u Splitu.
Mislim da se zvala i transicaprolaznica i stjuardesa. Nisam 100% siguran.
 
Sve je ovdje više - manje jasno. Molim samo odgovor. Da li ima neka od ovih stranica gdje je barem 40% stvarnih profila. Ne mislim samo na shemale, već na dominaciju, BDSM igre ili milfice 50+
Imaš FetLife, ali to ti je više kao neka društvena mreža za upoznavanje na temu fetiša. Ima dosta malo ljudi iz HR i općenito okolice tako da nisam siguran jel ima tamo ikakvog kruha, ali probaj, meni se osobno ne da razglabati u nedogled o fetišima bez indikacije da nešto i ostvarim.
 
Jeli bio tko?




Prva i treca su bile dosta dugo u Zagrebu
 
Jeli bio tko?




Prva i treca su bile dosta dugo u Zagrebu
Čudi me da strankinje ne lovi policija po Splitu kao i domaće
 
Jeli bio tko?




Prva i treca su bile dosta dugo u Zagrebu
Te strankinje imaju kamere u stanu.
Ne bi na to išao hvala
 
NIsam bio tako daleko. Beč, Budimpešta, Milano .... U Budimpešti me je uputio i njegov taksist odveo čovjek na recepciji. Klub, zatvorenog tipa. I bilo je sjajno iako nisam bio niti s jednom te večeri. Ali zanimljivo je gledati, razgovarati. Drugi dan ja u kafiću hotela kada dođe komad da me jučer vidjela u klubu. Uz piće, bla, bla otišli smo u sobu. Pala je masaža i popušio sam 20 cm. Sjajno se ljubila.
Koji klub u Budimpešti?
 
Mislim da se zvala i transicaprolaznica i stjuardesa. Nisam 100% siguran.
Misliš da je transicaprolaznica, AdrianaDelfin I stjuardessa isto što i yasminats I kristinasexy mačka?
Lako moguće da stjuardessa koristi te profile za blaćenje drugih transica I privlačenje likova sebi.
Uostalom stjuardessa je prva uvela te fore kao da nije iz Zagreba još kad se zvala transicaprolaznica, nego samo kao vikendom dolazi iz Splita u Zagreb.
A iste takve fore je dvije godine prodavala yasminats, samo da je iz Slovenije i privremeno u Zagrebu , ali nikako da se vrati u tu "Sloveniju".
 
Misliš da je transicaprolaznica, AdrianaDelfin I stjuardessa isto što i yasminats I kristinasexy mačka?
Lako moguće da stjuardessa koristi te profile za blaćenje drugih transica I privlačenje likova sebi.
Uostalom stjuardessa je prva uvela te fore kao da nije iz Zagreba još kad se zvala transicaprolaznica, nego samo kao vikendom dolazi iz Splita u Zagreb.
A iste takve fore je dvije godine prodavala yasminats, samo da je iz Slovenije i privremeno u Zagrebu , ali nikako da se vrati u tu "Sloveniju".
Buraz, pa to je škola od Valerije.
Kad dođeš kod nje, prvo 2 sata puši cigarete i priča protiv drugih transica, a posebno joj smeta Barbi ( očito je doživljava kao najjaču konkurenciju).
Tko ne odustane i izdrži to torturu, na kraju dobije 5 min lošeg pušenja.
Bitno da se uzmu pare.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh