SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Skoro, 31

Samo sam napisao savjete koji bi meni dobro došli u trenucima kad sam se tek počeo upuštati u to
To ti je valerija btw, taknuo si bolnu tocku komentiranje nje. Zamisli kurva na forumu za recenzije kurvi se svada s ljudima kad daju recenzije o kurvi.

A sto se tebe tice Valerija jer je vec komicno, da vrijedis ista ljudi bi znali i pisali o tome i nebi od posla imala potrebe ic srat po konkurenciji.
 
To ti je valerija btw, taknuo si bolnu tocku komentiranje nje. Zamisli kurva na forumu za recenzije kurvi se svada s ljudima kad daju recenzije o kurvi.

A sto se tebe tice Valerija jer je vec komicno, da vrijedis ista ljudi bi znali i pisali o tome i nebi od posla imala potrebe ic srat po konkurenciji.
Ti znas da je Valerija ?? Ajde daj dokaz kad vec tako pricas .
Lako tako pricati i skrivat se iza laznog nicka.
Daj svoje ime i prezime,ja cu svoje ako si takav frajer burki
 
Skoro, 31

Samo sam napisao savjete koji bi meni dobro došli u trenucima kad sam se tek počeo upuštati u to



Nije mi bila namjera nikoga uvrijediti, konkretno sa Barbi mi je situacija bila ta da smo se dogovorili preko poruka za cugu, došao sam u dogovoreno vrijeme na dogovoreno mjesto, ona nije došla, nakon 30 minuta sam poslao poruku na koju nisam dobio odgovor, čekao sam još 30 min i nakon sat vremena sam otišao, tu večer mi je napisala samo da "nije stigla", te je htjela da se opet nađemo, i kad sam Reko da nisam siguran da želim (jer sam je tad dan čekao sat vremena) sam dobio salvu uvreda i blok sa njene strane

Par min nakon toga, dobivam poruku sa nepoznatog broja( ispostavilo se da je to Linda) koja je isto poprilično agresivno htjela da se nađemo tu večer (nikad joj ja nisam dao svoj broj nit sam komunicirao sa njom na bilo koji način), i kad sam odbio sam opet dobio salvu uvreda i par prijetnji, zato sam i u drugom postu napisao da je dobro imati burner broj

Ne kažem da je ona glupa, nit mi je cilj uvrijediti njenu inteligenciju na bilo koji način, ali iz moje perspektive nije bilo razloga za takvo ponašanje, moguće da je frustrirana jer joj se vjerojatno javlja masu kretena redovno, kužim to, ali i dalje nije opravdanje da se istresa na meni i da dijeli moj broj bez mojeg dopuštenja
Haha koji si ti frajer tvoj broj shemaleovi "sami nađu" toliko te žele.😂

Možda si joj se naručio u prazno par puta pa ti je jebala mater s razlogom.
Ja kad idem na sex nazovem i to je to ne jebem tri dana porukama transiće.
 
Od 36 stranica nitko konkretnu preporuku nije dao😂
ne, to se i ja pitam na što se ovo svodi. Ove domaće tranny vidim bore se tu za kurac, a strankinje prave shemale imaju sigurno posla u zg ali nije za svačiji džep jbg (ali bar imaš diskreciju nije dečko iz kvarta)

Legalizacijom prostitucije uskoro bude dobro jer će iz okolnih zemalja moći bez problema doći cure i transice staviti oglas, raditi i niže cijene..to će biti preporod i veći izbor nas.
 
ne, to se i ja pitam na što se ovo svodi. Ove domaće tranny vidim bore se tu za kurac, a strankinje prave shemale imaju sigurno posla u zg ali nije za svačiji džep jbg (ali bar imaš diskreciju nije dečko iz kvarta)

Legalizacijom prostitucije uskoro bude dobro jer će iz okolnih zemalja moći bez problema doći cure i transice staviti oglas, raditi i niže cijene..to će biti preporod i veći izbor nas.
Bore se za goli kurac 😁
Otkud ti to da će Hrvatska legalizirati prostituciju?
Doduše koliko je meni poznato još jedino kod nas, od cijele EU, nije legalizirana
 
Zar nije to onaj luđak sa smokve yasminats, prije melinzg vaaatrena koji je glumio da je iz Slovenije?
Znam da je radio svim transicama spačke po smokvi, pisao da su bolesne kako bi samo njega dolazili likovi jebati.
A što je još veći apsurd, lik ima 25 muških ženskih i parova profila i onda sam sebe preporuča, u stilu odite jebati onu yasminu, ta je najbolja.
A nekoliko likova pričalo da ih je zajebao nakon dogovora za ševu i vhttps://ljubavni-oglasnik.net/oglasi/detalji/tvoja-mala-maca-/oglas.php?id=169280&cid=4iše nije odgovarao na mobitel.
 
Nažalost, kod nas uvijek isto. Sve fake. Srećom od ovog petka ponovno putujem u svoje gradove i malo ću obnoviti druženja. Za početak s Feliciom, Verona. Jedva čekam ga uzeti, navlačiti, pušiti i lizati.
 
Bore se za goli kurac 😁
Otkud ti to da će Hrvatska legalizirati prostituciju?
Doduše koliko je meni poznato još jedino kod nas, od cijele EU, nije legalizirana
pa većina eu je legalizirala, tako da će uskoro i kod nas, onda će biti izbor veći a cijene u pola. Vidjet češ.
Iz okolnih zemalja će doći trans raditi tu.
 
pa većina eu je legalizirala, tako da će uskoro i kod nas, onda će biti izbor veći a cijene u pola. Vidjet češ.
Iz okolnih zemalja će doći trans raditi tu.
Ako se u inozemstvu krećeš na pravim mjestima, naletiš na shemale bez plaćanja. Idu u klub se zabaviti, opustiti i ako joj sjedneš dobro se "zabaviš". Ponekad, pomisliš ne ova je prava ženska.
 
Ako se u inozemstvu krećeš na pravim mjestima, naletiš na shemale bez plaćanja. Idu u klub se zabaviti, opustiti i ako joj sjedneš dobro se "zabaviš". Ponekad, pomisliš ne ova je prava ženska.
Je to je tocno. Kad odes u taverne Hamburg st Pauli, pun transica i kad se njoj svidjas eh onda moze svasta bit. Cak u toj birtiji
 
Je to je tocno. Kad odes u taverne Hamburg st Pauli, pun transica i kad se njoj svidjas eh onda moze svasta bit. Cak u toj birtiji
NIsam bio tako daleko. Beč, Budimpešta, Milano .... U Budimpešti me je uputio i njegov taksist odveo čovjek na recepciji. Klub, zatvorenog tipa. I bilo je sjajno iako nisam bio niti s jednom te večeri. Ali zanimljivo je gledati, razgovarati. Drugi dan ja u kafiću hotela kada dođe komad da me jučer vidjela u klubu. Uz piće, bla, bla otišli smo u sobu. Pala je masaža i popušio sam 20 cm. Sjajno se ljubila.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh