SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Ajd ne seri i pogledajte se u ogledalo seratori, ovaj se oglasuje kao zgodan 20 god a u stvari je drogirani cigan od 40 god, ti imas fotosopirane fotke tak da si isto serator, sve samo lazovi i seratori, mrs mamu vam jebem gadljivu
Hehe komican si xD Ajd da ja tebe pitam, jel tebi normalno uloziti N sati svog vremena da dodes na topic "Shemale" i onda komentirati da su tu "izfotoshopirani pederi s perikama"? To mi je kao da zalutas u petshop na odijel gmazova i pocnes trabunjati da su tu same gadne gliste u oklopima i da fuj fuj fuj... i u meduvremenu ostajes na tom odijelu 2 sata. Ja bih rekao (da--"rekao", jer ne pate svi tranny na zenske zamjenice) da (a) ili ti si se sve ovo ipak svidja, bar donekle na nekoj razini, ili (b) si toliko prikracen da ne znas izaci ;)
 
E, krcrni38.... da te nest pitam, zasto te muci cigan od 20 koji je nadrogiran i ima 40? Mislim ja bih osobno uvijek radije lika od 40 nego lika od 20, i to nekog debljeg dlakavijeg, da se osjecam njeznije uz njega.... ti volis obrnuto ili te samo muce hipotetski "nadrogirani cigani"?
 
Ne muci mene nista samo mrzim seratorske bolesne lazove, bilo muske bilo zenske bilo pederske ili bilo gamad kao sto si ti! Napisi da si serator a nemoj lagati, napisi da si peder a nemoj srati, napisi da si cigan i da imas 40 god a nemojte tu srati da imate 20 god mamu vam jebem lazljivu seratorsku pedersku
Cek, ti "mrzis seratore" (kao, mi ostali ih obozavamo)? i to imas potrebe nepoznatim ljudima na internetu govoriti?
 
E da, zasto sam gamad? Ajoj, znam.... pa ti nisi znao sto je trandza, pa si isao s jednom na spoj i onda je izvukla tinkivinkija koji je veci od tvog.... ajoj macak, kuzim te ;) jbg sta ces, moras se informirati jer inace.....
 
e ljudi, sad sam skuzila, ovaj lik crni ima dva profila i ne kuzi koncept threada, on misli da prica s ljudima s treada "Romkinje".... dzisus
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh