SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Pa di ce veca pedercina od tebe ,kad komentiras pedere
Oooo vale, sad sereš i sa svojih drugih racuna, super. Tebe kad bi stavili u vrapče imali bi sta proucavati 10 godina.

Inace , valerijina taktika sa svim laznim oglasima je da bude nepregledno i da budu manje sanse da neko naleti na nesto sto nije ona. Nista komplicirano , al drago mi je da ju se razotkriva.
 
mislite da trebam poslusati svog dra


Bio itko?
Danas došla. Maloprije se čuo sa njom. 800 je pola sata. Jako dobar kurac od 19 cm. Trebalo bi probati
 
88F21BF3-E1DD-4B53-937A-491ED5D3959F.jpeg

Evo jos jedna fotka mene... inace peder s perikom kojise namirise i nasminka kao kurva i trazi frajere da me pederski pojebu dok snimaju i dok moj decko od 65 godina, isto peder, gleda, da se posluzim elokvencijom jednog od nepedera koji je dosao nama reci da smo pederi :))
 
Pogledajte prilog 3235

Evo jos jedna fotka mene... inace peder s perikom kojise namirise i nasminka kao kurva i trazi frajere da me pederski pojebu dok snimaju i dok moj decko od 65 godina, isto peder, gleda, da se posluzim elokvencijom jednog od nepedera koji je dosao nama reci da smo pederi :))
Ajd ne seri i pogledajte se u ogledalo seratori, ovaj se oglasuje kao zgodan 20 god a u stvari je drogirani cigan od 40 god, ti imas fotosopirane fotke tak da si isto serator, sve samo lazovi i seratori, mrs mamu vam jebem gadljivu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh