SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

:love:Luna Maria ❤️
Luna Maria je visoka elegantna gzela, izuzetno prijazna djevojka saj lijepim licem i prekrasnim osmjehom. Da, pogodili ste: saj njim sam bio Jako zadovoljan.
Posvetilo sam je prije nekoliko tjedana, zadnji dan pred odlaskom iz Zagreba. Bio je ponedeljak.
Već prvi utišal je obećavao, da sam na pravom mestu I ur pravo vrijeme, oko 1 sat poslije podne. Tada je najbolje jer su transice tada odmorne a imaju puna jaja. Pefektan tajming.
Dočekala me je u seksi Donjem rublju. Na gaćicama je imala Izrez iz kozjega je ponosno stršio kurac u punoj erekciji. Tijelo ima elegantno, tvrdu guzičicu I ženstvene ali uske bokove. Točno kako mora biti, žena da priukusom muškarca.
U krevetu lijepo sarađuje, kao da istinski želi zadovoljiti muškarca. Prepusti se dodirima I nježno uzvraća. Tek kad sam je skinuo sam opazil kako ima lijepe grudi. Kod oralnog uvoda je lijepo potiskala kurac usta. Stiddno područje ima pošišan a sve ostajje glatko.
Slijedila je akcija, a tek tada se je pokazala prednost dugonog elegantnog tijela. Akrobatski je dokazila u fenomenalne položaje I zabijala je do kokrica. Od ozgo da Strane, čučeći iznad mene. Sve sam gledamo u ogledalu pored postelje. Takvu akciji nišami vidijo niti u boljšim posnićima. Sve je delovalo spontano i nadrealno. Navijala me je egzotična zahuktala lepotica. Opipavao sam njemu napeti guzu, bokove, grudi njene testise. Na ogledalu sam posmatrao kako njen kurac ulazi u mene punoj dužinom.. Ritmično, neumorno.
Onda sam je zamolio, da me pojebe u usta. Kurac je ulazio cijelom dužinom, u grlo. Bilo je toliko seksi, da sam je zamolio, da svrši. Nato je ona rekla: "Pa ti si platino za cijelom sat.". Poštena djevojka, pomislimo sam I odgovoril: "Svejedno, sada te želim u svojim ustima, a kasneje se možemo malo maziti".
Navijala ga je u moja usta dok nije pus5ila cijeli mlaz tople sperme. Božanski osjćaj. Imamo sam ispunjene sve svoje želje I blažen osmijehl Fenomenalno izkustvo.
Bio sam toliko zbuen sam
 
Ponovo, ovaj put sa popravcima, (prije sam tipkao na tablet, pa je ispala cijela salata riječi):
😍Luna Maria❤️
Luna Maria je visoka elegantna gzela, izuzetno prijazna djevojka saj lijepim licem i prekrasnim osmjehom. Da, pogodili ste: saj njom sam bio jako zadovoljan.
Posjetilo sam je prije nekoliko tjedana, zadnji dan pred odlaskom iz Zagreba. Bio je ponedeljak.
Već prvi utisak je obećavao, da sam na pravom mestu I u pravo vrijeme, oko 1 sat poslije podne. Tada je najbolje jer su transice tada odmorne a imaju puna jaja. Pefektan tajming.
Dočekala me je u seksi donjem rublju. Na gaćicama je imala Izrez iz kozjega je ponosno stršio kurac u punoj erekciji. Tijelo ima elegantno, napetu guzičicu I ženstvene ali uske bokove. Točno kako mora biti, žena sa priukusom muškarca.
U krevetu lijepo sarađuje, kao da istinski želi zadovoljiti muškarca. Prepusti se dodirima I nježno uzvraća. Tek kad sam je skinuo sam opazio kako ima lijepe grudi. Kod oralnog uvoda je lijepo potiskala kurac usta.
Stidno područje ima pošišano a sve ostalo je glatko, bez dlačica.
Slijedila je akcija, a tek tada se je pokazala prednost dugonog elegantnog tijela. Akrobatski je dolazila u fenomenalne položaje I zabijala je do kokrica. Od ozgo sa strane, čučeći iznad mene. Sve sam gledao u ogledalu pored postelje. Takvu akciji nisam vidio niti u boljim posnićima. Sve je delovalo spontano i nadrealno. Nabijala me je egzotična zahuktala lepotica. Opipavao sam njemu napeti guzu, bokove, grudi njene testise. Na ogledalu sam posmatrao kako njen kurac ulazi u mene punoj dužinom. Ritmično, neumorno, nemilosrdno.
Onda sam je zamolio, da me pojebe u usta. Kurac je ulazio cijelom dužinom, u grlo. Bilo je toliko seksi, da sam je zamolio, da svrši. Nato je ona rekla: "Pa ti si platio za cijelom sat.". Poštena djevojka, pomislimo sam I odgovorio: "Svejedno, sada te želim u svojim ustima, a kasneje se možemo malo maziti".
Nabijala ga je u moja usta dok nije pustila cijeli mlaz tople sperme. Božanski osjćaj. Imamo sam ispunjene sve svoje želje I blažen osmijeh. Fenomenalno izkustvo.
Iz kasnijeg razgovora u krevetu sam saznao koliko je ona poštena, suosjećajna i profinjena osoba.
Tako nešto je rijetkost. To ne može kupiti nikakav novac.
(y)
 
Bok svima,

iako vec dugo planiram prvi put probati seks sa transicom, nikako da odem.
Imate li neku za preporuciti za prvi put?
Imate neki savjet kako se pripremiti, kako vjezbati?

Cindi, Pamela? Imate neka iskustva?
Hvala na odgovorima 🙂
 
Novamente, desta vez com correções, (antes eu estava digitando em um tablet, saiu uma salada inteira de palavras):
😍Luna Maria❤️
Luna Maria é uma gzela alta e elegante, uma garota extremamente simpática, com um rosto lindo e um sorriso lindo. Sim, você adivinhou: fiquei muito satisfeito com ela.
Visitei-a há algumas semanas, no último dia antes de partir de Zagreb. Era segunda-feira.
Já a primeira impressão prometia que eu estava no lugar certo e na hora certa, por volta de 13h. É quando é melhor, porque aí as travestis ficam descansadas e com ovos cheios. No momento ideal.
Ela me recebeu com roupas íntimas sexy. Na calcinha ela tinha um recorte feito de pele de cabra, um pau em plena ereção se projetava orgulhosamente. O corpo tem uma bunda elegante e firme e quadris femininos, mas estreitos. Exatamente como deveria ser, uma mulher com traços de homem.
Ela coopera muito bem na cama, como se realmente quisesse satisfazer um homem. Ele se deixa tocar e retribui gentilmente. Só quando a tirei é que percebi como seus seios eram bonitos. Durante a introdução oral, ela suprimiu bem o pau na boca.
A região pubiana está aparada e todo o resto é liso, sem pelos.
Seguiu-se a ação e só então a vantagem de um corpo longo e elegante se manifestou. Acrobaticamente, ela assumiu posições fenomenais e marcou até o âmago. De cima para o lado, agachando-se acima de mim. Olhei tudo no espelho ao lado da cama. Eu não vi tal ação mesmo em filmes melhores. Tudo parecia espontâneo e surreal. Eu estava sendo abalroado por uma beleza exótica e gostosa. Senti sua bunda tensa, quadris, seios e seus testículos. No espelho, observei seu pau entrar em mim em todo o seu comprimento. Rítmico, incansável, implacável.
Então pedi a ela para me foder na boca. O pau entrou por toda a extensão, até a garganta. Foi tão sexy que pedi para ela gozar. Aí ela disse: “Então você pagou a hora inteira”. Menina honesta, pensei, e respondi: “Enfim, agora quero você na minha boca, e depois a gente pode se beijar um pouco”.
Ela enfiou na minha boca até liberar um jato inteiro de esperma quente. Sentimento divino. Temos todos os nossos desejos realizados e um sorriso feliz. Uma experiência fenomenal.
Na conversa posterior na cama, aprendi como ela é uma pessoa honesta, compassiva e refinada.
Tal coisa é rara. Nenhum dinheiro pode comprar isso.
(e)
Que reportagem maravilhosa, aprendam gente! Kkk
 
Você escreveu que estava com Amy e Kalliny, então como foi a primeira vez?:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Acredito que seja algum tipo de fetiche, 8 em cada 10 clientes dizem que é a primeira vez. Costumo brincar e dizer: Exatamente comigo, querido haha… São poucos os que nunca fizeram isso. Sempre sabemos quando é a primeira vez. Não adianta dizer que é sua primeira vez porque sua bunda é grande como um copo! hahaha
 
Acredito que seja algum tipo de fetiche, 8 em cada 10 clientes dizem que é a primeira vez. Costumo brincar e dizer: Exatamente comigo, querido haha… São poucos os que nunca fizeram isso. Sempre sabemos quando é a primeira vez. Não adianta dizer que é sua primeira vez porque sua bunda é grande como um copo! hahaha
Možda misle da se tako dobije neki posebni tretman, ono kao strah ih je velike kite pa žele pažljivije🤔
 
Acredito que seja algum tipo de fetiche, 8 em cada 10 clientes dizem que é a primeira vez. Costumo brincar e dizer: Exatamente comigo, querido haha… São poucos os que nunca fizeram isso. Sempre sabemos quando é a primeira vez. Não adianta dizer que é sua primeira vez porque sua bunda é grande como um copo! hahaha

Draga Cindi, nakon prvog puta s tobom svakom je dupe veliko kao čaša kako ti kažeš :ROFLMAO:
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh