SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Pozdrav ljudi,

Puno mi je prethodnog puta kod odabira prakticno prve trans pomogao ovaj forum. Nisam nasao da mi nesto slicno imamo u BG i Srbiji uopste, a vecina trans kada dodje u Hrvatsku, more ili Zagreb ide i ovamo i obratno.
Vidim da je ta moja prva opet u BG https://www.ts-dating.com/model/Miss_Klein

Verujem da ce ako vec nije, ici ka Hrvatskoj tako da mozda moje iskustvo bude nekom od koristi.

Za nekoga ko je zeleo biti iskljucivo pasivan i dominiran za svaku je preporuku. Ona je bas lepa, velik kurac, pusio sam i nije mogao ceo stati, onda me je jebala u raznim pozicijama i mogu reci da ume jako dobro i super je tvrd. Ja uvek radim sve sa kondomom, sigurnije mi je. Jedina zamerka da engleski bas i ne zna, ali za ove stvari se moze sporazumeti. ;)

E da ako neko ima i fetish stikli i/ili stopala skroz je ok i za to kao vid predigre.

Nadam se da ce nekom pomoci, kao sto je meni pomoglo prvog puta.
 
Da li neko od forumasa je upucen za navodno neku Ts Anastasiu koja se pojavila u BiH ,jer sam jedino evo nakon skoro 2 godine uspio odraditi nesto s Mellisom iz BL ,koja je jedna od 5 shemale koje imaju u BiH
 
Jel može tko navesti/opisati kako točno izgleda susret s njima?

Plan mi je otići prvi puta. I pasivno i aktivno. Posto bi mi bilo prvi puta da primim da li je potrebno sam nekako pripremiti se ili one postepeno ulaze i rade neku pripremu?

Sry možda na glupom pitanju, ali ne bi htio izgubiti vrijeme u boli.

Da li stavljate butt plug prije? Da li pomaze?
 
Jel može tko navesti/opisati kako točno izgleda susret s njima?

Plan mi je otići prvi puta. I pasivno i aktivno. Posto bi mi bilo prvi puta da primim da li je potrebno sam nekako pripremiti se ili one postepeno ulaze i rade neku pripremu?

Sry možda na glupom pitanju, ali ne bi htio izgubiti vrijeme u boli.

Da li stavljate butt plug prije? Da li pomaze?
Susret izgleda ko i kak bi izgledalo da odeš običnoj ženi nekoj latini, Daš lovu i tjt
Dodeš daš pare odeš pod tuš , bar ja idem po ovim vrućinama pod tuš.
Ulaze postepeno neke,al ak ti piše negdje na profilu da je domina ili ti kaže da voli dominaciju eh kod nje pitanje jel će ići polako ili će odma udrit ko sivonja. Ja ti preporučam da kupiš analani tuš i doma na wcu se operes iza prije susreta. E sad za butt plug nezz neki stavljaju kažu pomaže ja to nisam koristio nikad ttak da nezz
 
A joj i ja se nadam da ce Celine Dubai doc u Zg opet zadnji puta sam bio s njom prije godinu dana kad je bila tu...
Ni ja nemogu nac vise nigdje njen oglas ni instagram i facebook joj nisu aktivni vise nezz gdje je nestala...
Kad sam bio rekla mi da odlazi u Francusku ali od kad je otisla nema je vise na ts dating ni nigdje
Bas bi joj volio pusit kurac opet
 
A joj i ja se nadam da ce Celine Dubai doc u Zg opet zadnji puta sam bio s njom prije godinu dana kad je bila tu...
Ni ja nemogu nac vise nigdje njen oglas ni instagram i facebook joj nisu aktivni vise nezz gdje je nestala...
Kad sam bio rekla mi da odlazi u Francusku ali od kad je otisla nema je vise na ts dating ni nigdje
Bas bi joj volio pusit kurac opet
I ja sam bio prošlo ljeto i nadao se da ću ovo ljeto ponovit…
 
Susret izgleda ko i kak bi izgledalo da odeš običnoj ženi nekoj latini, Daš lovu i tjt
Dodeš daš pare odeš pod tuš , bar ja idem po ovim vrućinama pod tuš.
Ulaze postepeno neke,al ak ti piše negdje na profilu da je domina ili ti kaže da voli dominaciju eh kod nje pitanje jel će ići polako ili će odma udrit ko sivonja. Ja ti preporučam da kupiš analani tuš i doma na wcu se operes iza prije susreta. E sad za butt plug nezz neki stavljaju kažu pomaže ja to nisam koristio nikad ttak da nezz
Jel samo stavljate lubrikant prije ili one to odrade prije početka da stave lubrikant i barem malo prstom otvore prije ulaska?
Btw rimjob pretpostavljam ne radi niti jedna prije?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh