SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Stigla je neka nova… barem meni nova..


Ako netko mozda ima kakav info… djeluje ok…
Pitao za cijenu.. kaze 200/30 - 400/1h… i kao u Sheratonu je…
Ništa to prevara je kakvih 200e 100e 30min a sve ostalo je doplata i sve zavisi na koju naletiš ja uvjek izvadim 100e na kraju dobijem sve čak i svrši jer se napali na mene jer sam mlađi obrijan imam 80kg
 
Pozz...
Dogovaram sa Pamelom za 1. put.
Zelim je pitati za manju cijenu jer mi je trenutno puno dati 150 za 30min.
Da li se bas drze cijene ili ce me otpiliti nakon upita? Ne bih volio da mi propadne.
Izvinite ako je glupo pitanje, tek krecem u ovo sve.
Ako nekom i je pristala ne znaci da ce svima, pitaj ju ili probaj Splico taktiku ako si zgodan. U pravilu naravno ne vole te koji se cijenkaju niti im je bitno da im se takvi vracaju.
 
Izgleda da je… već promijenjena adresa i pita za plaćanje preko paypala… 0 bodova
To "operira" uvijek isti bonaš(ica). Meni se jednom desilo isto, ja sam čak došao ispred Sheratona napaljen i već popio tabletu, da bi dobio poruku o isplati na bon. Tjerajte to u mp3, znači čim se spominje Sheraton odmah u mp3 i traži dalje. Jedno vrijeme je na distintasu bilo previše ovih lažnih profila. Sad sam u stanju prepoznati lažni profil iz aviona.
 
Pozz...
Dogovaram sa Pamelom za 1. put.
Zelim je pitati za manju cijenu jer mi je trenutno puno dati 150 za 30min.
Da li se bas drze cijene ili ce me otpiliti nakon upita? Ne bih volio da mi propadne.
Izvinite ako je glupo pitanje, tek krecem u ovo sve.
Traži 100€ za 15-20 minuta, realno ne treba ti više vremena. Čak i ja impotentni mogu svršit za 5-10 minuta, a ponekad i brže kad me guzi debela alatka. Za prvi put ti ne treba više vremena jer ćeš ionako svršit brzo. Sve ostalo je bacanje para jer seks ionako neće biti punih 30 minuta, a svaka će te se gledat riješit što prije. Plaćanje za 1 sat je bacanje para, isto važi i za plaćanje preko 100€. Nisu ni orale ni kopale. Shvaćaš što hoću reći?
 
I još jedna bitna stvar. Sve one misle da diktiraju cijenu. Ne diktiraju one nego mi. Ako ne pristane na 100€ za 20 minuta, ima ih masu drugih koje će pristati. Dakle, ako neće, onda zbogom i traži sa druga. Ako je toliko gramziva za parama pa joj nije dovoljno ni 100€ sa short-time, onda se to pošalje u mp3. Nije ni orala ni kopala. Tako ja gledam na situaciju.
 
Meni je pristala za 100. Iako ja sam iskljucivo aktivan, takoder je rekla 15-20min ali bilo je sigurno pola sata i nije pozurivala.
 
Meni isto 100e pola sata, a na kraju sam svaki put ja pozurivao hahaha
Napali se pa me pokusava kresnit, pa je preventivno navucem da svrsi.
 
Ovako, ja sam apsolutno aktivan i ts iskljucivo trebam kao pasivne, sa mnogo sam ih bio… ona je san! Sto se mene tice savrsenstvo jer ona uziva sa tobom, sex joj je doslovno religija… dozvolila mi je da joj radim doalovno sve sto sam zelio, ljubio je, pljuvao, kurac je bio sam od njene pljuvacke u pjeni… dalje necu pricati jer vjerovatno ce neko odmah osudjivati…
U svakom slucaju mislim da cu uzeti za koji dan OVERNIGHT sa jos jednom submisivnom curom…
Dakle apsolutna boginja seksa i onoga sto sex znaci nekome kao meni….
 
Najbolji su ovi što se cjenkaju a onda posli se žale da nisu dobili top uslugu...jebiga ko u svakom biznisu na kraju dobiješ ono što platiš,iznimke su tu rijektost
Ne bi se složio sa napisanim. X puta sam platio više od 100€ i x puta sam dobio vrlo lošu uslugu. U 80% slučajeva mogu reći da je usluga ispod standarda. Ne-kooperativne, bahate i nezainteresirane, kako TS tako i "obične" ženske. Dosta mi je kad ih vidim kako tipkaju po telefonu ispred mene totalno nezainteresirane za akciju, a glavno da se izmuzle pare. Zbog toga sam stavio i limit 100€, iznad toga je bacanje para. Nemam garancije da će mi bit usluga bolja. Ovako barem znam da nisam bacio pare bezveze. Tako da ko diktira cijenu, to je kupac a ne prodavač u ovom slučaju i tako se treba postavit prema svakoj.
 
Ne bi se složio sa napisanim. X puta sam platio više od 100€ i x puta sam dobio vrlo lošu uslugu. U 80% slučajeva mogu reći da je usluga ispod standarda. Ne-kooperativne, bahate i nezainteresirane, kako TS tako i "obične" ženske. Dosta mi je kad ih vidim kako tipkaju po telefonu ispred mene totalno nezainteresirane za akciju, a glavno da se izmuzle pare. Zbog toga sam stavio i limit 100€, iznad toga je bacanje para. Nemam garancije da će mi bit usluga bolja. Ovako barem znam da nisam bacio pare bezveze. Tako da ko diktira cijenu, to je kupac a ne prodavač u ovom slučaju i tako se treba postavit prema svakoj.

Znaš kako najlakše zaraditi 100 eura?
Kad ideš drkati izvadi 100 eura iz rekli bi hrvati lisnice iz stavi ih nas stol, kad završiš s drkanjem, vrati tih 100 eura nazad u lisnicu, i evo nikad lakše zarade...
 

Nisam ju prosli put uhvatio dolazi u zg sljedeci tjedan, da li je itko bio kod nje i kakva su iskustva?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh