Sex pred trećom osobom

Za tako nesto su idealne toplice..
Prije 2mjeseca ja sam svoju uspio nagovoriti na malo zezancije u stubakima u 23.30.
Do nas je bio još jedan par.. Ali nisu bili blizu..
E sad.. Dal su skontali ili ne..
Ne znam..
Al mene je to napalilo.. A i nju..
Samo nikako da priznao..

I sad jedva Cekam tamo listopad - studeni..
Kada ce vani biti hladno a voda u stubakima u nocnom satima.. Ideala..
 
Pozdrav. Moja bi da nas netko gleda, to je pali. Ali ima jedan problem. To i mene pali i onda ne mogu dugo pa mi je bed to uopće i probati.
O čemu ti razbijaš glavu..
Ko da je to bitno..
Ak je vama to ok.. Sta te boli briga
Inače Dođes na Velesajam iza i ine zgrade.. Sparkas se kraj kamiona i opustite.. A sad dal ce ovaj da gleda ili ne.. Nije tvoj problem..
Ali ja sam vec dolje 4 puta uhvatio isti par kraj mog kamiona.. Da se u autima jebu..
I zadnji puta.. Ne vjerujemo da me nisu mogli vidjeti.. Da ih gledam
 
O čemu ti razbijaš glavu..
Ko da je to bitno..
Ak je vama to ok.. Sta te boli briga
Inače Dođes na Velesajam iza i ine zgrade.. Sparkas se kraj kamiona i opustite.. A sad dal ce ovaj da gleda ili ne.. Nije tvoj problem..
Ali ja sam vec dolje 4 puta uhvatio isti par kraj mog kamiona.. Da se u autima jebu..
I zadnji puta.. Ne vjerujemo da me nisu mogli vidjeti.. Da ih gledam
Daj mi reci dal ziba kabinu dok hoblas:)! Posto su sve vec na jastucima ili ako se pusti, (zrak) dal se ukruti??, mislim na kabinu:)??, od nekog Mana, Merđe, Dafa:)!?? Magnumova kabina je bila zakon:)!....
 
S autom sam na konzumu u Sarajevskoj jel ima koja dama ili par da bi mi se pridružili, možemo i negdje drugdje otić, ali da bude u autu.. To me pali, whatsapp 0955314419 ili crny4444@gmail.com
 
Pozdrav, oženjen sam ali mi je žena izuzetno konzervativna pa me već duže vrijeme pali želja da bi volio gledati neki par u živo dok se jebu i usput drkati, pali me i da nas gledaju ali žena ne želi.
Ima li ovdje parova i pojedinaca/pojedinki koje pali isti fetiš?
Pozdrav svima,također sam jedan od takvih kojeg pali taj fetiš,između ostalog.Moja žena je također konzervativna,i to me iritira.
Ona ne voli pušenje,ne voli ovo,ne voli ono!
Morat ću si naći nešto izvan braka,jer ću poludjeti ovako.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh