Sex bez kondoma

Kakve jebene veze imaju vjernici s ovime? :D Terkeljiš gluposti. Čim te netko napadne odma mora bit vjerski, nacionalno i politički opredjeljen na strani koja je protiv tebe.

Ja imam jedno pitanje. Kak netko može bit "transica"? Zašto nije "tranzić"? Zakaj je ženskog roda? Ako si ti muško i TRANZITIRAŠ u žensko, da li si "tranzić" ili "tranzica"? I ako si žensko a TRANZITIRAŠ u muško jesi onda tranzić ili tranzica? Riječ "tranzitirati" vjerojatno ne postoji u riječniku ali kužite poantu.

Znači pitanje vama koji idete na te stvari je da li vam je veći turn on ak je žensko koja se pravi da je muško, ili muško koje se pravi da je žensko?

I kad već prozivaš kršćane. Da se razumijemo boli me kurac i za njih i za tebe i ne želim ds tema krene u ovom smjeru. Ali ako sam ja dobro njih skužio oni ne osuđuju gay ljude nego čin sodomije odnosno jebanje u šupak. I isti im je kurac jesi jebo žensko ili muško u šupak. Sve im je to sodomija i osuđuju taj čin. Možda sam u krivu ali ja sam tak shvatio. :)

I btw

Prema riječima tvog kolege ti si malograđanin. Pa daj se skuliraj :D
Zašto je uopce bitno jel musko ili zensko i kak ona/on sebe naziva ? Jebem kaj i kad hocu , ne moras ti to razumijeti, a bome ni odobravati. Veli ovaj krcrni38 da on to ne moze razumijet i da to nije prirodno. Pa ako se muski jebu jos od stare Grčke i starog Rima onda je bome jebeno prirodno , samo ne u njegovoj glavi. Čak su postojale i vojne postrojbe sačinjene samo od homoseksualnih parova. Uvijek je toga bilo i uvijek ce i biti , pomirite se sa tom činjenicom. Previse zabadate noseve u tuđe poslove. krcrni38 Dabogda ti deca bili pederi i lezbe pa češ vidjet da se može biti i tolerantan :)
 
Zašto je uopce bitno jel musko ili zensko i kak ona/on sebe naziva ? Jebem kaj i kad hocu , ne moras ti to razumijeti, a bome ni odobravati. Veli ovaj krcrni38 da on to ne moze razumijet i da to nije prirodno. Pa ako se muski jebu jos od stare Grčke i starog Rima onda je bome jebeno prirodno , samo ne u njegovoj glavi. Čak su postojale i vojne postrojbe sačinjene samo od homoseksualnih parova. Uvijek je toga bilo i uvijek ce i biti , pomirite se sa tom činjenicom. Previse zabadate noseve u tuđe poslove. krcrni38 Dabogda ti deca bili pederi i lezbe pa češ vidjet da se može biti i tolerantan :)
Seratoru citaj kaj pisem, neka se jebu u cetri zida al nek mi ne paradiraju da je to normalno, zwle djecu, moze kad si ih naprave, spominjes prirodu, reci mi jedan primjer gdje dvije zenke odgajaju mladunce??? Tak da ne seri bezveze
 
Zašto je uopce bitno jel musko ili zensko i kak ona/on sebe naziva ? Jebem kaj i kad hocu , ne moras ti to razumijeti, a bome ni odobravati. Veli ovaj krcrni38 da on to ne moze razumijet i da to nije prirodno. Pa ako se muski jebu jos od stare Grčke i starog Rima onda je bome jebeno prirodno , samo ne u njegovoj glavi. Čak su postojale i vojne postrojbe sačinjene samo od homoseksualnih parova. Uvijek je toga bilo i uvijek ce i biti , pomirite se sa tom činjenicom. Previse zabadate noseve u tuđe poslove. krcrni38 Dabogda ti deca bili pederi i lezbe pa češ vidjet da se može biti i tolerantan :)
Postavio sam legitimno pitanje. Ne znaš mi odgovoriti. Sve si rekao. Hvala ti i isključujem se iz rasprave. Želim ti ugodne blagdane. Peace!
 
Zanima me ovako jeste probali ikad i kako vam je bilo. Molim nemojte sad pocet pametovat o bolestima i glupostima. Nego držite se teme . Mislim općenito na seks bez kondoma sve dokazi u obzir i transice i kurve i žene ljubavnice cure susjede šta ja znam ko šta voli 100 ljudi 100 čudi. Sigurno
Naravno, mnogo bolje nego sa kondomom, puno bolji sjecaj i dozivljaj, ko zeli iskuszvo nek me pozove😆😝
 
prije 3 godine sam jebao jednu koja je ko kurva i to bez kondoma i zdrav sam! Prije akcije tuširanje, a nakon odmah se ispišati i dobro oprati kurac, a pogotovo glavić
 
Meni sad ništa nije jasno? kak onda da se dalje ponašam? Da jebem sa ili bez?
Pitaj ju kad se zadnji puta testirala, gledao sam na stranim stranicama, zene slikaju svoj test i to je skroz normalno, dodjes kod nje ona zdrava, cista, nema nista, pokaze ti papir, ne razumijem sta je problem ovim curama tu da se testiraju, sta njima nije stalo ako ne do tebe, onda barem do sebe i svog zdravlja?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh