Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

Druge su tražile 500 - 2000 € za dejt ..dosta ih ima dečka ali tu dodatno zarađuju i malo se provjetre 😁
Neke od njih su i na PO.

Da li vas smeta što u biti vjerojatno dijelom financirate njihove mlade dečke? Meni bi to bio veliki problem.
Pretpostavljam da bi me takve cure mrzile jer ja imam lovu, a njihovi slatkiši nemaju i vjerojatno neće nikada ni imati.
 
Da li vas smeta što u biti vjerojatno dijelom financirate njihove mlade dečke? Meni bi to bio veliki problem.
Pretpostavljam da bi me takve cure mrzile jer ja imam lovu, a njihovi slatkiši nemaju i vjerojatno neće nikada ni imati.
Zasto, mene to pali. Kad ona sjedi samnom na kavi a poslje mora rasirit nogice. A znam da on doma sjedi i zna da mu ja malu punim. I meni da sve sta pozelim i mora gutat i primit ga kako i gdje meni odgovara. A on jadan doma dobi samo klasiku. Nema mi boljeg od toga
 
možda se varam ali znam da je par cura jednostavno promijenilo državu u kojoj se nalazi. Recimo USA. Nakon toga ako ne zapatiš nick nikako je ne možeš više naći. Ali ona je aktivna. Vjerojatno nađe sponzora. Nakon nekog vremena opet se pojave. Tako da stvaran broj njih je relativan.
Na što one troše novce , mene osobno nije briga. Ukoliko dobijem sve što tražim to je to. Svejedno nisam tu da je ženim...
 
Da li vas smeta što u biti vjerojatno dijelom financirate njihove mlade dečke? Meni bi to bio veliki problem.
Pretpostavljam da bi me takve cure mrzile jer ja imam lovu, a njihovi slatkiši nemaju i vjerojatno neće nikada ni imati.
Prvo ne vjerujem....a pogotovo ne jer one koje su tražile 500-2000 su odmah out 😂....a obzirom na ponudu i da na većem dijelu profila fotografije,godine i sl baš i ne odg, izgledu u RL....kriterij mi je max 500 a za to mora biti slatkiš...😉
 
pozz svima i dao bog da svaka nam dala.
Dogovaram sljedeci tjedan sa MalaPlava trazi 400€ za par sati...
E sad tu sam po forumima nasao da ima dosta losih komentara ali neznam dali se radi o istoj djevojci ovu MalaPlava sam nasao na sekingu.. plava zenska bijelu haljinu ima na profilu... pa eto cisto da ne bacim lovu ubudale hvala vam.
 
posljednja izmjena od urednika:
pozz svima i dao bog da svaka nam dala.
Dogovaram sljedeci tjedan sa MalaPlava trazi 400€ za par sati...
E sad tu sam po forumima nasao da ima dosta losih komentara ali neznam dali se radi o istoj djevojci ovu MalaPlava sam nasao na sekingu.. plava zenska bijelu haljinu ima na profilu... pa eto cisto da ne bacim lovu ubudale hvala vam.
Ipak je presudila Sensualangel.. a sta da vam kazem uvijek moze i bolje ali fino se mozes zabaviti svaka preporuka...
 
posljednja izmjena od urednika:
Devoted A je fenomenalna, prirodna, visoka, iskustva nezaboravna na duze, poslije nje tesko mi je bilo vratiti se na drugu curu
 
posljednja izmjena od urednika:
vidiš kako svi imamo različita iskustva i različite želje evo meni osobno je Devoted A bzvz ali isto tako je dosta ljudi komentiralo da je legendarna Lady C bahata plastičarska ali meni je s njom daleko najbolje iskustvo na seekingu.
 
posljednja izmjena od urednika:
VALENTINOVO POPUST NA SEEKING.com

Obavijest: od 8. veljače, u 12.00 sati 2024. do 14. veljače 2024. u 11.59 sati po PST-u, poklanjamo Vam seeking.com ekskluzivni popust od 33% na pretplatu na premium članstvo. Ne propustite priliku!
Za link za registraciju preko kojeg možete ostvariti popust kliknite
OVDJE
 
Čitam forum već par godina i odlučio sam se registrirati da podijelim svoja iskustva. Na seekingu sam bio mjesec dana. Izgledam ok, čak se i usudim reci da dosta dobro izgledam. Zarađujem solidno, vozim dobar auto. Našao sam se sa par cura, s njih par se i dalje čujem. Definitivno najbolja s kojom sam bio je Ukrajinka FineMizz (400€). Žena je prekrasna, drži do sebe, dobra u krevetu, guta, svršila je nekoliko puta i digla mi je ego. Kaže da se ne nalazi sa svakim iako joj ne vjerujem. U kontaktu smo i dalje ali mi se Neda vise davati toliko novaca, iako je sada 300,kao za drugi susret. Sensuall angel (200) jako loše pušenje, ima ok guzicu. Ne sjećam se nadimka cure znam da je nešto sa miss, ona mi je pušila u autu u 4 ujutro i mogu reci da je bilo vrhunsko(isto guta). Zaboravio sam nadimak cure, ali slika joj je u badicu(crvene tange) ona mi je bila jako losa, ima trbuh koji visi i tragove rezanja po rukama. Nezz zašto sam ostao i dao joj 200€. Lady C mi je tražila 600, ponudio sam 300 rekla mi je da si to dam mrtvoj mami u grobu😂😂😂Bbwhot mi je slala videa kako pusi kurac ali ne volim debele nikako, dao sam frendu broj i išao je kaže da mala vrhunski puši, ali da loše izgleda. Pušenje je 40€ ali ja neću ići jer ne mogu podnijeti debljinu. Fetishqueen mi je rekla da joj se jako svidjam ali da ne želi jer sam ozenjen, a ona mi izgleda jako dobro ali nikako je nagovoriti. Jel bio tko s njom? Probao sam dogovoriti sa par Srpkinja i mogu reci da imaju bolje cijene od Hrvatica i pristupačnije su. Jedna iz banjaluke mi je tražila 500€ da dodje u zg, ali nisam imao vremena za nju.
 
posljednja izmjena od urednika:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh