Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

Moj prijateljski savjet @LarryZG a ti opet kako želiš, nađi nekog drugog za eventualnu razmjenu iskustava jer ovaj @casperzg je najobičniji lažljivac i hvalisavac koji u svakom svom postu veliča sebe kako je on šarmer, faca i jebač a sve ostale spušta ispod nivoa da ne znaju ništa i da su nesposobni, a on je Don Juan de Marco.
Dovoljno da pročitaš par njegovih postova pa da se uvjeriš u sve to i da vidiš koliko kontradiktornosti ima u njegovim textovima odnosno laži i neistina konkretno vezanih za njegove "uspjehe" silne kod žena.
U jednom postu ima Sugar Babby top i vrh i ne želi tražiti dalje jer je pronašao što je želio a u idućem postu kuka kako na ponudi nema ništa dobro i kvalitetno i da traži SB do 300 eura max.
Samo pročitajte njegove komentare i postove, biti će vam SVE jasno.

Obični hvalisavac i lažljivac koji u svakom svom postu veliča sebe kako jedino je on pravi muškarac i jedino on dovodi do ekstaze i zadovoljstva mlade Zagrebačke dame a svi ostali su 8 liga ispod njega.

Očito neki bubuljičavi podrumaš pun kompleksa.

Lp
Uh...hvala....ma tu sam fakat otvoren za raspravu i razmjenu iskustva. Na SA sam par mjeseci i samo pozitivna iskustva imam.
Otvoren sam i sa curama. Dosta njih imaju sličnu priču tj "muškarci koji plate 130eur za mjesec dana pretplate su u startu ozbiljniji u namjerama, a ne kao šupci na Tinderu koji bi ili drkali (većina) ili besplatno fukali". IHMO, na SA možeš naći cure koje priželjkuju dugoročniji odnos i neku povezanost. Ima i prostitucije, al njih preskačem. A na PO/EGE su samo prostotitutke. Velim svi smo različiti. Meni nije problem otići na upoznavanje. Dapače, super se provedem i šarmiram cure. Sad, kužim i one koji se samo žele isprazniti, bez ikakvoga povezivanja i izlaganja.... Al volio bih čuti vas koji ovo čitate...što vam je zanimljivo kod cura, što vas privuče? Na SA mislim, to je tema ovdje.
 
posljednja izmjena od urednika:
Uh...hvala....ma tu sam fakat otvoren za raspravu i razmjenu iskustva. Na SA sam par mjeseci i samo pozitivna iskustva imam.
Otvoren sam i sa curama. Dosta njih imaju sličnu priču tj "muškarci koji plate 130eur za mjesec dana pretplate su u startu ozbiljniji u namjerama, a ne kao šupci na Tinderu koji bi ili drkali (većina) ili besplatno fukali". IHMO, na SA možeš naći cure koje priželjkuju dugoročniji odnos i neku povezanost. Ima i prostitucije, al njih preskačem. A na PO/EGE su samo prostotitutke. Velim svi smo različiti. Meni nije problem otići na upoznavanje. Dapače, super se provedem i šarmiram cure. Sad, kužim i one koji se samo žele isprazniti, bez ikakvoga povezivanja i izlaganja.... Al volio bih čuti vas koji ovo čitate...što vam je zanimljivo kod cura, što vas privuče? Na SA mislim, to je tema ovdje.
zašto je netko šupak ako bi jebao besplatno, ja sam dugi niz godina koristio Tinder i "fukao besplatno". budimo realni većina muškaraca na seekingu nebi platila curi ako nema seksa isto kao što većina cura se nebi našla s muškarcem ako ne plati. a ti sam procjeni jel to prostitucija ili ne. ok nećeš imat iskustvo kao s klasičnom prostitutkom nego više GFE iskustvo ali u konačnici znaju se koje su koristi jedne i druge strane
 
posljednja izmjena od urednika:
zašto je netko šupak ako bi jebao besplatno, ja sam dugi niz godina koristio Tinder i "fukao besplatno". budimo realni većina muškaraca na seekingu nebi platila curi ako nema seksa isto kao što većina cura se nebi našla s muškarcem ako ne plati. a ti sam procjeni jel to prostitucija ili ne. ok nećeš imat iskustvo kao s klasičnom prostitutkom nego više GFE iskustvo ali u konačnici znaju se koje su koristi jedne i druge strane
Ej...ma kužim...nije mi se dalo esej pisati..imaš pravo za "besplatno". Pa ću se precizirati.

Nije poanta za besplatno u smislu plaćanja za seks, nego ulaganja u sebe/odnos. Puno bi muških da samo dođu do cure, fukaju, pa doma i onda NSA/ghosting.

Obrij se, ošišaj, uredi se, stavi neki suvisli miris, odjeni se...u tom smislu je bio taj izraz "besplatni" seks... Fukao bih, a nebih ništa ulagao u sebe.


BTW, veli mi cura sa SA, koja je onako na pola pro, na pola daje GFE....veli mi "nemaš pojma koliko se ljudi ne pojave na dogovor niti se više jave".
 
ne znam baš koliko ljudi stvori dugoročniji odnos na seekingu. meni je trenutno seeking bolji od tindera isključivo jer sad imam novaca više a vremena manje i onda lakše dogovorim druženje bez puno vremenskog kompliciranja što mi apsolutno paše
 
posljednja izmjena od urednika:
Uh...hvala....ma tu sam fakat otvoren za raspravu i razmjenu iskustva. Na SA sam par mjeseci i samo pozitivna iskustva imam.
Otvoren sam i sa curama. Dosta njih imaju sličnu priču tj "muškarci koji plate 130eur za mjesec dana pretplate su u startu ozbiljniji u namjerama, a ne kao šupci na Tinderu koji bi ili drkali (većina) ili besplatno fukali". IHMO, na SA možeš naći cure koje priželjkuju dugoročniji odnos i neku povezanost. Ima i prostitucije, al njih preskačem. A na PO/EGE su samo prostotitutke. Velim svi smo različiti. Meni nije problem otići na upoznavanje. Dapače, super se provedem i šarmiram cure. Sad, kužim i one koji se samo žele isprazniti, bez ikakvoga povezivanja i izlaganja.... Al volio bih čuti vas koji ovo čitate...što vam je zanimljivo kod cura, što vas privuče? Na SA mislim, to je tema ovdje.
Točno @LarryZG. Potpisujem svaku tvoju riječ vezano za odnos s SA curom. Tinder nisam koristio pa nisam kompetentan komentirati no tu se slažem sa @Jo Ke. Seeking je jedan super koncept i za frajere i za zgodne cure koji mislim da bolje funkcionira vani nego kod nas. Uvijek težim nekom GFE odnosu i bez toga se ni ne nalazim. Ako mi treba isključivo "pražnjenje" bez ikakve komunikacije i povezivanja/odnosa odem u Wellcum. Oduzme mi manje živaca definitivno.
 
posljednja izmjena od urednika:
evo da kažem svoje iskustvo sa Seekinga, sa dvije djevojke sam se našao; obje sam karao bez plaćanja! Ono sto mi se sviđa na Seekingu sto stvarno ima žena koje ne traže sponzorstvo i seks za lovu, već samo traže normalnog frajera koji ima love, dakle izvedeš djevojku u vinski lokal, dođeš po nju, otvoriš joj vrata auta mislim da malo toga je potrebno stvarno da bi ženska pala; maniri i lova tj to vino koje ćete platit i ako je dobra spika samo treba kondome imat😉
ovo mogu potpisati. U pocetku sam strogo isao direktno na susret u hotelu, placao 200-500e, bez puno price, seks pa noga.

onda sam malo odlucio promjeniti pristup cisto radi zabave. Javim se curi, umjesto seksa predlozim veceru. Odem po nju u autu od 100k, obucem odijelo, sat, parfem, provedemo 2-3 sata na veceri od 300-400e. Na kraju je pozovem do hotela i bude nam top, niko nije spominjao novac, placanja isl.

Problem je sto nema puno cura radi kojih se vrijedi potruditi i pojavljivati se javno na veceri. Imam osjecaj da ovdje Beograd puno bolje stoji s ponudom, samo sto treba otici tamo, a ne ide mi se samo radi toga.
 
Casper, koji su tvoji stringovi pretrage? Do koliko godina tražiš cure? Što ti je važno kod cure? Jel ti važniji seks ili dobar GFE? Različiti smo, zanima me i dobre ideje ovdje rado od drugih pokupim. Nisam ni od PO ni od EGE....Sa malo iskusnijim curama/ženama na SA imam odlična iskustva. A ne traže me ni približno te cifre. OK, nisu manekenke....Al meni to nije ni presudno nego GFE, diskrecija, komunikacija.
Ja sam u braku, tako da mi je malo teze traziti. Ja bi rado odveo curu na veceru i zaveo je mozda i gratis ali imam trenutno ogranicenja za javno setanje s drugim zenama.
Iskreno da sam razveden vjerojatno nebi ni koristio SA jer vjerujem da znam zavesti zenu i preko Tindera, ali kako ne objavljujem slike na tinderu onda mi je Tinder trenutno slabo koristan, tj. nikako.
Isprobao sam 10tak cura, vecinom ispod 30g, jedna je bila starija, s dvije mi je bilo super i dvije koje imaju dobar blowjob ali cjelokupni dojam tako tako.
Ja prvenstveno trazim dugorocno i poprilicno sam izbirljiv, ali to je moj problem, bio sam duze s jednom za 250 ppm i najvise sam platio 350 ppm, za vise nema nikakve racunice.
Trazim relativno zgodnu curu, godine recimo do 35, ne napucane botoxom, silikonima i ostalim glupostima. Trazim za duze jer sam u braku, pa mi je idealno 1x mjesecno.
GFE mi je relativan pojam, trazim, ali ne mogu reci da sam ga s puno osijetio, jedino sa Cutelover s kojom sam bio duze.
 
posljednja izmjena od urednika:
Moj prijateljski savjet @LarryZG a ti opet kako želiš, nađi nekog drugog za eventualnu razmjenu iskustava jer ovaj @casperzg je najobičniji lažljivac i hvalisavac koji u svakom svom postu veliča sebe kako je on šarmer, faca i jebač a sve ostale spušta ispod nivoa da ne znaju ništa i da su nesposobni, a on je Don Juan de Marco.
Dovoljno da pročitaš par njegovih postova pa da se uvjeriš u sve to i da vidiš koliko kontradiktornosti ima u njegovim textovima odnosno laži i neistina konkretno vezanih za njegove "uspjehe" silne kod žena.
U jednom postu ima Sugar Babby top i vrh i ne želi tražiti dalje jer je pronašao što je želio a u idućem postu kuka kako na ponudi nema ništa dobro i kvalitetno i da traži SB do 300 eura max.
Samo pročitajte njegove komentare i postove, biti će vam SVE jasno.

Obični hvalisavac i lažljivac koji u svakom svom postu veliča sebe kako jedino je on pravi muškarac i jedino on dovodi do ekstaze i zadovoljstva mlade Zagrebačke dame a svi ostali su 8 liga ispod njega.

Očito neki bubuljičavi podrumaš pun kompleksa.

Lp
Netko je ljubomoran. Da, imao sam jednu curu za duze (Cutelover) ali je odustala od ovog nakon godine dana druzenja. Trazio sam jos nekog jer od 10tak isprobanih nisam nasao isto sto i s doticnom, mogu reci da mi je bas kliknula mala.
Svatko ima svoje kriterije, a ti misli sta zelis, zaboli me.
Ne mogu se setati okolo s komadima pa sam ogranicen na SA i tajne sastanke, inace bi vjerojatno dejtao preko Tindera pod normalno.
Moji uspjesi kod zena su tebi nebitni jer nisam tebe sevio, btw. nisam nigdje napisao da je sa svakom bilo super i da sam svakoj bio super, nekima znam da sam bio katastrofa jer znam kolko sam truda dao i jel mi bilo turnoff ili ne.
Za razliku od tebe, meni SA nebi trebao da sam slobodan, a ti si misli kaj zelis.
 
posljednja izmjena od urednika:
IMG_554519ebbfad027886d8.md.jpg

IMG_55489417aade35106d25.md.jpg





gospodjica lea keler.. bio bi uvjeren da je fejk profil ali s obzirom da je profil verificiran, a za to se mora poslat slika osobne, stvarno moguce da je ona
 
posljednja izmjena od urednika:
pozdrav,
večeras se opet ide u pohod ali na domaćem terenu u Zagreb. jedna za mene posebna mala, spominjala se već ovdje 20ak godina ima.. jedva čekam

nego, od svih cura koje sam upoznao samo jedna mi je zapela za oko i s njom sam se više puta vidio, iz BG je.. vidim da ima ovdje likova koji se isto snalaze na SA, pa recimo iz vašeg iskustva koji je prosjek € za pravi SD odnos, ekskluzivan između dvije osobe.. ne znam evo, ova mala iz BG dosad sam preko 1k eura potrošio na nju i to u par tjedana, a nismo ništa definirali.. ne daj bože da se razviju jače emocije, propit ću se :D

liječim srce pa rokam šta stignem
 
posljednja izmjena od urednika:
Moje iskustvo je suprotno. Seeking mi je puno bolji, Tinder sam izbrisao, iako mu se planiram vratiti jednog dana (s novim profilom, brojem, slikama, uređajem kako bih krenuo skroz iz početka jer izgleda da mi je ELO -∞ trenutno).

Sve ovo mogu govoriti samo iz svoje perspektive, jer ja nisam ni bogat, ni pretjerano zanimljiv, ni prezgodan, pa bi sve moglo biti do toga, a ne Tindera, ali svejedno ću ispričati.
A opet, daleko sam od luzera, plaća dosta iznadprosječna, uredan, šaljiv, brižan. Eventualno sam malo netipičan i iskren oko toga.

Na Seekingu su cure 10 puta pristojnije nego na Tinderu. Na Tinderu 90 % ne odgovara na poruke nakon matcha, na Seekingu samo njih 50 % hahaha
I u to ne ubrajam očite botove, scammove i sl., njih bih uvijek svajpao lijevo (tipa Korejke, one sa slikama fotomodela i one bez slika).

Ali i na Seekingu se isto treba truditi. Barem kod ovih cura koje nisu svaku noć s drugim, ove koje ti u prvoj poruci šalju cjenik nisu moj tip (ali tko voli nek izvoli).
Za ove "normalnije" (bez uvrede) ipak treba imati određenu dozu šarma, humora i sl. Recimo jako dobro reagiraju na prijedloge prvog susreta bez sexa, da se vidi tko si što si (obostrano).

Na Tinder boostove i platinum pretplatu sam potrošio barem 6000kn u zadnjih godinu dana. Bez toga uopće nije išlo ništa, ali ništa.
Pretplata i boostovi rezultirali su sa 7 IRL upoznavanja, ali svega jednim poljupcem, a kamoli ičim drugim. Znači nikakav uspjeh.
Od toga su mi 2 s kojima sam se neko vrijeme nastavio viđati u prijateljskim odnosima priznale da se nisu se sexale godinama, I kid you not! A fizički lijepe i zdrave... Što reći...
Od 100-tinjak poslanih superlajkova svega 3 matcha, i samo jedan IRL spoj. A obično bih se potrudio oko superlajkova, ne bi bili totalno bezvezni.
Očito superlajkove (plaćene direktne poruke bez matcha) ne shvaćaju kao ozbiljnost već kao luzerstvo, par mi ih je to i reklo.
Na Seekingu obično odgovore na direktne poruke ako imaš iole dobar ulet (znači ne tipa "bok, pošto pička").

Po meni cure na Tinderu jednostavno imaju previše izbora, pa čak i malo iznadprosječni muškarac kao ja teško može biti zamijećen, a kamoli prosječni. Kažu da je omjer ž/m barem 5:1 tamo.
Na Seekingu je omjer bio približno 1:1 zadnji put kad sam brojio (okolicu Zagreba 50 km, i nisam filtrirao po aktivnosti; ali provest ću bolja mjerenja uskoro, baš me zanima).
Na Tinderu čim bih rekao jednu krivu stvar odmah bi bio prekrižen i ne bi bilo druge prilike, ili ignore ili unmatch. I tu ne mislim na bezobrazne stvari tipa "hoćeš se jebat", nego bezazlene šale koje sam eto fulao, ili činjenicu da ne volim putovati.
Kvragu, svaka druga tamo traži travel buddije, a ne fuck buddije - bolesno ako mene pitate :)
Čak i kada su razgovori tekli dobro, tipa stalno imao dobre fore na koje bi pozitivno reagirale, ili imali zanimljive duboke rasprave, nikad nisam bio siguran od ničim izazvanog ignoriranja ili unmatchanja.

Dodatno, kada bih potaknut svim tim neuspjesima na Tinderu probao pristojno natuknuti da tražim sugar odnose, odmah stizala upozorenja.
Kvragu, čak ni sex ne smiješ spomenuti! Na hookup appu!

Znači iako se slažem s postom iznad da je izbor manji na Seekingu, na Seekingu ipak nemaš toliku konkurenciju i cure su puno otvorenije pa su šanse ipak veće.

A osobno tražim girl next door tipove koje traže dodatnu zaradu, ne tražim manekenke, influencerice i sl. koje gledaju da se udaju za nogometaša/mafijaša, tak da ja mogu naći što meni paše na Seekingu, imam par arrangmenta.
Nažalost ne ekskluzivnih (ne mogu si ih priuštiti), ali uvjeravaju me da ne pretjeruju XD

Ostali appovi:

Badoo - potpuni promašaj, nisam imao nijedan uspješan razgovor, a kamoli spoj. Na Tinderu sam ipak imao oko 50 razgovora preko 50 poruka. Doduše, na Badoo nisam pokušavao s direktnim porukama, već samo preko matchanja. Moram probati i taj aktivniji pristup.

Bumble - nema dovoljno ljudi, uglavnom strankinje, a nemam para da bih njih dejtao i one su toga svjesne pa ne matchaju. Iako one moraju uletiti prve kakti, uleti su "hey", tak da na kraju krajeva opet moraš ti uletit...

OkCupid - par razgovora uspješnih, ali malo ljudi i ne koriste app kako je zamišljen, rijetko tko ima popunjen profil, a to ne bi trebao biti hookup app, već za malo dublje upoznavanje. 0 IRL spojeva.

Plenty of Fish - lol, da i to sam probao... nema nikog tamo s ovih prostora


A za ove platonic na Seekingu ne znam što bih rekao - to mi je tako nepojmljivo da obično s takvima pokrenem razgovor čisto iz znatiželje da vidim šta je u tim glavama, i u glavama onih koji bi to simpali.
 
posljednja izmjena od urednika:
Tinder je čisti gubitak vremena, barem na ovim meridijanima, možda ta aplikacija ima smisla u nekim kulturama, ali ovdje među balkanskim ženama ne bih to preporučio nikome tko ne odskače jako od prosjeka društva (poznate osobe, egzotične rase i nacije, turbo bogati pojedinci). Omjer je puno gori od 5:1, mislim da muškaraca ima 10 do 15 puta više. Seeking i Tinder kod nas su nebo i zemlja po tom pitanju. Dobro je da pretplata periodički raste jer bi inače tamo isto nastao teški sausage fest.
 
posljednja izmjena od urednika:
Ovo je recimo konkretan opis zbog kojeg sam ja dobio upozorenje na Tinderu:
Zaposlen, solidnih primanja.
Volim se maziti i ne volim blowjobove.
Volim inteligentne i/ili droljaste, bitno da si barem jedno od toga :)
Opis je debilan i odiše očajem, to je neupitno, ali bila mi je strašna nejebica tada pa mozak nije najbolje funkcionirao :)
Dobio sam upozorenje parafraziram: "hey - primijetili smo ponašanje koje bi moglo dovesti do bana. Seksualni sadržaj nije dozvoljen na Tinderu - bez iznimaka. Uklonili smo podatke o tebi jer su kršili naša pravila: seksualni sadržaj. Pazi se da ne kršiš naše Smjernice zajednice. Zvuči dobro?"
Pretpostavljam da su "blowjob" ili "droljasto" bile riječi koje su trigerrirale neku autmatsku cenzuru i warning. Uglavnom, nisam htio riskirat ban računa pošto sam imao pretplatu tada, pa sam brzo maknuo.

A zbog nečeg sličnog sam na Badoo-u bio direktno bannan. Nešto tipa "ako ima neka cura koja treba financijsku pomoć neka se javi, volim pomagati drugima ;)". Odmah ban, nije ih bilo briga što sam bio povremeni platiša u prošlosti. Žaljenje nije pomoglo.

Da ne bi bilo offtopic, pošto je Seeking ipak glavna tema rasprave, napravio sam brzi popis stanovništva na Seekingu:
od početka godine u radijusu 60 km od Zagreba na Seekingu je bilo cca. 180 ženskih i 450 muških profila vidljivo (gledao last login date). Dakle definitivno bolji omjer nego na Tinderu.
 
posljednja izmjena od urednika:
Od tih 450 muških vjerojatno dobar dio njih samo lurkaju bez pretplate. Ali zato ima onih koji imaju pretplatu a koji su se sklonili iz searcha.
Sad me ovo potaklo malo na "brojanje".

Nekih 100 cura ima koje se su relativno redovne. Neke se pojave nakon pauze itd.
Do 50tak ih je sad aktivno.
A muški...neznam koliko ih je na pretplati, koliko ih ima pauzu od pretplate, a koliko je pravih lurkera. Al' rekao bih odokativno, možda 100 premium u ovom trenutku.

Tako da je omjer zapravo bliži onom što reklamiraju [1 na 1]. A i priroda "odnosa" je takva da se ne traži ekskluzivna i monogamnost🤔....nego i cure i dečki imaju po par kontakata aktivnih. To sad matematički ispada puno više kombinacija nego članova.
....
@leon...čovječe, taj profil, koji su ti banali, pa i ja bih ga banao🤣
 
e Mrki da znaš kakvih tamo na Seekingu sve treba ima ..ja sam se kraće vrijeme viđao s jednom koja je dolazila u nabrijanom BMW coupeu od cca 80 kila € ..kao imala je to na korištenje od jednog sponzora..
Druge su tražile 500 - 2000 € za dejt ..dosta ih ima dečka ali tu dodatno zarađuju i malo se provjetre 😁
Neke od njih su i na PO.

A vezano za Tinder i Badoo, kolege Leon i Zenex su to dosta dobro opisali.
 
posljednja izmjena od urednika:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh