Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

Pa, djelomicno si u pravu. Medjutim, imam 2 s kojima se vidjam duze vrijeme i one su stalno tu. Zapravo, radi se o jednoj curi i o jednom paru biseksualki koje su u vezi.
Bio sam s FiercePrincess i briliantmiss prije 2-3 mjeseca.
Svaka po susretu 200€, bilo smo skupa 3-4 sata. Obje rade anal. FiercePrincess samo čeka da se završi i da ode, pri dogovoru mulja da dolazi negdje iz Slavonije da bih izvukla još love za "kartu", ima frendicu koja se može pridružiti.

Briliantmiss je druga priča, baš uživa u seksu i meni je pušenje bilo super nakon dugo vremena. Mogu sve poze.Ukoliko imate neke fetiše ili želite da si kupi neki kostim to je +100€.
Evo pitanje za oboje, pošto nisam nikad preko seeking išao, nego samo ege.
Dali ima šanse za seks na prvom susretu?
Dali ste iznajmljivali app, hotel, ili imaju one smještaj, više kao obične prostitutke?
 
posljednja izmjena od urednika:
Ne da ima nego je to to, Ege sa Hrvaticama.
Nemaju svoje, ne vole u tebe doma. Hoteli.
Prave Sb za duze su teska rijetkost.
 
Jel ima OK cura ili je sve šljam kao i s oglasa ? Tj. jel se isplati praviti racun na seeking ?
ima ok cura koje da su na ulici i da ne znam da su SA, pokusao bih im prici i pojebati ih.
Ja sam do sada bio s 3, od toga 2 dobre, 1 nisam bio zadovoljan, i to je i ona dobra fizicki, ali problem je sto je sutila dok se jebe, a to mi smeta.
 
posljednja izmjena od urednika:
Premium je sasvim dovoljan- Riskiraj 100 € mjesečno, čim dobiješ pretplatu odmah je i otkaži. Mjesec dana pretrage ti ostaje ali ti se članstvo ne produžuje automatski. Nakon toga pošalji što više poruka čim više cura... Kod cura koje odgovore probaj odmah dogovoriti da idete na whatsapp ili mail ili telegram...
Stvoriš bazu. Ukoliko ti ne uspije u tih mjesec dana, odmori malo , pa opet uzmi pretplatu nakon nekoliko mjeseci
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh