Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

Na seekingu sam upoznao daleko najzgodnije i najbolje komade koji se daju naci kod nas. Cak sam upoznavao strane cure koje su u Hr. Definitivno top sajt ako zelis platiti 110 dolara za clanstvo da bi mogao tipkati s njima. Vrlo lako i brzo mozes naci ono sto trazis:)
Isto s njima dogovori i onaj zgodni od 28 godina i mali zdepasti od 59? Prave li razliku i je li lakse naći mladom zgodnom? Koliko one naplaćuju recimo pušenje samo?
 
posljednja izmjena od urednika:
okej, procitao sam deo postova ovde i nemam nikakvih zelja za ovim sajtom, ocigledno je navlakusa sa par zaposlenih ljudi koji ovde pale masu svojim kao iskustvima :)
Imam dovoljno godina i iskustva d amogu da prepoznam ovakve stvari
Ljudi ne radite znastvenu fantastiku od ovoga. Sa curama se relativno lako dogovoriti ako ste normalni jer ih je vecina tu zbog iste stvari zbog koje ocekujete da su tu. Ključna stvar je novac. Ovo nije Tinder.

Budite pristojni, nemojte poslati samo "bok" ili "bok, koliko para". Malo humora i slobodno budite pristojno direktni, cure nisu tu da chataju sa vama do beskonacnosti. Bolje cure su skuplje i mogu birati, normalno. Ako im se ne svidjate kod vecine lova nece pomoci. Jbga. Ako im se bas svidjate vjerojatno cete proci bolje po pitanju cijene.

Nove cure pristojnog izgleda su zatrpane ponudama, dok ih ne razvale lovatori koji vole jednom roknut sve. Bolja vam je sansa javiti se nekoj koja je malo duze tu. Naravno nije pravilo, ali nemojte se cuditi ako vam se nove ne jave. Iz priče sa nekima znam da imaju u po 100+ poruka na početku.

Prema tome nema pikiranja na jednu, probajte sa svima pa vidite kuda ide.
 
😂😂 Danas se učlanio i odmah vrlo pozitivni vodič kroz Seeking za 'nesnalažljive'....sve same pristojne cure i zgodne......budi bar malo objektivan i navedi da je dio profila fake......
Kakve veze ima kada sam se učlanio na forum?

Pozitivan je u smislu da ako si donekle normalan i spreman platiti naći ćeš nešto. Sva moja iskustva sa curama s kojima sam uspio dogovoriti su bila jako dobra. Ljudi valjda misle da čim se učlane salijetati će ih top pičke sa jeftinim ponudama. Zaboravi.

Kako izgledaju se vidi na profilu, ima i atraktivnih i neatraktivnih, u to ne ulazim. Još nisam sreo neku fejk, no sigurno ih mora biti. Dosta njih nikad ne odgovori, ili odgovori jednom i gotovo, to je isto realnost.

Ali i dalje najbolji site ove vrste, ima za svakog po nešto. Samo nije katalog na izbor sa garantiranom dostavom što izgleda neki ovdje ne razumiju.
 
Pročitao sam cijelu temu, i neki zaključak mi je da postupno postajemo koliko top destinacija toliko i top raslojavanje muške populacije što se tiče cijene između eskorta klijentele, u odnosu na vrijeme prije 10-ak godina. Cijene su otišle pod nebo, i usluge eskorta, postat će sve izglednije luksuz za samo užu grupu probranih domaćih klijenata i vikend seks turizam za strance. Mislim da će najviše profitirati djevojke sa visokom ponudom, jer smjer ide nezaustavljivo kao i hiperinflacija u državi. Za raju i dalje ostaje facebook upoznavanje, izlasci, romatika, i božićni filmovi ;-))
 
Evo nekoliko smjernica :):

1. Ako preferirate nesto mlado, zgodno i sisato, Angel je odlican izbor
2. Ako naginjete iskusnim nimfomankama glamuroznog izgleda (sa primjesama umjetnog, ali stoji joj), Dream sigurno nece razocarati
3. Ako ste vise intelektualni tip i bas bi vam sjela diplomirana psihologinja, diplomirana glumica i jebacica zavidnih performansi u istoj osobi, realaura96 je osoba za vas
4. ako zelite samohranu majku sa izrazenim seksualnim nagonom, to je Irina (ali ako bas ne volite mrsavice, onda nemojte).

I imajte na umu da ovo nije PO (vrlo vjerojatno cete dobiti blokadu ako uletite s pitanjima "posto pusenje", "koliko za sat vremena" isl.), da nagrade nisu fiksne nego variraju jako ovisno o vasem nastupu (pristojnosti) i izgledu, da ove cure izrazito preferiraju pronaci jednu osobu i da nikako nisu kurve u klasicnom smislu te rijeci (u uzem smislu ipak jesu jer se na kraju sve svodi na novac).
 
posljednja izmjena od urednika:
Platio sam jedan misec i nasa sam se s tri cure u razmaku od 10 dana. Dvije od 18 iz Splita i jedna iz Kanade. Malo je profila iz Splita sta su aktivne, i dosta je laznih slika ali vidim u zadnje vrime da se pojavljuju novi profili. Ja sam prosao s 50e za bj, 100e sex. Vremenski nisam bio ogranicen. Ove iz Splita su top zenske, ova iz Kanade ne lici niti malo kao na slikama.
 
posljednja izmjena od urednika:
Upoznao sam ih više sa Seekinga. S nekima je bila samo cuga a s nekima nešto više ali nije to to GFE što bi čovjek očekivao. Većina to radi da odradi, nema nikakve romantike, ljubavi, povezanosti, topline. Mnoge od njih tamo i nisu vrhunske ženske nego prosječne cure poput nekih koje ovdje spominjete. S nekima sam i zažalio što sam se našao i što sam im dao nešto. Jednostavno preskupo za uslugu koju nude. Znam da top ženske mogu raditi GFE ali ja ih još nisam upoznao. Neću spominjati neke koje traže 1, 2k eura za druženje. LOL
 
posljednja izmjena od urednika:
Upoznao sam ih više sa Seekinga. S nekima je bila samo cuga a s nekima nešto više ali nije to to GFE što bi čovjek očekivao. Većina to radi da odradi, nema nikakve romantike, ljubavi, povezanosti, topline. Mnoge od njih tamo i nisu vrhunske ženske nego prosječne cure poput nekih koje ovdje spominjete. S nekima sam i zažalio što sam se našao i što sam im dao nešto. Jednostavno preskupo za uslugu koju nude. Znam da top ženske mogu raditi GFE ali ja ih još nisam upoznao. Neću spominjati neke koje traže 1, 2k eura za druženje. LOL
Tako je, još nisam upoznao curu sa seek-a koja bi opravdala pare koje traži.
Malo mi je muka od toga svega više...

Bliži se prvi produženi vikend i nešto drugo mi pada na pamet
 
Da, i meni je stalno taj dojam pristutan da su cijene prenapumpane u odnosu na kvalitetu. To je činjenica. Većina "normalnih" ih traži 300 eura a mislim da realno vrijede par stotina kuna. Jer 300 eura je ogroman novac i za njega se možda nakupovati masa hrane, pića, odjeće, obuće, goriva. I njega dati na cca 3 sata druženja s osobom koja to više manje mehanički odrađuje? Nema nekog smisla. Imalo bi kad bi usluga bila top.

Svima preporučujem da ne idu odmah u krevet jer bi se mogli opeći. Slike su jedno a stvarnost drugo.

SA je neka vrsta prikrivene prostitucije. Nisu to sponzoruše kakve sam ja zamišljao iz nekih filmova ili priča.
 
posljednja izmjena od urednika:
Da, i meni je stalno taj dojam pristutan da su cijene prenapumpane u odnosu na kvalitetu. To je činjenica. Većina "normalnih" ih traži 300 eura a mislim da realno vrijede par stotina kuna. Jer 300 eura je ogroman novac i za njega se možda nakupovati masa hrane, pića, odjeće, obuće, goriva. I njega dati na cca 3 sata druženja s osobom koja to više manje mehanički odrađuje? Nema nekog smisla. Imalo bi kad bi usluga bila top.

Svima preporučujem da ne idu odmah u krevet jer bi se mogli opeći. Slike su jedno a stvarnost drugo.

SA je neka vrsta prikrivene prostitucije. Nisu to sponzoruše kakve sam ja zamišljao iz nekih filmova ili priča.
Bez da sam bahat ili nešto ali nisi ti ni Sugardaddy koj su oni mislili/tražili iz filma. Tkome je 300€ puno u životu nije za taj sport preko seeking. Ti uspoređuješ šta možeš sve kupiti za 300€, hrana, piće, obuća? O čemu ti pričaš? 300€ koštaju ok cipele/tenisice. :) 300€ je ok večera za dvoje i boca vino! Nešto drugo je si prijustiti nešto za 300€ i potrošiti 300€ 2-3 x tjedno na curu. Vjeruj mi ta cura će ti dati sve i drugačije gledati. Nemožes ti očekivati studentice da te obožavaju i šta ja znam ako ih nisi barem vidio 10 puta! Tko nema novaca ide u Austriju i prijusti si super ribu za 200-300€ i dobit će dobru uslugu ali ovo je druga liga na žalost. Te odnose plaćaš na zapadu 8-1000€ jbg.
 
posljednja izmjena od urednika:
Bez da sam bahat ili nešto ali nisi ti ni Sugardaddy koj su oni mislili/tražili iz filma. Tkome je 300€ puno u životu nije za taj sport preko seeking. Ti uspoređuješ šta možeš sve kupiti za 300€, hrana, piće, obuća? O čemu ti pričaš? 300€ koštaju ok cipele/tenisice. :) 300€ je ok večera za dvoje i boca vino! Nešto drugo je si prijustiti nešto za 300€ i potrošiti 300€ 2-3 x tjedno na curu. Vjeruj mi ta cura će ti dati sve i drugačije gledati. Nemožes ti očekivati studentice da te obožavaju i šta ja znam ako ih nisi barem vidio 10 puta! Tko nema novaca ide u Austriju i prijusti si super ribu za 200-300€ i dobit će dobru uslugu ali ovo je druga liga na žalost. Te odnose plaćaš na zapadu 8-1000€ jbg.

Ovo je brutalno točno, ako tražiš kvalitetu i ako nemaš najmanje soma-dva eura mjesečno za bacit u vjetar nemaš što tražit na Seekingu. Top ribe će ti izvuć i puno više para ili ćete se pozdravit jer realno toliko košta par boljih cipela. One koje se duže zadrže tu su već prošle sve sheme, teško im je prodat priču i puno je veća vjerojatnost da ćeš ti biti taj koji će popušit priču, pogotovo ako si neiskusan u ovom sportu.

S druge strane tko se zadovoljava sa prosječnom ženom/curom iz susjedstva, bude tu dosta tužnih priča, samohranih majki s djecom i cura/žena koje se bore za egzistenciju međutim i to košta, prvenstveno treba uložit vrijeme a nekome je vrijeme novac, ako želiš pravi GFE odnos tu su još i večere i hoteli i svakakve ostale pizdarije. Tko želi samo izjebat a nema baš ni vremena ni love za razbacivanje, Seeking definitivno nije mjesto za njega jer je to skup sport, puno skuplji od klasične prostitucije ali je i usluga drukčija jer takve cure ne odrađuju dnevno 10+ klijenata i ako si financijski dovoljno situiran da sam financiraš njen život zbilja možeš naći i pravu ljubavnicu na čije sise nije svršio netko 10 minuta prije nego si ih ti polizao.
 
posljednja izmjena od urednika:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh