Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

Nemojte mislit da su cure sa Seekinga glupe, onog trena kad se prvi put vidite budi siguran da ona nije došla na kavu bezveze, ona je došla samo izvidjet situaciju, da pogleda jel na ruci imaš smartwatch od 100 eura ili Rolex, voziš li auto od 10k eura ili od 50-100k eura. Ako ona vidi da je tvoj cijeli outfit 100 eura, njoj je sve jasno i ako si joj još povrh toga fizički i mentalno neprivlačan ona zato djeluje nezainteresirano jer zna već unaprijed da od tebe nema kruha pa ti bubne neke cijene samo da te se kulturno riješi jer njoj 150-200 eura koje bi joj ti dao znači možda manje nego tebi. Jebiga stari to ti je surova realnost.
 
posljednja izmjena od urednika:
Nemojte mislit da su cure sa Seekinga glupe, onog trena kad se prvi put vidite budi siguran da ona nije došla na kavu bezveze, ona je došla samo izvidjet situaciju, da pogleda jel na ruci imaš smartwatch od 100 eura ili Rolex, voziš li auto od 10k eura ili od 50-100k eura. Ako ona vidi da je tvoj cijeli outfit 100 eura, njoj je sve jasno i ako si joj još povrh toga fizički i mentalno neprivlačan ona zato djeluje nezainteresirano jer zna već unaprijed da od tebe nema kruha pa ti bubne neke cijene samo da te se kulturno riješi jer njoj 150-200 eura koje bi joj ti dao znači možda manje nego tebi. Jebiga stari to ti je surova realnost.
E tako sam se ja htio ustvari artikulirati ali eto još sam dijaspora pa mi hrvatski još nije sjeo skroz :)
Ali slažem se u potpunosti šta ste napisali u zadnja 2 posta.
 
Gle puno toga si komentirao ali vrlo općenito ----djeluje kao Pro Seeking pamflet bez konkretnih podataka.
Ne bih rekao da ima puno igrača sa financijama tipa 50 ili 100k mj i da takovi imaju vremena i interes za chat i ostale aktivnosti pogotovo oni iz ozbiljnog businessa.Slično sumljam i u brojnost cura na SA koje su mlade,super zgodne,obrazovane i intelektualno interesantne.U tom slućaju opravdana je visoka cijena sporta.......ali daj barem par imena profiila koji zadovoljavaju navedene kriterije jer bez toga ovo je šuplja priča............

Vjerojatno si svjestan da ti nitko neće dati kontakt ili recenziju neke osobe s kojom ima nekakav odnos, bez obzira kakav taj odnos bio. Upoznao sam par cura sa Seekinga ali nije mi primjereno sad tu javno pisati recenzije kao za klasične kurve sa EGE-a jer priča nije ista. Opet se vraćamo na to da je to skup sport ako ti se sve svodi samo na sex jer istog takvog top modela možeš imati u Wellcumu za 70 eura a ovdje će te samo večera za upoznavanje doći najmanje duplo od toga još ako je cura recimo iz Beograda ili Beča, računaj i put i vrijeme i smještaj i to jednostavno nije toga vrijedno ako je krajnji cilj samo trpat.

Ima jako puno ljudi koji imaju jako puno novaca. Takav sponzor i ne mora nužno biti netko iz istog grada ili iste države. Ima nas svakakvih, tebe možda zanimaju super zgodne mlade cure, dok mene možda to ne privlači za ništa više osim čistog sexa jer im mogu biti otac i za nešto više od toga volim malo zrelije normalne žene s kojima se mogu i nasmijat i prošetat i popričat i normalno zajebavat kao da smo se upoznali nekim normalnim putem. Ljepota je u oku promatrača. Moj i tvoj ukus su sigurno različiti i ja na Seekingu ne tražim žene kojima svaki mjesec moram ubrizgat financijsku injekciju od par soma eura jer toliko para za te pizdarije nemam.

Možeš li naći neku kojoj ćeš dat za račune i otići u Kaufland po osnovne životne potrebe?! Možeš i to, ali tu ne možeš očekivati curicu sa vrhunskim dupetom i cicama s naslovnice, sa napravljenim ustima, ekstenzijama, vrhunskom garderobom. To je onda obična žena u srednjim godinama koja je vrlo vjerojatno samohrana majka, ispijena od teškog života i zbog loših životnih odluka vjerojatno već pati od anksioznosti i depresije. Tu već imaš šanse da dobiješ ono što nešto ekstra pogotovo ako imaš malo socijalne inteligencije i ako držiš do svog izgleda. Očekivati da će te top model sa Seekinga za par stotina eura držat kao kap vode na dlanu i da tu neće biti očite glume i izvlačenja novaca a ti si u njenim očima četiri lige ispod nje, to je jednostavno nerazumno.
 
posljednja izmjena od urednika:
Da se nadovezem na ove komentare. Na seekingu sam par godina povremeno i moja iskustva su super. Prvo ta prica o nekim nerealnim cijenama po susretu kod mene ne drzi vodu jer najvise sto sam placao je bilo 200 badema i super komadi bar za mene. Nisu top modeli i slicno vec normalne mlade cure. Ako ste puno izbirljivi onda imate problem jer modeli s piste se bas i ne mogu lako naci a i ne volim mrsave. Nikad nisam bio na kavama i vecerama jer nisam imao vremena. Jednostavno se tipkamo porukama i dogovorimo naci kod mene u apartmanu. Ponuda na seekingu je ajmo reci ok jedino i Zg. Ostali gradovi jako slabo. Ako je iz nekog drugog grada sve opet stavljaju da su iz Zg i nije mi jasno zasto a to sam primjetio kod dosta cura. Recimo tipkas s njom i pise da je iz Zg a razgovorim kaze da je u Osijeku ili Rijeci jer kao u Zg su svi bogatiji. Ljeti je ponuda bolja jer dolaze strankinje pa se nesto da uloviti i van Zg. Recimo ja sam na seekingu naletio na dvije studentice iz Venecuele na razmjeni. I zanima ne cisto tko to zaradjuje mjesecno 100k ili 50k jer je takvih 0.01%. Takvi sigurno nisu na seekingu jer nemaju vremena vec idu u Dubaji ili slicne destinacije gdje im se poslovno nude top komadi tijekom razgovora i ugovaranja poslova. Moje misljenje je da se da naci ok cure ako niste exstra izbirljivi po tom pitanju.
 
posljednja izmjena od urednika:
Cisto da se nadovezem na raspravu....

Ispocetka su mi iskustva bila li-la a sad puno bolja i imao sam neke fenomenalne susrete

Slazem se da je ovo skup sport i treba bit velikodusan ali isto tako treba stavit stvari u perspektivu - ponuda cura i usluge u Zgu je prosjecna... mozda sam ja preizbirljiv al realno 5-10% cura mi se svidja ostalo preskacem profile odmah. I jako sam bio velikodusan, svi susreti su bili daleko vise od 200-300e cifre koje se ovdje spominju.. jer ja top komade nisam mogao za toliko upoznati. A bilo je spustanja cijena kad sam shareao slike.

Ono sto se meni pomalo ne svidja je pristup dosta djevojaka, tipican umisljeni balkanski -

Par primjera: bila je jedna koja je htjela 2800 prvi susret jer ona ovo citiram 'ne radi s bilo kim' a nije bila top picka - lice nisam ni vidio, top tijelo al manje sise. Druga pak se nije htjela ljubit za vrijeme susreta, al joj je pusit ok 😅, a treca najjaca: ona nema previse vremena nego max satipol i jedna runda jer veli da inace nemoze hodat kasnije i kak mi je to sve smijesno zvucalo isao dalje kopat da vidim sta je otvorena radit i ispalo da sve radi a gumicom i ne da cak ni svrsit po tijelu nego sve u kondom... a trazi 400 i kaze da joj frajeri za to placaju znaci nema sanse s takvom curom se sastat stalno bi dramila

Da je normalna bez problema bi joj dao vise, 600 ako treba jer je bila bas lijepa ali ono tipicno jebala bi se a da ne udje.

To je ta umisljenost, ono dodje ri frajer koji ce ti platit koliko hoces, nisam neki deda s 60 god i sad tebi to nije dovoljno.... za to vrijeme za 600 u europi provedem 2 sata sa prekrasnom neinhibiranom belgijankom koja radi skoro sve, mlada sisata zategnuta prirodna nasmijesena ma vrh top... a ove nasw izigravaju boginje a izgled je koma

Ili mi je jos gore kad napisem lijepu porukicu a odgovore za 'hej' i to je to... radio silence vise ne odgovaraju

Moje vidjenje situacije ima dobrih cura za naci u zg al treva bit strpljiv par mjeseci i recimo beograd ima 3-4x boljih picki znaci upalite samo search i naci cete na prvih 30 daleko daleko ljepse cure koje puno manje drame i voljne su doci u zg ako treba (makar ne prakticiram to jer financijski je bacanje love u vjetar)
 
posljednja izmjena od urednika:
to je posljedica mentaliteta. vidla zaba konja da se kuje pa digla nogu. jesi vani bio preko agencija s tom belgijankom ili putem seekinga?
 
posljednja izmjena od urednika:
Iskustva sa seekinga su top u inozemstvu uglavnom :D
Tu sam bio sa 5-6 cura, dvije ono ok, prekrasne i ugodno druzenje, ostale prosjecne neke cure sa faksa, bilo je ok nista posebno.

Ali zato u inozemstvu, francuska, belgija, portugal, isuse boze VRH vrhova, zanima me uglavnom dominacija, kinky neke igre, doma to bas i ne prolazi, a vani stvarno ima cura koje su bas zainteresirane za to. Dan i noc dozivljaj :)
 
posljednja izmjena od urednika:
Platio sam jedan misec i nasa sam se s tri cure u razmaku od 10 dana. Dvije od 18 iz Splita i jedna iz Kanade. Malo je profila iz Splita sta su aktivne, i dosta je laznih slika ali vidim u zadnje vrime da se pojavljuju novi profili. Ja sam prosao s 50e za bj, 100e sex. Vremenski nisam bio ogranicen. Ove iz Splita su top zenske, ova iz Kanade ne lici niti malo kao na slikama.
Jel imas slučajno broj od tih cura iz Splita ili profil ,cijena me ne zanima?
 
Jel probao jos tko Irinu sa Seekinga? Malo se dvoumim il cu zabit kolac u seekingov lijes il ce me morat izjebat ko nikad u zivotu😅
 
posljednja izmjena od urednika:
Opčenito kao što su neki ljudi tu spomenuli na seekingu zaista ima dobrih komada ali radi se o sportu koji je vrlo skup i ponekad upitne kvalitete.Točno je isto da za 100 eura vani možete karati curu koja izgleda jednako dobro kao cure koje se nude na seekingu i to bez drame.
Naravno ima ljudi koji žele nešto uzbudljivije na duže staze i to je posve ok dok znate u kaj se upuštate.
Tu u hr u velikom broju slučajeva na seekingu vise ljudi koji crnče za crkavicu i onda misle da su cure koje tamo traže sugar daddye glupe i da če im one samo tak na lijepe oči i prodaju magle raširiti nogice,e pa neče.
Večina njih je zaista iskusna i zna što traži,prije bilo kakvog ozbiljnijeg poteza tražit če dokaze kao i odmjeravati auto u kojem ste došli a i vas u cijelini.
Jedino što možete je obrukati se i ispasti kreten i lažljivac ako se probate furati na tu spiku.
Za ljude koji stvarno raspolažu adekvatnim sredstvima Seeking može biti zaista zabavna stranica na kojoj nije teško pronači sponzu.
Osobno nisam nikad išao u tom smjeru jer jednostavno ne spadam u kategoriju bogatog sugar daddya,imam dovoljno ali ne vozim BMW 100k plus eura i da se mogu samo tak nabacivati lovom :D
Imam frendove koji su situiraniji i koji su na Seekingu postigli dobre rezultate tako da iz provjerenog mogu reči stranica funkcionira.
 
posljednja izmjena od urednika:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh