Sandra

Mene je isto digla na tu foru...pušila ga je dok sam žmirio i napaljivao se nešto u glavi, stala na par sekundi i osjetim odjednom da nisu to usta...e sad mi svejedno bio na sekundu ili 10 min u kurvi, iz inata sam je napunio bez da sam pitao...nakon još izlizao picu, poslije toga pravac testiranje.
Izbjegao sam metak, nije mi otpao kurac.
Testiranje na šta , može se dobit pun kurac svega , a sva ta testiranja su za samo par stvari ili , gdje si testirao , kolko dođe to veselje ?
 
Testiranje na šta , može se dobit pun kurac svega , a sva ta testiranja su za samo par stvari ili , gdje si testirao , kolko dođe to veselje ?
Preko Temua sam naručio test na sidu i kaže da sam negativan 😅
Bez zajebancije sad, Andrija Štampar ti je dobar za te osnovne testove, anonimno i besplatno je...i privatno imaš malo opsežnije, ali to te ne zanima...čim postavljaš pitanje cijene, a tvoje zdravlje je u pitanju.
 
Ja jucer javila se i tako ona sve to lijepo kaze i na kraju je ja potam da koliko ima god kaze 40, a ja kazem zasto lazes kad imas 60+ i poklopila stara ofucana baba lažljiva
A pita sam je samo da vidim dali ce reci istinu ili kagati
Nije lijepo od tebe. Umjesto da joj kažeš da ima 20, ti joj kažeš da ima 60. Svatko bi se naljutio, posebno Sandra koja stari poput Benjamina Buttona. Sandra se je rodila stara, a kako godine ide ona se pomlađuje.
 
Preko Temua sam naručio test na sidu i kaže da sam negativan 😅
Bez zajebancije sad, Andrija Štampar ti je dobar za te osnovne testove, anonimno i besplatno je...i privatno imaš malo opsežnije, ali to te ne zanima...čim postavljaš pitanje cijene, a tvoje zdravlje je u pitanju.
Ma nemam potrebu za testiranjem trenutno pitao onako informativno. Hvala na odgovoru.
 
Jel bio tko ovih dana kod bake Sandre da podijeli iskustva i recenziju
Zovem je i ne javlja se samo zvoni
Kako izgleda
 
Javima se napokon iz ko zna kojeg pok
I kaze da ima 40 god
Ja je pitam kao fol moze li svrsavnaje u usta da gustas spermu a ona da to ona ne radi jer to ne voli
Da tko to moze gutati svaka joj čast
Jos joj kazem kako lazes da imas 40 god kad si stara baba od 65+ poklopila tel
 
Javima se napokon iz ko zna kojeg pok
I kaze da ima 40 god
Ja je pitam kao fol moze li svrsavnaje u usta da gustas spermu a ona da to ona ne radi jer to ne voli
Da tko to moze gutati svaka joj čast
Jos joj kazem kako lazes da imas 40 god kad si stara baba od 65+ poklopila tel
Jel imaš ti demenciju stari? Prošli tjedan si piso već da si ju zvao...Ili to, ili ti je hobi zvat poštene kurve pa ih jebat preko mobitela, da imaš dokaz u pozivima da si jebao, inače zaboraviš 😅
 
Javima se napokon iz ko zna kojeg pok
I kaze da ima 40 god
Ja je pitam kao fol moze li svrsavnaje u usta da gustas spermu a ona da to ona ne radi jer to ne voli
Da tko to moze gutati svaka joj čast
Jos joj kazem kako lazes da imas 40 god kad si stara baba od 65+ poklopila tel
Nema ona 65+,mozda ni 60. Bil sam ja kod nje prosli tjedan i nije losa. Svrsil u usta ali nije progutala,meni svejedno oce ili nece. A kaj ju zoves ako ti ne pase?
 
Nema ona 65+,mozda ni 60. Bil sam ja kod nje prosli tjedan i nije losa. Svrsil u usta ali nije progutala,meni svejedno oce ili nece. A kaj ju zoves ako ti ne pase?
Kazes da nema niti 60,a svi su rekli da ima 60-65 god i da guta svu spermu,sad ti kazes da nije gutala
Isao bi kod nje ali nezz ko govori istinu o njoj ko laze
 
Kazes da nema niti 60,a svi su rekli da ima 60-65 god i da guta svu spermu,sad ti kazes da nije gutala
Isao bi kod nje ali nezz ko govori istinu o njoj ko laze
Ja ti velim svoje iskustvo. Imam 50 godin i nebi rekal da je 15 godin starija od mene. Mozda nekom od 30 se cini stara baba,meni ne. Nije gutala nego je ispljunula u papirnati rucnik.
 
Ajmo realno.ima 60 sigurno.bio sam 3 puta k9d nje.nisam bio sigurno 2 godine i otisao prosli tjedan.svako ima svoj ukus,al bas izgleda staro.nasminkana ko klaun,jako se zdebljala,...necu vise kod nje.i meni nijedanput nije progutala.pljune u maramicu.al hvala bogu,svako ju gleda drugacije i tko voli,nek izvoli.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh