Sandra

Sandra je prije svega jako simpaticna gospođa vec i vrlo prijatna i ugodna tako da ko hoce na brzi sex i praznjenje idealno neces puno potrosit 30-40e fkt nije puno koliko ljudi dns placajui to je to.
 
Bio danas kod moje stare dobre Sandre .kao i uvjek popravi mi raspoloženje draga ugodna iispražnim jaja za male novce . Nije stvar u novcima neg imam fetish na dame ex ju nema ih puno ostale su samo ona i Marica bar kod kojih sam ja bio i ako ostane u poslu nastavit će pantera gdjesu one stale kad odu
 
Bio danas kod moje stare dobre Sandre .kao i uvjek popravi mi raspoloženje draga ugodna iispražnim jaja za male novce . Nije stvar u novcima neg imam fetish na dame ex ju nema ih puno ostale su samo ona i Marica bar kod kojih sam ja bio i ako ostane u poslu nastavit će pantera gdjesu one stale kad odu
Kako izgleda Sandra
Kontaktirao sam je i sad se dvoumim
Pa moze koja info veca
 
60 god cca 165cm izgled kao noćne dame za vrjeme komunizma ako te pale takve gospodje kao mene uživat ćeš. Stim da guta spermu ko viski do zadnje kapi 30/ komplet 40e
U suštini nju zanima samo to da proguta spermu. Ne zanima nju baš seks, bio to oralni ili vaginalni seks. Meni je pušila par minuta i onda mi je rekla da joj je dosta, te da ga izdrkam kako bi progutala spermu.
 
U suštini nju zanima samo to da proguta spermu. Ne zanima nju baš seks, bio to oralni ili vaginalni seks. Meni je pušila par minuta i onda mi je rekla da joj je dosta, te da ga izdrkam kako bi progutala spermu.
Nj je eliksir mladosti nasa sperma .ona bih najradije da mi njoj samo donesemo spermu u čašici da ona pije ko viski na tašte.a gdje tu onda naš gušt haha bez obzira na njene fetiše ona je meni jako simpa gospodja
 
Nj je eliksir mladosti nasa sperma .ona bih najradije da mi njoj samo donesemo spermu u čašici da ona pije ko viski na tašte.a gdje tu onda naš gušt haha bez obzira na njene fetiše ona je meni jako simpa gospodja
sigurno 5 godina nisam bio kod Sandre, tada još nije gutala spermu, valjda se opametila- to je minimalno decilitar i pol sperme po danu... fina proteinska bomba!
Sperma je najzdravija hrana za žene!
 
molim možete li stavit link od 'maje selska'
-gledam po tražilici i ima više maja(barem 5)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh