Sandra

Sandra je prije svega jako simpaticna gospođa vec i vrlo prijatna i ugodna tako da ko hoce na brzi sex i praznjenje idealno neces puno potrosit 30-40e fkt nije puno koliko ljudi dns placajui to je to.
Dobra je ko voli starije tete. Meni je napeta. Volim starije, stvar ukusa..volim takve zene.. sise jos uvik dobre za mjesit, ima je.. pusi bez, moze se bez gumice..
 
Dobra je ko voli starije tete. Meni je napeta. Volim starije, stvar ukusa..volim takve zene.. sise jos uvik dobre za mjesit, ima je.. pusi bez, moze se bez gumice..
A Nisam se ni snasao stavila ga je bez gumice tj. Sjela je na njega..Onda mi bilo svjedno. Svrsio u picu sve.. rekla je da mogu. Valjda joj se dopalo.. kaj znam…
 
Mene je isto digla na tu foru...pušila ga je dok sam žmirio i napaljivao se nešto u glavi, stala na par sekundi i osjetim odjednom da nisu to usta...e sad mi svejedno bio na sekundu ili 10 min u kurvi, iz inata sam je napunio bez da sam pitao...nakon još izlizao picu, poslije toga pravac testiranje.
Izbjegao sam metak, nije mi otpao kurac.
 
Mene je isto digla na tu foru...pušila ga je dok sam žmirio i napaljivao se nešto u glavi, stala na par sekundi i osjetim odjednom da nisu to usta...e sad mi svejedno bio na sekundu ili 10 min u kurvi, iz inata sam je napunio bez da sam pitao...nakon još izlizao picu, poslije toga pravac testiranje.
Izbjegao sam metak, nije mi otpao kurac.
Prije koliko si bio?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh