RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Nisam našao puno informacija na forumu a zanima me Senči-Senada žena oko 50 godina ima crna kosa. Ovi što su bili kod nje sigurno znaju na koga mislim. Lupa neke nerealne cijene pa me zanimaju iskustva sa njom jel se isplati uopće što sa njom il je bolje uložit u EGE?
Ne znam.koja je ta
Nisam našao puno informacija na forumu a zanima me Senči-Senada žena oko 50 godina ima crna kosa. Ovi što su bili kod nje sigurno znaju na koga mislim. Lupa neke nerealne cijene pa me zanimaju iskustva sa njom jel se isplati uopće što sa njom il je bolje uložit u EGE?
Ne znam koja ne ta imas broj
 
Ne znam.koja je ta

Ne znam koja ne ta imas broj
Ova sa slike. Radi masaze ali i sve ostalo se moze dogovorit. Meni je od nekud jako poznata od prije al ne mogu se sjetit od kuda vjerovatno iz akapulka il tako neke lokalne štale gdje su je svi jebali 🤣
 

Prilozi

  • Screenshot_20230308_153734_Badoo.jpg
    Screenshot_20230308_153734_Badoo.jpg
    137,9 KB · Pregleda: 470
20 ljudi me vec kontaktiralo za ovu zenu, napisao sam nekima da se tipkam jos sa njom al nisam siguran jel prevara ili je to zbilja prava osoba jer cudne stvari pise moguce da je i tip haha. kada saznam vise napisem ovdje kontakt ako se ona slozi sa time jer se ne oglasava.
 
Ova sa slike. Radi masaze ali i sve ostalo se moze dogovorit. Meni je od nekud jako poznata od prije al ne mogu se sjetit od kuda vjerovatno iz akapulka il tako neke lokalne štale gdje su je svi jebali 🤣
Jebao sam ju.. Pred 2 god.. Ono..faca nije nesto.. Dupe i sise top.. Pusenje lose.. Upoznali se na badoo.. Karali nekoliko puta i onda me zicala pare za benzin, parfeme, bon za mobitel.. Pa sam ju sterao di joj je mjesto..
 
Jel zna netko kako doci do ove Anđeo Ri,Deny dy,Samanta Ri,lepa005? Na svim profilima izgleda ista osoba. Na ovaj oglas za sobu se cini kao da ne radi tako nesto. Dali se dogovoris ista sa njom preko poruka ili kad dodjes tamo? Ili nesto drugo normalno u Rijeci? Listam 2 sata kroz forum i nisam nista konkretno nasao
 
Jel zna netko kako doci do ove Anđeo Ri,Deny dy,Samanta Ri,lepa005? Na svim profilima izgleda ista osoba. Na ovaj oglas za sobu se cini kao da ne radi tako nesto. Dali se dogovoris ista sa njom preko poruka ili kad dodjes tamo? Ili nesto drugo normalno u Rijeci? Listam 2 sata kroz forum i nisam nista konkretno nasao
Oglas za sobu? Gdje je taj oglas?
Hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh